Şimdi Ara

6 lıyı tuturdum 22 bın tl aldımu U.S.A YA BİLET ALDIM 7 GÜNLÜGÜNE GİDİYORUM(ss 2 tane eklendi) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
7
Favori
9.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evladım ben senin sütannenim tanımadığım? :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenginin malı züğürdün çenesini ne yormuş beeeeee

• quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

Orijinalden alıntı: Gayipten Gelen Ses

HARAM PARA 20K GELİR 40K GİDER EĞER 40K GİTMESİNİ İSTEMİYOSAN O PARAYI YAKMALISIN
    BU ŞON SANSIN

Altına imzamı atarım öyle doğru bir kelime yazdın ki geçen sene 5. ay 41.000 6. ay 45.000 lik iki adet bursa altılısını tutturdum şuan 30.000 TL borcum var sürünüyorum..
    Buda çekin resmi belki inanmazsınız diye ekledim.
     6 lıyı tuturdum 22 bın tl aldımu U.S.A YA BİLET ALDIM 7 GÜNLÜGÜNE GİDİYORUM(ss 2 tane eklendi)

Buda 45.438,22 TL lik altılıyı bulduğum kupon.
     6 lıyı tuturdum 22 bın tl aldımu U.S.A YA BİLET ALDIM 7 GÜNLÜGÜNE GİDİYORUM(ss 2 tane eklendi)

dostum haklısın....ama ticaret işine girilince kazanmak kadar kaybetmek de normal geliyor bana ...ama ben zaten harcamaya baslıycam ama yıyecek ıcecek yada arac olarak degil tatil olarak bitirecem...

Dostum bende öyle yaptım 5. ay ve 8. ay böyle güzel ikramiyeler gelince biraz fazla yedik içtik eğlendik işin dozajı kaçtı ve o kadar pişmanım ki şuan yine buluruz diye didinip durduk yine çok buldum 10.000, 7.000,18.000 ve 2013 yılının başında 6.800 , yine bursa 5.500 geçen ki urfa 2.667 ve son olarak adana 1.100 buldum ama anladım ki artık borcumu kapatacak bir rakam gelmiyor sürekli beni oyunda tutarak zarar içinde bırakan kötü bir şey bu at yarışı ve benzerleri artık pes ettim..Bıraktım 2 gün oldu dayanıp direnebilirsem asla oynamayacağım.

ama harbi saglam oynuyormussun.....saygı duydum...şimdi ne dedigimi anlamayan bu nasıl bir yorumdur der ama sen beni anladıgını biliyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bavarian

quote:

quote:

quote:

izmir kosusunda oynadım 60 tl lık kupon .... veliefendıden cekı aldım hemen yanındakı vakıfbanktanda aldım parayı darısı sızın basına...aksam fotoları koyacam...yanlız cekın ustundekı ısmı nasıl karalayıp koyucam onu bılmıyorum ...?sımdılık ıkı tane koyuyorum...USA YA BİLET ALDIM FOTO ACILINCA KILLI ELLERİMİ ORDA DÜZELTİCEM..))) 7 GÜN GEZİCEM BU PARA ANCA BÖYLE HARCANIR 25 MAYIS GİDİŞ...))

KJJ REIZ?

hop....?)))

Darkjuva team

Bu arada kazasız belasız gez kumar parası pek hayırlı olmaz ama

dostum bilirsin şanslı adamım....istedigin bişi varmı...usa dan tulum peyniri çekme helva?...))) şaka bir yana istedigin bişi varsa cekinmeden söyle
  • Haram para ordan burdan çıkar diyen arkadaşlar dünyada makro ve mikro ekonomi resmen haram parayla dönüyor. Haramzadelerde kaç nesildir hükmünü sürüyor bişey olduğu yok. Haram paranın mekanı bankalar eminim şuna haram diyenlerin çoğunun bankada parası vardır. İster faiz al ister alma götürüp haramzadeye para verip ona para kazandırıyosan, onunla iş yapıyosan sende suça ortak oluyosun bu mantıkla. Yastıkaltıcıysan onu bilemem ama kimsede inanmaz zaten ona.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

izmir kosusunda oynadım 60 tl lık kupon .... veliefendıden cekı aldım hemen yanındakı vakıfbanktanda aldım parayı darısı sızın basına...aksam fotoları koyacam...yanlız cekın ustundekı ısmı nasıl karalayıp koyucam onu bılmıyorum ...?sımdılık ıkı tane koyuyorum...USA YA BİLET ALDIM FOTO ACILINCA KILLI ELLERİMİ ORDA DÜZELTİCEM..))) 7 GÜN GEZİCEM BU PARA ANCA BÖYLE HARCANIR 25 MAYIS GİDİŞ...))

KJJ REIZ?

hop....?)))

Darkjuva team

Bu arada kazasız belasız gez kumar parası pek hayırlı olmaz ama

dostum bilirsin şanslı adamım....istedigin bişi varmı...usa dan tulum peyniri çekme helva?...))) şaka bir yana istedigin bişi varsa cekinmeden söyle

canının sağlığı reis bende iddaa'ya devam şans tutmuyor pek ama deniyoruz keyfini çıkart şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Star

Haram para ordan burdan çıkar diyen arkadaşlar dünyada makro ve mikro ekonomi resmen haram parayla dönüyor. Haramzadelerde kaç nesildir hükmünü sürüyor bişey olduğu yok. Haram paranın mekanı bankalar eminim şuna haram diyenlerin çoğunun bankada parası vardır. İster faiz al ister alma götürüp haramzadeye para verip ona para kazandırıyosan, onunla iş yapıyosan sende suça ortak oluyosun bu mantıkla. Yastıkaltıcıysan onu bilemem ama kimsede inanmaz zaten ona.

Yastık altı yaptılar da ne oldu? Abimin paralarını gümletti hırsızlar. Mecburi durumun oluştuğu vakitler vardır bazen. Her koyun kendi bacağından asılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thør

quote:

Orijinalden alıntı: MrDissident

quote:

Orijinalden alıntı: Thør

quote:

Orijinalden alıntı: MrDissident

USA kelimesi okuyamayan adam diye eleştiren adam ""USA'i"" diye yazmış. Acaba o kesme işaretini ve 'i' harfini nasıl bir okuma sonucu kullandı merak ediyorum.

yueseyi diye okumuştur da yazılırken Türkçe yazıldığı gibi USA'yı olmalı diye biliyorum.

Hocam olabilir dediğin de saçma yani. Yuesey diye okumak. Ya usea diye okursun ya usa diye. Dilbilgisine çok uygun okuyacaksab orada yuesey diye okuyamayız yani.

Neyse.

Yuesey zaten İngilizce okunuşu bizim dilbilgisi ile bir alakası yok.

Ben de onu diyorum işte. Onu ingilizce okuyamazsın, hele ki kısaltma ise.

Neyse.

Konuyu kirletmeyelim daha fazla

• geçen pazar bizim peder beyde tutturmuş 5800 bana bi xperia P alıverdi sağolsun
  • quote:

darısı sizlerin basına....

en iyisini yapmışın o parayla kalıcı bişey almaktansa haydan gelen huya gitsin kumardan geldi sonuçta
  • Catur cutur ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

yalniz ellerin at toynagi gibi.

kuponu yatırdıktan sonra kendisi koşup kazanmış sanki
  • İyi güzel de neden her lafının sonuna 3 nokta koyuyorsun?
  • iddaa dan kolay mı ya bu altılıyı tutturmak süprizi nasıl buluyorsunuz?
  • Ben de yarın gideyim bir iddaa oynayayım heveslendim

• quote:

Orijinalden alıntı: The Elder Scrolls

İyi güzel de neden her lafının sonuna 3 nokta koyuyorsun?

güzel oluyor çünkü....
    ben de hep 4....

• Allah uçak kazası vermesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Weightless

Allah uçak kazası vermesin

• avea hattima ogrenci kardesine bi 10 ya.da 20 tl atsan dua ederiz..

• ellerini yıkamıyon mu sen kardeş
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.