Şimdi Ara

60 Bin TL ile yapılacak işler- CİDDİ KONU- KARAR VERİLDİ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
392
Cevap
22
Favori
42.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yapabilmenize gerek yok usta bulsanızda olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Betfair

quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Bende iş kurmayı planlıyorum.
    60 bin lira ile kafamdaki 10 tane açılacak yer silindi tek 2 seçenek kalır.
    1.Çiftlik yaparsın tavuk felan yoluna yürürsün.
    2.İnek,Dana,Koyun Küçükbaş veya Büyükbaş iyi bakarsan yılda %200 kar edersin.
    1 yavru demek 8-10 bin lira ayrıca çevren felan varsa sıkıntı olmaz et her zaman kıymetlidir.
    Kurban bayramı banko iyi oluyor en kötü ihtimal eti kasaba verirsin.
    İşi biliyorsan işe girersin.İşi bilmezsen hiç girme zarar edersin.
    Türkiye'de değil Dünya'da biraz durgunluk var açıkcası pek şu anda hareket etmeni tavsiye etmem.
    60 bin TL varsa Arsa ve Konut gibi kazandıran işlere gir açıkcası zamanında 60 bin liraya ev almıştık şimdiki değeri 500 bin lira yanına araştırma hastanesi felan yapıldı katladı iyice anlıyacağın risk her işte var fakat bunu minimize etmek senin elindedir.
    Bu arada bir çok mesleği ve işi yaptım Bilişimci olarak girmediğim en yüksek holding firmasından en kötü yemek hanesine kadar bundan dolayı baya bir tecrübem var.
    Dünya'da İlaç sektörü , Yemek sektörü , Ulaşım Sektörü Sekteye uğramaz.
    2008'de ekonomik kriz vardı.Çalıştığım Franchising Fast Food firması AVM'de daha çok kar yapmıştı.
    Dediğim Franchising Fast Food firmasının Net Kar yılda 1.5 Trilyon ve Elinde net kalan miktar giderler hariç ilçemizin potansiyelinden ve sanayileşme ortamından yararlanarak iyi kar etmekteydi.

şakaysa komik ciddiysen değil :) İnek dana koyunla nasıl yılda %200 kar ediliyormuş yahu anlatta bilelim.Sülalem 100 yıldır hayvancılıkla uğraşıyor kenara 1 tl koyamadık.

Ben sadece filrimi söyledim.
    Akrabalarım bu işte deli para kazanıyorlar.
    60 bin lirayı bırak 500 bin liranda olsa sen bir ile sap olamazsın batırırsın açacağın yeri

• quote:

Orijinalden alıntı: srcn35

quote:

Orijinalden alıntı: Turkiye34BJK

quote:

Orijinalden alıntı: srcn35

quote:

Orijinalden alıntı: Turkiye34BJK

Uplayalım ...

Nargile kafe açsın ama tütün ve köz olarak paradan kaçmaması gerek çift elma ve benzerleri standart kategoriye koyun social smoke adalya ve benzeri tütünleride 1 2 lira daha yüksek meblağda premium tütün olarak adlandırın yahut 3 kategori olarak birşey yapın mesela burada benim mekanda 4 ile 6 arasıydı galiba happy hour var müşteri çekmek için o saatlerde fiyatı biraz indiriyorlar paket yapabilirsiniz mesela 2 içecek bir nargile veya kuruyemiş 4 içecek 2 nargile sizin fiyat politakınıza kalmış sadece fikirde bulundum umarım dilediğiniz gibi bir işte tutanabilirsiniz

adalya tr satışı yok yoksa bi pm'ni alırım nerden temin ediyorsak

Almanya'dayım buraya geliyor İzmir tütünü değil mi niye yok

onların tasarımlarını ben yaptım yapıyorumda hala :) tr'de satışı yok hep yurtdışı rusya almanya avusturya falan love 66 dene favorimdir. :)

Love 66 ilk partisi güzeldi sonra yasak geldi glycerini yüksek diye sonra piyasaya yine sürdüler ama eskisi gibi değil artık tadı ilk parti gerçekten çok tutuldu sonradan yitirdi kendini ama halen içen var ilk partiyi buraya gönderebilirsen ileteşime geçmek isterim seninle

• ApsinteX kullanıcısına yanıt
    Insaat malzemesi satsin,cakil kum cimento gibi bunlarla baslayip ileride ekip kurup tadilata oradanda mutehatlige baslasin

• quote:

Orijinalden alıntı: CA18DET

quote:

Orijinalden alıntı: mucizevi

ben olsam hayvancılık işini ciddi düşünürdüm. devlet desteği de var bu konuda. doğru ellerde ciddi para kazandırıyor diye biliyorum.

klavye başından yazmak kolay.sen hiç sabahın köründe kabinsiz traktörle tarla sürmeye gittinmi ? yazın 40 derecede orana burana batan balyaları sırtında römorkun tepesine fırlattın mı ?
    çok gülüyürum sizin gibilere

benim gibiler nasıl oluyormuş merak ettim? :) mesajımı yanlış anladığın için ben de sana güldüm. :) ben bu iş kolay yapılıyor mu dedim. kolay iş, bol kazanç olan iş varsa söyleyin biz de yapalım.
    ben de 7 aydır gemideyim. bu süreç içerisinde 3-4 kere karaya çıkabildim. gece gündüz soğuklarda, fırtınalarla boğuşuyoruz. her işin bir zorluğu var yapacak bir şey yok maalesef.

• Bu kadar dediginiz fikri 60.000 liraya zor bence gozden cevirin size zaruri ihtiyaç duyulan su bayisi sigorta acenteliği ki online da olabilir fatura ödeme noktası kargo şubesi gibi ya da b2b ya da b2c yöresel online satış gibi bir çok dalda iş kollarında şansınızı denemeyi oneririm.

Belki gözden kaçmış olabilir diyerek tekrar yazdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Bu kadar dediginiz fikri 60.000 liraya zor bence gozden cevirin size zaruri ihtiyaç duyulan su bayisi sigorta acenteliği ki online da olabilir fatura ödeme noktası kargo şubesi gibi ya da b2b ya da b2c yöresel online satış gibi bir çok dalda iş kollarında şansınızı denemeyi oneririm.

Belki gözden kaçmış olabilir diyerek tekrar yazdim.

Hocam biraz daha nakit arttırımına gidebiliriz.. Hatta Meyvemix franchsing' e yönelmek istiyoruz.. Juice Planet trzında ve fazla bir maliyeti yok. Sizce nasıl?
  • ApsinteX kullanıcısına yanıt
    Ben nacizane fikrimi bu konuda daha önce aktardim. Zaruriyet ya da mecburiyeti olan ve hizmet sektörüne @ApsinteX

• Hocam naptınız ne ettiniz? işler nasıl gidiyor
  • Hayırlı olsun hocam bol kazançlar :)

• 100 bin TL'ye kadar sermaye ile yapılabilecek 38 iş fikrine buradan ulaşabilirsiniz. Yazı 2017 Nisan ayına ait ve günceldir, bayilik & franchising veren firmalar listesi ve iletişim bilgileri mevcut;https://para444.com/dusuk-sermayeli-isler-icin-38-firsat/
  • ekşide
    türkiye'den s. olup gitmek
    konusuna bak
    https://eksisozluk.com/turkiyeden-siktir-olup-gitmek--3843083
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.