Şimdi Ara

Diş telim kırıldı ve yuttum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
25.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 tane parça kırıldı, telleri bağlayan o ince çubuklarla birlikte 2 parçayı yuttum. Yarın dişçiye gitmeyi planlıyorum, o sivri parçalar sıkıntı yaratır mı?

• dışkı olarak çıkar ama sen geniş tut.
  • Vazelin surersin cikista

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tadi guzel mi ?

• Beyler
  • vazelin sür geçer
    şaka bir yana nasıl başardın? Bu kadar aç olma kardeş demire talim edilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakdet1

vazelin sür geçer
    şaka bir yana nasıl başardın? Bu kadar aç olma kardeş demire talim edilir mi?

1 aydır takılı, tiksiniyorum zaten tellerden. Yemek yerken takıldı, sağ arka azı dişimin ordaki telleri dilimle zorlamaya başladım arasında kaldı yemek. İyice bastırdım parmağımla da biraz baskı yaptım bi tanesi kırıldı zaten direk yuttum onu. Öbürü de çıktı o kopunca, onu da elime almaya çalışırken iki parmağımla tutuyordum düşürdüm direk boğazımdan aşağı düştü.
  • Benim arkadaşada böyle olmuştu sabaha cenazesini kaldırdık

• Beyler cidden çok fenayım psikolojik olarak çöktüm. O parçaların çıkışını düşündükçe içim bi fena oluyor.
  • lan küçücük şey ne olcak bokun arasında çıkar gider ne mızmızlandın. gören de çivi yuttun sancak. sindirimi kolaylaştıran şeyler yiyip iç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canis Lupus -- 19 Aralık 2012; 23:07:16 >
  • Birşey olmaz merak etme, mide asiti onları da halledecektir diye düşünüyorum.

1.5 yıldır kullanıyorum,bende nefret ediyorum ama kesinlikle parmağınla elleme tellerini. Bu çok kesin bir kural. Evet sürekli yemek takılıyor çok sinir bozucu ama sakın parmağınla zorlama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canis Lupus

lan küçücük şey ne olcak bokun arasında çıkar gider ne mızmızlandın. gören de çivi yuttun sancak. sindirimi kolaylaştıran şeyler yiyip iç.

Adam samimi iste bu kadar.

• Mide kıl hariç her şeyi eritir rahat ol

• quote:

Orijinalden alıntı: Canis Lupus

lan küçücük şey ne olcak bokun arasında çıkar gider ne mızmızlandın. gören de çivi yuttun sancak. sindirimi kolaylaştıran şeyler yiyip iç.

forumdan biri degilde abim yazmis sanki ln :)

• Hepsini yut kelepçe olarak kullanırsın midende
  • net konuşamam ama o parça midede erimiycek türden bişeyse ve sivriyse içini keser valla .cam parçası yutanların sonu malum,sen en iyisi yarın doktora git durumu anlat ama ondan önce asitli şeyler içki eriyebiliyosa biran önce erisin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.