Şimdi Ara

65 inch ve üstü maksimum bütçe 8000tl TV tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
8.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar maksimum bütçem 8000 tl ve olabildiğince büyük (65"-75") ama aynı zamanda hızlı, kaliteli görüntü ve çok sık iptv kullanımı yapacağım tv arıyorum.

Geçen sene N11'in 11.11 kampanyasında çok güzel kampanyalar denk gelmişti, beklemeye değer mi acaba?

edit: LG 70UM7450 alınmıştır, N11 indiriminde; 6250 tl'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teko99 -- 13 Kasım 2019; 18:38:44 >

• bu fiyata 2 el alırsınız sahibinden.comda
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sahibinden.com'da alalım ama hangisi mesela?

Şu aşağıdakiler sıfır da alınabiliyor gibi;

1)https://www.epey.com/televizyon/lg-70um7450.html

2)https://www.epey.com/televizyon/philips-65pus8602.html

3)https://www.epey.com/televizyon/samsung-65ru7400.html

• teko99 kullanıcısına yanıt
    ekran büyüklüğü bakımından en mantıklı LG 70UM7450 veya Sony KD-65XG8096 , ikiside 2019 model Sony ses anlamında bir tık üstün , ben yoğun bir şekilde İPTV kullanırım 7450 serisinde oldukça performanslı , Sony ne kadar kullanışlı bilemiyeceğim Android olması avantaj ama Philips gibi uygulama yükleme sorunları var ise İPTV için pek bir avantajı kalmıyor araştırmanız gerek, 7450 için sıkıntı yok iptv fevkalede kullanışlı özelikle sihirli kumandası ile ekstradan kablosuz klavye vs. almanıza gerek yok, kumandası air mause gibi işlev görüyor.
  • beatles33 B kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

Benim de kafama en fazla yatan LG 70UM7450 fakat Yenileme hızı 50hz'ymiş. Hoş gerçekte tv'nin kullanışını etkileyen bir özellik midir onu da bilmiyorum.
    Philips 65PUS8602 100hz gözüküyor fakat kullanım kolaylığı ve ekran büyüklüğü lg'den yana ağır basıyor.
    Hani sonuçta ps vesaire kullanmıyorum. iptv ve klasik tv kanalları dışında kullanmıyorum.
  • Ayni bütçe ve boyutta ben de arayışa başladım. Konuyu takipteyim. Playstation ve film agirlikli kullaniyorum tvyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba bütçeyi zorlayıp, indirim/kampanya ile Samsung 65Q60R'mi alsak?
    https://www.epey.com/televizyon/samsung-65q60r.html
    burda yazıyor ama satıcı kim belli deil güvenilirmi saglammı belli deil.sahibinden comda 8bine cokdaha kaliteli tvler alırsın bence
    Bu televizyona ben de bakıyorum. Geçen haftasonu Vatanda 9800 liraya düştü mağazada. Üstelik faizsiz 10 taksit de yapıyorlardı. Ayrıca Philips için baktığınız televizyon baya eski 2017 model. Bunun yerine aynı fiyata 65PUS7304 var. Ama 50 hz ve baya eleştiriler alan bir televizyon aslında özellikleri çok da güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Operation -- 5 Ekim 2019; 13:29:24 >
  • LG 70UM7450 Şimdilik en mantıklısı gibi duruyor. Biraz daha indirim takip edeceğim. Samsung 65Q60R özellik olarak tatmin edici görünüyor yalnız fiyat farkı 3000 tl.
    Çok iyi bir indirimle falan belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teko99 -- 5 Ekim 2019; 13:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teko99

LG 70UM7450PLA İstanbul bilişim sitesinde an itibariyle 6.239,90 tl'ye düşmüş bulunmakta.

https://www.istanbulbilisim.com/lg-70um7450pla-4k-ultra-hd-70-uydu-alicili-smart-led-televizyon-fiyati-288227.html?refid=cimri&utm_source=Cimri.com&utm_medium=Cimri.com%20&utm_campaign=Cimri.com#product-tabs
    23 gün sonra stokda yazıyor, İstanbul bilişim kargo yapması 20 günü buluyor. Etti sana 43 gün, o da satışı iptal etmezlerse. Siz İstanbul bilişim fiyatlarını ciddiye almayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

23 gün sonra stokda yazıyor, İstanbul bilişim kargo yapması 20 günü buluyor. Etti sana 43 gün, o da satışı iptal etmezlerse. Siz İstanbul bilişim fiyatlarını ciddiye almayın.

Alıntıları Göster
    Evet cesaret edemedim sırf yazdığınız sebepten dolayı, fakat bu fiyat civarına daha güvenilir ve hızlı gelecek bir yerden bulursam bu tv'yi alacağım.
  • Aynı şartlarda ben de bir TV arayışındayım. Sony veya LG düşünüyorum. LG nin sir mouse u, Sony nin de anfroidtv olmasınsğır basıyor. Philips için herhangi bir öneri var mı acaba?

Q60R'a o paralar verilmez bence direk eleyin. Indirime girse bile.. Ru7400 de dahil diğer ürünlerin hiçbirini önermek içimden gelmiyor ama bu 4 model içerisinde yine en performaslı tv 65Ru7400'dür. Zira Lg sony ve philips Ips Direct led panel kullanmakta. Yine Android tv ip tv için artı ama arayüz rezalet. Philips ve Sony de eleyin. Diğer özellikler 3 asagi 5 yukarı benzer olsada Ru7400 yinede o fiyatı haketmemesine rağmen üstün. Ancak Ip tv ile alakalı samsung larda bir sıkıntı duymustum. Uygulamasıyla alakalı. O sorun cıkartabilir.

• Whowerts kullanıcısına yanıt
    Neden Q60R için böyle diyorsunuz? Bu arada Q60 65 inç Hepsiburada da 9500 e inmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    Cevabi kendin vermissin aslında dostum. 9500'e inmiş diyerek. Bu paralar komik ve samsungun son zamanlar her ürün gamında uyguladığı rezalet fiyat politikası benzer durum. 2018 Q6FN daha performanslı ve daha ucuzdu. Gerisini sen anla.

• Whowerts kullanıcısına yanıt
    Evet fiyat olarak maalesef yüksek ama en azından bu seneki televizyonlar içersinde alınabilecek bir yere sahip olduğunu düşünüyorum görüntü kalitesine önem veren biri olarak. Normalde 65 inç alacaktım bütçe el vermedi yine aynı modelin 55 inç olanına yöneldim. 11.11 için özel indirim listesinde bakalım kaça gelecek

• Shadow Operation S kullanıcısına yanıt
    Alınabilecek televizyonlar listesinden alinmayacak tv ler diye düzeltelim bence.zira Q60R bu yıl en başarısız tvlerden.Fiyat performans olarak.Tabii Ru7400 fiyatına bulursanız alın o ayrı. Ama bu fiyatlara almakla hata edersiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.