Şimdi Ara

MEGANE II HANGİSİ DOLU HANGİSİ BOŞ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
82.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu araçların en dolusu privilege diye biliyorum ama bi arkadaş sıralama yapabilir mi acaba??? ayrıca şu CC ler nedir arkadaşlar?

privilege
    dinamik
    otantik
    cc dinamik
    cc privilege
    exception
    extreme
    expression
    sportway

Doludan boşa bi arkadaş sıralayabilir mi acaba?

• CC = Coupe Cabrio demek.

en dolusu PRİVİLEGGE

Ondan sonrası dinamik Makyajlı kasalarda ara donanımlar çokto çokta tuhaf donnaımlar koydular. Mesela bende 2004 dinamik vardı. Sunroof - Xenon - LBS - Far yıkama vs, Privilegge den deri eksikti sadece 2007-2008 Extreme çıktı, tamponları falan övde rengi yapmışlar, park sensörü, güzel jantlar ama gel görr ki arka camlar manuel. İleriki yıllardaki dinamiklerde bende olmasına rağmen kararan iç dikiz aynasını çalmışlar. Son kasaları pek bilmiyorum..
    Ama otantik en boşu diye biliyorum..
  • sıralama:
    privilege >=dinamik > expression>ara donanımlar>otantik>otantikbaz
    otantik baz otantik modelinin iyice ucuzlatılmış versiyonu(4 hava yastıklı genelde filolar için çıkan ucuz model)
    ara donanımlar ise çıktığı aya göre farklılık gösterebiliyor kesin bir şey söylemek zor

bu farklılık normal donanımlarda bile üretim ayınaa göre değişebiliyor örneğin bazı expression donanımlarda curuise control standart iken bazılarında konfor paketiyle alınabiliyor diğer donanımlarda da bu durum mevcut
    artık bu Fabrikanın variable bütçeyi tutturmak için dönem için de donanımdan ne kadar çaldığına bağlı kesin olan şey donanımdan az yada çok mutlaka çalınıyor.
  • otantik<dinamik - makyajsız

otantik<extreme (dışından aksesurarlı içi boş) <expression (içi dolu dışı boş) < expression plus (içi dışı dolu) < privilage (içi dışı endolu)
  • Arkadaşlar herkese çok teşekkürler.Ben dinamik modelinden alıcam inşallah ama bi ilanda 8 diğerinde 6 airbag diyo.Millet kendi de bilmiyo ne sattığını bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.