A

Onbaşı
18 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar avea sinirsiz internet her yone 500 dakka ve her yone 1000 sms felan olan paket vardi heralde bu yeni nesil bilmem ne varya ondan yalniz konusmam bitti daha 24 yada 26 sinda yenilencek bu zamana kadar ek ucretle 100 dakka felan alabiliyormuyum acaba ? Bilgisi olan varmi
ATKADASLAR DEMIN AGIZDAKI AFT ILE ILGILI BIR KONU OKUDUM ARKADAS SAOLSUN DURUMU ANLATMIS FAKAT BENDE UZUN SURELERDEN BERI BU DERTLE UGRASTIGIM ICIN BU UYARI KONUSUNU DIGER KONUYA YAZMAK ISTEMEDIM ARADA KAYNAR DIYE VE BU KONUYU ACTIM...

EGER AGZINIZDA YARA CIKIYORSA DIGER ADIYLA AFT BUNU MUTLAKA DIKKATE ALMALIAINIZ BENDE 2011 YILINDAN ITIBAREN NEREDEYSE HER HAFTA BIRI GIDER BIRI CIKAR EGER AFTIN ILK CIKTIGI ZAMAN ZATEN CIKMADAN ONCE BILIRSINIZ BELIRTI GOSTERIR UFACIK TIPKI SIVILCE UCU GIBI VE ETRAFI KIZARIR KENAKORT A YI SURERSENIZ CIKMADAN GIDER... BEN IKI KERE DOKTORA GITTIM NEDEN CIKTIGINI OGRENMEK ICIN DOKTORUN BENDE ILK SUPHELENDIGI BEHCET HASTALIGIYDI AMA COK SUKUR DEGILMISIM BEN YINE SU ANDA BILE AGZIMDA VAR KENDIM INAT ETTIM VE ARADTIRDIM DOKTORLAR KESIN BIRSEY SOYLEMIYORLARDI NEDEN CIKTIGINA DAIR FAKAT BIR SEBEBI OLMALIYDI UZUN ARASTIRMALARIM SONUNDA DENEME YANILMARIM SONUNDA VE GOZLEMLERIM 2011 YILIMDA KIZ ARKADASIMLA CIKMAYA BASLADIGIMDAN BERI OLMUSTU BU AFT BUNLA ALAKASI OLABILIRMI DERKEN DENEMEYE KARAR VERDIM VE BIR AY KIZ ARKADASIMLA HIC OPUSMEDIM ABSURT GELEBILIR AMA EVET MAALESEF SAGLIKTA BU DURUMLARI BELIRTMEMIZ SART VE BINGO HIC YARA CIKMADI MUTLAKA BIR SEBEBI VARDIR DOKTORA GIDIP TEST YAPTIRIN BNDEN TAVSIYE... BENIM AGZIMDA MAALESEF OPUSMEDEN CIKIYOR ONUDA ZAMAN BULURSAM DOKTORA GOATERICEM
Su anda hava alanindayim urfaya gidiyoruz 4 kisi nereler geZilir sizi en cok etkileyen iki gunde gezilmesi gidilmesi sart olan yerleri alayim arkadaslar... :)
120178535 sahibinden.com ilan numaraaidir isterseniz resimlerine oradan bakabilirsiniz

Arkadaslar aracta uc yerinde kucuk tamiri keyfe keder surtme vardir onun disinda en ufak yer yoktur bu yerlerde bize en ufak rahatsiZlik vermedi simdiye kadar biz orjinal boyasiz kalmasi icin hic oynama yapmadik...

Aracimda kesinlikle kaza ve boya yoktur, bakimlari yetkili serviste yapilmistir, orjinaldir, hicbir sikintisi yoktur, muayene 5. Aya kadar vardir. Borcu harci yoktur, yuk tasima islerinde kesinlikle kullanilmamistir, koyde ev yapilacagi icin satiliktir, acildir, fiyat olarak emsallerinin en dusugu yazilmistir,

FIYAT : 24.500.tl
Km. 74.000
Renk : metalik gri
Model: elegance 1.3 90 beygir, yakiti gayet ekonomiktir.

Adim caner istanbuldadir eyup guzeltepe mahallesindedir arac: 05383954581 ve 05075251047 numaralardan ulasabilirsiniz...
Ne zaman tipim nasil diye konu ciksa herkes binmakara dalga gecme o zaman herkes eger yiyorsa kendini ifsa etsinde hakkiyla makara yapalim birbirimizin sekliyle

Not: paylasim saglam olursa bende paylasirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 714
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 1.735 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.