Şimdi Ara

6 lıyı tuturdum 22 bın tl aldımu U.S.A YA BİLET ALDIM 7 GÜNLÜGÜNE GİDİYORUM(ss 2 tane eklendi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
7
Favori
9.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ((valla dostlarım sunu bılhassa belırtıyorum hıc bır arkadasım kazandıgıma sevınmedı alenen yuzlerınden anlasılıyor...?? cok garip...))izmir kosusunda oynadım 60 tl lık kupon .... veliefendıden cekı aldım hemen yanındakı vakıfbanktanda aldım parayı darısı sızın basına...aksam fotoları koyacam...yanlız cekın ustundekı ısmı nasıl karalayıp koyucam onu bılmıyorum ...?sımdılık ıkı tane koyuyorum...USA YA BİLET ALDIM FOTO ACILINCA KILLI ELLERİMİ ORDA DÜZELTİCEM..))) 7 GÜN GEZİCEM BU PARA ANCA BÖYLE HARCANIR 25 MAYIS GİDİŞ...))

6 lıyı tuturdum 22 bın tl aldımu U.S.A YA BİLET ALDIM 7 GÜNLÜGÜNE GİDİYORUM(ss 2 tane eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviregal -- 28 Mart 2013; 12:48:51 >
  • Yer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paint adında bir program var diyor
  • Şu öğrenci kardeşine 1000TL atsanda dua kazansan
  • Artık bize bi' şeyler atarsın
  • 1000 TL isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koray

Şu öğrenci kardeşine 1000TL atsanda dua kazansan

Haram para la o ...

Sınıfta kalır , okuldan atılırsın vallam
  • hoca 100 tl keser beni
  • bana 10 lirada yeter :D
  • valla benım kazandıgım para ..para degılmıs velıefendının ıcındekı vakıfbankatakı adama sordum en fazla ne kadar odeme yaptın kazanan kupona dıye 840 bın tl dedi......
  • Çekilişe katılıyorum.
  • allah haram yedırtmesın ben hakkımdan vazcayıyıom
  • Hacı naber ben kuzenin
  • Altılı.avi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben senden değil o 840 bin alandan istiyorum bursu bana bi ulaştırsana reyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsilKurtx

Çekilişe katılıyorum.

hahhahahahahha....
  • Qanqi 2 bira ismarLasana lae

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

izmir kosusunda oynadım 60 tl lık kupon .... veliefendıden cekı aldım hemen yanındakı vakıfbanktanda aldım parayı darısı sızın basına...aksam fotoları koyacam...yanlız cekın ustundekı ısmı nasıl karalayıp koyucam onu bılmıyorum ...?

lan harbimi yarın at yarısına baslıom :D
  • 2 tane foto koydum kaseye bakarsanız zaten olay cozulur yalan degıl gercek...))) darısı hepınıze...
  • oo hocam nerelerdesiniz çok özlemişim sizi oğlum oradan bi çay getir abine
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.