Şimdi Ara

6 lıyı tuturdum 22 bın tl aldımu U.S.A YA BİLET ALDIM 7 GÜNLÜGÜNE GİDİYORUM(ss 2 tane eklendi) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
7
Favori
9.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

Allah uçak kazası vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

quote:

Ellere bak ne pislik adamsın midem bulandı.

okumuyorum essek gıbı calısıyorum desem....

Temizliğe önem veren biri olsan öyle dolaşmazsın. Ben 5 dk bile o şekilde dolaşamam kendimden iğrenirim. Neyse konu bu değil zaten.

sen ne diyon ya ??? yaptigi isten haberin var mi ? gecen unide numune hazirladim metalografi icin benim de eller pert oldu 2-3 gune duzeldi ancak. bilip bilmeden konusma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen o paranın bir kısmını epilasyona ayır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O Tırnaklarla seni U.S.A ' ya alırlar mı acaba ?
  • O ucak duser ben diyim

• Önce doğru düzgün bi kuaföre git.
    O kılların tırnakların hali ne?
    Milyon dolar kazansan ne olacak?

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

quote:

quote:

Temizliğe önem veren biri olsan öyle dolaşmazsın. Ben 5 dk bile o şekilde dolaşamam kendimden iğrenirim. Neyse konu bu değil zaten.

sen ne diyon ya ??? yaptigi isten haberin var mi ? gecen unide numune hazirladim metalografi icin benim de eller pert oldu 2-3 gune duzeldi ancak. bilip bilmeden konusma.

Tırnaklar toynak gibi olmasa içinede pislik dolmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interior designer -- 27 Mart 2013; 10:16:37 >
  • Tırnaklarını bi temizleyeydin.
  • Bir yığın çingene, ardından temizlik erbapları ve daha niceleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Artık bize bi' şeyler atarsın

• iyi günlerde harcaman dileğiyle. Ayrıca şu ergen arkadaşların ergen yorumlarına kulak asma. Epilasyona ayır parayı , tırnakların hali ne gibi telkinlerde bulunuyorlar. Beyinsiz adam herkezi kendileri gibi klavye başında otur , okula git şımarıklık yap , manitalara ağzının suyunu akıt eve gel tarzında yaşadığını sanıyorlar. Ayakkabı boyayan cocuktan tiksinen tipler bunlar. Bu ülkede çöpten yemek çıkarmaya çalışan insanların sayısı hiç azımsanacak kadar değil. O adamların karnı açken ancak ellerini yıkar sofraya oturabilir. Tırnaklarımın arası pis yemek yemeyeyim diye düşünemez.Git bakalım sanayiye tırnakları temiz bir tane adam bulabilecekmisin. İnsanları yargılamadan biraz düşünün parayı nasıl kazanıyor acaba diye...
  • Baba balık verme balık tutmayı öğret.taktiğin ne nasıl tutturdun?

• Oo dayımın oğlu nerelerdesin ya uzun zaman oldu gorüsemiyoruz bi hasret giderelim

• quote:

Orijinalden alıntı: yuxelmurat

Önce doğru düzgün bi kuaföre git.
    O kılların tırnakların hali ne?
    Milyon dolar kazansan ne olacak?

quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

quote:

quote:

quote:

Tırnaklar toynak gibi olmasa içinede pislik dolmaz

mobildeydim ben dolayısıyla resimleri çok küçük gördüm. arkadaş çalışıyorum deyince ben de öyle yazdım yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: issizmuhendis

iyi günlerde harcaman dileğiyle. Ayrıca şu ergen arkadaşların ergen yorumlarına kulak asma. Epilasyona ayır parayı , tırnakların hali ne gibi telkinlerde bulunuyorlar. Beyinsiz adam herkezi kendileri gibi klavye başında otur , okula git şımarıklık yap , manitalara ağzının suyunu akıt eve gel tarzında yaşadığını sanıyorlar. Ayakkabı boyayan cocuktan tiksinen tipler bunlar. Bu ülkede çöpten yemek çıkarmaya çalışan insanların sayısı hiç azımsanacak kadar değil. O adamların karnı açken ancak ellerini yıkar sofraya oturabilir. Tırnaklarımın arası pis yemek yemeyeyim diye düşünemez.Git bakalım sanayiye tırnakları temiz bir tane adam bulabilecekmisin. İnsanları yargılamadan biraz düşünün parayı nasıl kazanıyor acaba diye...

konuyu açanla kanka olmak istiyorsan git direkt Pm at.
    dil dökme burda....

• quote:

izmir kosusunda oynadım 60 tl lık kupon .... veliefendıden cekı aldım hemen yanındakı vakıfbanktanda aldım parayı darısı sızın basına...aksam fotoları koyacam...yanlız cekın ustundekı ısmı nasıl karalayıp koyucam onu bılmıyorum ...?sımdılık ıkı tane koyuyorum...USA YA BİLET ALDIM FOTO ACILINCA KILLI ELLERİMİ ORDA DÜZELTİCEM..))) 7 GÜN GEZİCEM BU PARA ANCA BÖYLE HARCANIR 25 MAYIS GİDİŞ...))

6 lıyı tuturdum 22 bın tl aldımu U.S.A YA BİLET ALDIM 7 GÜNLÜGÜNE GİDİYORUM(ss 2 tane eklendi)

6 lıyı tuturdum 22 bın tl aldımu U.S.A YA BİLET ALDIM 7 GÜNLÜGÜNE GİDİYORUM(ss 2 tane eklendi)

tırnaklara dikkat ettinizmi? tırnağın içi simsiyah. amerikaya gitmeden kes o tırnakları. cia gözaltına alır yoksa
  • ana kuzusu okuyan ergenler adamın tırnaklarına takmış durumdalar. hayat toz pembe değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

ana kuzusu okuyan ergenler adamın tırnaklarına takmış durumdalar. hayat toz pembe değil.

30 yaşındayım. 1 çocuğum var ve 18 yaşından beri çalışmaktayım. Kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum. Bilgine
  • tırnaklara dikkat etmemiştim şimdi bakınca miden bulandı lan ayrıca 2 dakika ayırıp tırnaklarını kesmekten aciz biri ile hayatın toz pembe olmamasını alakasını biri söyler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thenewcm

quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

ana kuzusu okuyan ergenler adamın tırnaklarına takmış durumdalar. hayat toz pembe değil.

30 yaşındayım. 1 çocuğum var ve 18 yaşından beri çalışmaktayım. Kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum. Bilgine

her meslek toz pembe değil o zaman, öyle söyliyim. ayakkabı boyacısıyla yada demir işinde çalışanlarla dalga geçmek gibi birşey bu.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.