Teğmen
26 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
An itibariyle istanbul bilişim sitesinde söz konusu tv fiyatı diğer satılan yerlere göre çok daha uygun yalnız 23 gün sonra stoklarda olacakmış.
https://www.istanbulbilisim.com/lg-70um7450pla-4k-ultra-hd-70-uydu-alicili-smart-led-televizyon-fiyati-288227.html?refid=cimri&utm_source=Cimri.com&utm_medium=Cimri.com%20&utm_campaign=Cimri.com
Arkadaşlar maksimum bütçem 8000 tl ve olabildiğince büyük (65"-75") ama aynı zamanda hızlı, kaliteli görüntü ve çok sık iptv kullanımı yapacağım tv arıyorum.

Geçen sene N11'in 11.11 kampanyasında çok güzel kampanyalar denk gelmişti, beklemeye değer mi acaba?

edit: LG 70UM7450 alınmıştır, N11 indiriminde; 6250 tl'ye.
4 yıldır kullandığım ve ilk günden beri sadece bayan elbise satışı yapılmış ve şuan için 43k takipçisi olan sayfam satılıktır. iyi sayıda aktif müşteri kitlesi mevcuttur. güven sağlamış bir sayfadır.
sayfa halen aktif fakat artık yeterince ilgilenemiyorum o yüzden satıyorum.
ilgilenenler dm'den yahut skype: birdirbir11'den ulaşsın.

sayfayı sadece butik yada bayanların ilgileneceği ürünleri satacaklar ulaşsın lütfen.
sayfayı diğer espri, yazı, şiir paylaşımı yapan ya da takipçilerinin haberi olmadan takip ettirilmiş sayfalarla kıyaslamayınız lütfen. şuana kadar 2000 civarında elbise paylaşılmış, parakende ve toptan müşteri kitlesi olan bir sayfadır.
Arkadaşlar 25 bin civarı (-/+ 4000) otomatik, ağır hasarı olmayan, az sorun çıkaracak bir araç bakıyorum.

Araçlardan pek anlamıyorum ama Aklımdakiler mazda 3, audi a3 ve mercedes a160. Siz ne dersiniz?
Arkadaşlar bundan daha ucuzu ve garantilisi yok.
sadece 30 tl karşılığında instagram hesabınızdan yapacağınız sınırsız bütün paylaşımlara 100+ beğeni sağlayacağım.

ayrıca eğer ihtiyacınız varsa takipçi konusunda da çok uygun fiyatlara yardımcı olurum.

skypdan ulaşabilirsiniz: birdirbir11
Arkadaşlar instagramda organik bayan takipçili sayfa satın almak istiyorum.
En az 10k ve üzeri takipçili olması gerekmekte.

sayfa bilgisi ve istenen ücret pm den atılırsa iletişime geçeriz.
Arkadaslar programim sayesinde sizin sayfalariniza belirlediğiniz sayfalarin takipcilerini takip ettiriyorum.

Günde ortalama 2000 kişi takip ettiririm ve ayni zaman istenilen sayida kullaniciyi takipten birakabilirim.

Daha detayli bilgi icin, skype: birdirbir11
Konya'da yaşıyorum, zorunlu adres değişikliği yaptığımdan yeni adresimde Türksat tesisatı olmadığından nakil yapılamıyor, 8 aylık aboneliğimi devir edeceğim, sadece 4 aylik sozlesmesi kaldi. 2015 Şubat ayinda sözleşme bitecek. Istenilirse uzatılabilir.

Teledünya Hd kablolu uydu yayını üst yayın grubu ve 10mbps eko sınırsız 50gb akn internet abonesiyim , ayda 40 TL fatura gelmekte ,teledünya kablo yayın receiveri (next digital receiver 200 tl değerinde) ücretsiz verilecektir.
avantajlı digiturk play üyeliği olupta devredecek üye arnıyor.
1200'lık kampanyadan yararlanabilmek için eski üyelik gerekiyormuş bunun için geçen seneden üyeliği olup kullanmayacak birisi varsa ve devretse büyük hayır işlemiş olur.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 384
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 10.545 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.