Şimdi Ara

65-70 bin tl ye araç bulamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk aracımı alacağım. İstanbul ve çevresi olabilir. duruşu güzel yolda bırakmayacak manuel bir araç bakıyorum. 1-2 parça önemsiz değişen ve 4-5 parça boyalı olabilir. Km si 180km kadar normal geliyor. Piyasa ederinde f/p bir araç tavsiye edebilecek var mı ? Baktığım modeller.

2007 clio 1.5

toyota yaris 1.3 ya da 1.4-D

seat ibiza 2007 model7rum bütçeyi 45 ten 69-70 bandına kadar cıkardım mecbur.

örnek link ya da araç standartı ekleyeblirseniz sevinirim.

hyunda i20

170k-190k km aralığında

değişensiz 3-4 parça lokal boyalı

64- 69 bin tl gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnwick4 -- 1 Kasım 2020; 16:38:5 >

• Peugeot 207 kullandım 8 sene kadar. Oldukça memnundum. Bence o fiyat aralığında oldukça yakışıklı bir araç..

• para birimimizi çöpten farksız hale getirdiler.
  • Fiat Linea 1.4 t-jet kullanıyorum. Aracı alalı 3 ay oldu ve 3k km yaptım. Bu 3k km'nin 2k'sı ilk 40 gün içinde oldu bu arada. Araçtan gayet memnunum. Linea almadan önce memnun kalmam satarım diye düşünüyordum. Şuan bi 5-6 sene kullanmayı planlıyorum. 1.4 t-jet motor aracın ağırlığı sebebiyle de gayet başarılı bir performans sunuyor. Ayriyetten diğer turbo benzinler gibi lpg dönüşümünde sorun yaşatan bir motor da değil. Alıp rahat bir şekilde kullanılabilir. İlla hb lazımsa aynı motora sahip puntolar da mevcut. Ama alacaksanız mutlaka full paket alın.
  • Fiat puntolara göz atabilirsin. Şekil şemal olarak fena değildir.

Tavsiyem yüksek model düşük km araç bakman olacaktır. Zira 13-14 taşındaki aracın ufak tefek arızaları baş göstere bilir.

• Mazda 3 almanızı tavsiye ederim. Göz ardı edilmeyecek bir otomobil. Hem oldukça donanımlı hem de çok sorunsuz bir otomobil
  • O da bişi mi ben 130-140 bulamiyom 60-70 araba mı kaldi 

• Aynen bende arıyorum 70 bine kadar araç yok
  • Era, civic, sandero 1.4 vs.
  • arkadaşlar fırsat linki atarsanız bakabilirim kendi aracınız dahil

düşük tramer i 20

fpuntolar dahil

bir de standart belirtirseniz piyasaya göre

x km aralığında

1000-5000 tramer aralığında mazda 2006-2010 km gibi

• Bu hükümet gökten zembille inmedi. Herkes hak etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: son_samuray

Mazda 3 almanızı tavsiye ederim. Göz ardı edilmeyecek bir otomobil. Hem oldukça donanımlı hem de çok sorunsuz bir otomobil

o fiyata olsa hocam keşke

• 70 binlik araba

En az 10 bin hasar vardır

En az 200 km üstüdür

Sorun çıkarma ihtimali yüksek

• Hocam geçen hafta 2004 otomatik lancer aracımı 62000 TL ye sattım.Düzgün kullanılmış bulursanız tavsiye ederim sizin fiyat aralığında bulunabilir görünüyor.
  • Senin araban 2007 Fiesta, ne binilir be üf
  • 70e fiat punto bile yok artık
  • 70.000 tl. Bunun %30 u vergi desek kalıyor 40.000 TL

40.000 TL = 4.700 dolar.

4.700 dolara araç bulamazsınız bu ülkede
  • 2006 fiesta sağlam sorunsuz arabadır

• Şaka gibi ama araç yok. Beklentilerini düşür tipinden feragat edeceksin en başta. O paraya güzel duruşlu araç yok. Linea clio fiesta vs bakılabilir
  • mitsubishi colt 1.3 amt, c4 1.6 hdi, punto 1.3 mj gibi, mk3 ford mondeo 2.0 tdci gibi seçenekler kaldı bu paralara.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.