Şimdi Ara

6 pakistanlı 4 nepalliyi kaçırmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi haberlerde duydum. Kulaklarıma inanamadım.Geldiğimiz noktaya bak. Daha geçende afganlılar başka yabancıları kaçırıp fidye istemişlerdi(hangi milletten olduğuna emin değilim) o zamanda çok şaşırıp inanamamıştım

Ne oluyoruz? Gerçekten inanılacak gibi değil. Bu ne cüret?

• Afganistan pakiistan zengin adamı öldürürler demişti Afganlı bir işçi ile konuşmuştum

O ülkeler açlık sefalet içinde para için adam kaçırma öldürme çok normal karşılanıyor bunlara alışıklar

Türkiye'de eskiden hırsızlık gasp Avrupa ülkelerinden az seviyede idi artık bundan sonra ne olur bilmem

• Ortada doğru dürüst bir bir devlet yapısı olmadığı için olanlar normal maalesef. Kimsenin can ve mal güvenliği yok özellikle İstanbul'da.

Bu gidişle turist Türkiye'ye adım atmaz gelenlerde hırsız yada emekli tipler olur kaliteli turist gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 26 Nisan 2022; 20:33:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP Turkiyesinde siradan bir gun. Hamdolsun artik uluslararasi krizleri kucuk capta uzaklara gitmeden, Istanbul'un gobeginde yasiyoruz.  

• Bugün nepalli
    Yarın sen ben.

Var bir hayalimiz.
    Daha güçlü bir afrasia için.

Surileri sanayide
    Afganları savaşta
    Afrikalıları sporda

De bu pakiler nerde kullanacaz.
    Casus olarak kullanabilirmiyiz.
    Gizli çekimde falan iyiler.

• turkce ogrenseler bızıde tongaya dusurup kacırabılırler

• son dakika
    Pakistanlı gaspçılar, 4 Nepalli turisti Taksim Meydanı’nda satırla kaçırdı: 10 bin euro fidye için kaçırılan turistler böyle kurtarıldı - Son Dakika
    https://www.sondakika.com/haber/haber-pakistanli-gaspcilar-4-nepalli-turisti-taksim-14898983/
  • konuyu ben açmıştım kimse yazmamış tayipistan ülkesi din kardeşlerimiz pakiler sonuçta

• Ama onların neneleri Kurtuluş savaşında altınlarını bozdurup bize yollamışlar... 

• Adamlar bir de 10 bin euro istemişler yoksa öldürürüz demişler acaba 100 euro için ne yaparlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ülke işin içinden çıkılmaz bir duruma doğru hızla ilerliyor...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Afganistan pakiistan zengin adamı öldürürler demişti Afganlı bir işçi ile konuşmuştum

O ülkeler açlık sefalet içinde para için adam kaçırma öldürme çok normal karşılanıyor bunlara alışıklar

Türkiye'de eskiden hırsızlık gasp Avrupa ülkelerinden az seviyede idi artık bundan sonra ne olur bilmem

• hızlı bir şekilde temel fıkrasına dönüyor ülke.

• Oğlum nepalli adami napacaksin zaten Fas fakirler.Bizdeki doyumsuzlari kaçırın bari karnınız doyar ahhaah

• Mutlumusun AKP ZİHNİYETİ..
    Bunlar senin Eserin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Long Nightt kullanıcısına yanıt

UwU

• hele bir de bunların sayılarının artması, gettolaşma falan olsun var ya, bugünleri mumla ararız.

• CHP yaptı. AKP en iyi mültecileri aldı CHP araya kötüleri sıkıştırdı.

• trajikomik ....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.