Şimdi Ara

5700xt 2k 170 Hz nasıl olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Evde 1080p 60hz monitörün var. MP pek oynamıyorum genelde coop ve RDR 2 tarzı SP oyunlar oynuyorum. Onlar da keyfe keder. Açıkçası şu an Divinity Original Sin 2 oynuyoruz arkadaş ile o kadar.
    2k 170 hz ios monitör buldum bir tane. Ancak aklımda 2 soru var
    1. Dp1.2 ve hdmı 2.0 destekliyor. Yeterli midir? Hdmı 2k144 hz üstüne cikariyormus. DP ile ilgili son sınıf giremedim. Hdr 400 sertifikası var ancak local diming vb yok hdr çok kullanışlı olacak mı bilmiyorum zaten.
    2. 5700xt 2k 144 hz/170 hz paneli besleyebilir mi? 1080p 60 hz@72hz den geçiş mantıklı mıdır? 23 inç monitorum şu anki

3. Monitör olarakgigabyte m27q düşünüyorum dhaa ucuza alternatif onerebilirsiniz keza
    Edit: kartı dükkana ekledim. Tekliflere de acigim arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihburak95 -- 21 Temmuz 2021; 15:31:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• elindeki kartı hemen satıyorsun ve kendine 3070ti alıyorsun

• Miningciler arasında çok piyasası olan bir kart. Satıp cebinizden para çıkmadan 6000 serisine geçin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5700XT yi satıp üstüne bir kuruş koynadan sıfır 6700XT alabilirsin. Ortalama performans artışın da %25-30 civarı olur.

• Kartını sat para koymadan Rtx 3070ti al Rx6700xt den daha performans alırsın. Haftada 1 sepete ekle seçeneği açılıyor.

amazon
    ASUS GeForce TUF RTX3070TI O8G Gaming 8GB GDDR6X 256bit OC 2xHDMI 3xDP Ekran Kartı
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0971D8FB4?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image

Ekran olarak da onu alana kadar 2k 165hz 8bit panel alırsın daha uyguna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 21 Temmuz 2021; 12:53:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

Kartını sat para koymadan Rtx 3070ti al Rx6700xt den daha performans alırsın. Haftada 1 sepete ekle seçeneği açılıyor.

amazon
    ASUS GeForce TUF RTX3070TI O8G Gaming 8GB GDDR6X 256bit OC 2xHDMI 3xDP Ekran Kartı
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0971D8FB4?ref=ppx_pt2_dt_b_prod_image

Ekran olarak da onu alana kadar 2k 165hz 8bit panel alırsın daha uyguna.

Hocam kaça satacağım kaça alacağım bilgim yok ki?
    Bir de al sat yapsam kim alacak kaçtan alacak. Kafa kafaya takas tabi ki mantıklı da güven sorunu var. Şu an küçük bir Anadolu sehrindeyim yani anca kargo ile .
    10k dan ilan açtım 5700xt için ama az mı çok mu bilemedim. Sarı siteye açmadım ilan oraya kaçtan açsak bilemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Second sister kullanıcısına yanıt

Bahsettiğiniz monitörü kullanıyorum hocam ama 8 bit olması lazım yanlış bilmiyorsam

• Kartını satı nvidia karta geç dostum herkes haklı konuda ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: WmGMD

Bahsettiğiniz monitörü kullanıyorum hocam ama 8 bit olması lazım yanlış bilmiyorsam

Hocam bendeki monitör 144hz 10bit ben bunuda 10bit biliyordum.

Yanlış bilgi vermişim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.