Şimdi Ara

600 VE 800 DEVİR ARASINDA Kİ FARK NEDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
22.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arakdaslar bosch veya sıemns çam.mak.nası alacam 600 devirler 600 tl gibi 800 devirler daha pahalı 750 gibi arada baya fark var o yüzden öğrenmek istiyorum 600 ile 800 arasında çok fark varmıdır veya farklı bir markanın aynı fiyata 1000 devirlileri var örnek regal gibi o tip markalarımı yöndelsem yani bu devir meselesi çok mu önemli su an kullandığım profilo 800 devir en az 10-15 yıl lık hala çalısıyor bildiğim kadar bosch.sıemns.profilo aynı yerde montajlanıyor tşk ler

• evet fark vardır

600 devir çok iyi bi devir değil sıkma yapmak için

özellikle beyazlarda en ideal devir 1000 devir

ama 800dede yapılabilir

bence 800 devirden aşağısını almamak lazım

sadece devir etken değil

sonuçta yıkama performansıda önemli

regalin makinesi ne kadar iyi çamaşır yıkayabilir onu düşünmek lazım
  • Uygun bütçeye en iyi makine Profilo CM0800BTR'dir. 600 civarına bulunabiliyordu en son. Rahatlıkla öneririm. Daha ucuzunu önermiyorum. Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte. Profilo K serisini (5kg)de kullandım, ama pek beğenmedim. Tabi aynı bütçedeki Vestel, Regal, Altus, Indesit'lerden çok daha iyi bu haliyle de. Sıkmada sarsıntı emme becerisi ve ses seviyesi B serisi (6kg)kadar iyi değildi.
  • evet profilo nun btr 800 modeli real de 599tl 10 taksit su anda boschunda 2,proğ.bul.mak.bir satıcıda 575 gibi demisti sanırım ikisini alacm boch.siemens.profilo nun 2 proğ.makinaalrı aynı hattan çıktığı için farketmiyor en uygun fiyat hangisi işe ondan alacam ama bosch iyi fiyat verdi 575 tl demekle çam.mak.da 800 devirden aşağısı alımayacak ozaman anladım tşk ler
  • Devir önemlidir, yoksa çamaşırın kuruma süresi oldukça uzayabilir. Özellikle kışın en yüksek devir kullanılmalıdır. Tabiki narin çamaşırlar için yüksek devir zararlı olabilir.
  • 1000 devirler biraz pahalı geldi sanırım profilonun btr 800 modeli relade 590 tl 10 tkasit alacam diğerleri pahalı geldi tşk ler
  • eğer ev kaloriferli ise 800 devir yeterde artar bile evdeki makine 1400 devire çıkabilmesine rağmen çoğunlukla 800 devir kullanıyoruz
  • Iki makinamız var biri 600 bir de 800 devirli, kapasiteleri yani kazan çapları da hemen hemen aynı. Kuruluk bakımından önemli bir fark yok. Hatta 800'de devir düşürme var 400 oluyor, yazın beyazlarda bile hep 400'ü kullanıyoruz.
  • hiç bir fark yok 5000 devirde olsa 600 devirde olsa1000 devirde olsa sıkması aynı hızdadır sadece son 1 dakka devir hızı fark eder oo 1 dakkada fazla önemli değildir yani 600 devir ile 1000 devirlik bir ç.m fark yoktur ikiside aynı devirde çevirir sadece devrine göre son sıkma programında 1.5 dakka gibi bir zaman dilimi ile 1000 devir döner..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.