Şimdi Ara

60-65000 TL 2.el jetta-corolla-focus ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arakdaşlar daha önce konu açmıştım 2010 corollamı satıp başka bi araç alacaktım fakat kaza yapınca araç perte ayrıldı bende kasko parası gelene kadar fiorino aldım, binek araca göre inanılmaz rahatsız bir araç (sonuçta arkası makaslı ne beklenebilir ki )

Konumuza dönersek

Bütçem 60-65 civarı sedan dizel manuel 2. el araç bakıyorum sıfır araçlar inanılmaz pahalı

Aklımdaki araçlar Jetta corolla veya focus, birde alakasız olacak ama nissan qashqai de olabilirmi diye düşünmeden edemiyorum.
    Önerilerinizi bekliyorum.

Saygılar

• jetta :) ikinci sıra corolla gelir focusu at çöpe kişisel tecrübe ve tercihim tabii
  • Dizel manuel makyajlı Citroen c4 64.900 tl hemde sıfır KM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus'u çöpe at Jetta al diyen arkadaşı boşver hocam.

O bütçede bakılması gereken 2 dizel sedan modeli söyliyim ben sana..

*Focus (mümkünse Titanium veya Titanium X paket)

*136'lik Astra (mümkünse Sport veya Cosmo paket)

• Hacim beklentisi yüksek ise Jetta.

Sorunsuzluk beklentisi yüksek ise Corolla.

Sürüş zevki beklentisi yüksek ise Focus.

İkinci elde Jetta>Corolla>Focus şeklinde sıralama yapılabilir.
  • Elantra

• Yanıtlar için teşekkürler yakıt olarak ele aldığımızda hangisi az yakar önceki aracım corolla idi 1.4 motor bazen performans olarak can sıkıcı olabiliyordu.
    Corollada hız sabitleyici yoktu önceden şimdi var mı bilmiyorum sanırım yok. Corolla konusunda davlumbazlar da yalıtım malzemesi yada davlumbaz olmadığı yönünde şikayetler vardı..
  • 508'lere de bakılabilir..
  • En temiz ve en az kilometreli ne bulabilirsen onu al. Hepsi aynı bence. Dizelde önemli olan az km yapmış olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShaDoW_17

Merhaba arakdaşlar daha önce konu açmıştım 2010 corollamı satıp başka bi araç alacaktım fakat kaza yapınca araç perte ayrıldı bende kasko parası gelene kadar fiorino aldım, binek araca göre inanılmaz rahatsız bir araç (sonuçta arkası makaslı ne beklenebilir ki )

Konumuza dönersek

Bütçem 60-65 civarı sedan dizel manuel 2. el araç bakıyorum sıfır araçlar inanılmaz pahalı

Aklımdaki araçlar Jetta corolla veya focus, birde alakasız olacak ama nissan qashqai de olabilirmi diye düşünmeden edemiyorum.
    Önerilerinizi bekliyorum.

Saygılar

corolla al hocam. o segmentin -linea, fluence gibi şirket araçları hariç- açık ara en çok satan arabası. 1 hafta önce iş yerindeki oda arkadaşıma 1 aylık araştırma sonucu 0 kilometre aldık.

• Jetta ve Focus arasindan secim yapin

Corolla bu iki araca gore daha dusuk kalitede

• Ben de aynı durumdaydım focusu hiç düşünmedim bile(dizel) corolla ve jetta araştırdım jetta aldım her bakımdan memnunum,geniş rahat yakıtı az ikinci eli iyi
  • 70 bine Skoda SuperB var. TSI motor. Alanlar memnun gibi. Onu da bir düşünün derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.