Şimdi Ara

55ku7000 Yorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
9.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

55 inc bir televizyon alma hevesim var. Vatanda 3.499,00 TL ye 55ku7000 televizyon gördüm. Fiyat/performans açısından değerlendirirmisiniz. Tavsiye edermisiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-55ku7000-55-138-cm-4k-uhd-smart-led-tv-dahili-hd-uydu-alici.html

Birde 55JU7000 modeli var 1 yıl eski bir model galiba ama onu öneren arkadaşlarda var karar veremedim

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyberkesh........ -- 25 Ağustos 2016; 13:12:00 >

• Ben geçen hafta 55ku7000 aldım gerçekten memnunum bu fiyat skalasında alınabilecek en iyi ürün olduğunu düşünüyorum.
    Forumdaki şu sayfadahttps://forum.donanimhaber.com/m_118196436/tm.htm yeteri kadar bilgi mevcut ürünle ilgili.
    ben ürünü mediamarkttan 2270 tl ye aldım.
  • 2270 liraya 55" ku7000 mi aldınız? Yanlışlık olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperalitandal

2270 liraya 55" ku7000 mi aldınız? Yanlışlık olmasın?
    Bence 3270 e almıştır, 2270 olsa keşke :)
  • Merhaba arkadaslar. Ürünü 3250 ye media markt'ten aldim 1 hafta önce. Yaninda galaxy prime telefonu %50 indirimli.

Alacak olan arkadaşlara ürün hakkinda biraz bilgi verecek olursam, tavsiye ederim. Bende almadan önce ufak capli bi arastirma yapmistim. Aslinda vestel 49UA8600 alacaktim vatandan 1800 tl ye. Ama kimse tavsiye etmedi. ben yine de vestel bayinde bakayim dedim urune. bi dokundum, kalitesiz gibi geldi melzemesi bende vazgectim. Sonra bu urunu gordum, hosuma gitti. 55 inc olmasi da ayri guzel. Ancak 3d yok tv de. Benim icin negatif bi ozellik degil cunku 3d izlemiyorum. Fiyat performans olarak gercekten bence iyi bir urun. saglam ve kaliteli. samsung sonucta. eve getirdiler kurdular isik suzmesi, olu piksel, bulutlanma falan testini yaptirdim sorun yok dediler. zaten yetkili servis binde bir olur butur seyler onda da degisim yapiyoruz dedi. 5.1 ses sistemini de bagladim. film, muzik, goruntu kalitesi, vs.. performansi super. dts destegi de var. dolby digital ses de sagliyor. kanal gecisleri gayet başarılı. smart ozellikleri de gayet basarili. internet hizi da geyet iyi (gerci sizin internet baglantinizla da alakali ben fiber kullaniyorum) kumandasi da oldukca sade ve şık bence. Akilli telefondan da kumanda edebiliyorsunuz. Alacak olanlar bence gonul rahatligiyla alabilirler. F/P olarak gayet başarılı

• quote:

Orijinalden alıntı: tyro06

Merhaba arkadaslar. Ürünü 3250 ye media markt'ten aldim 1 hafta önce. Yaninda galaxy prime telefonu %50 indirimli.

Alacak olan arkadaşlara ürün hakkinda biraz bilgi verecek olursam, tavsiye ederim. Bende almadan önce ufak capli bi arastirma yapmistim. Aslinda vestel 49UA8600 alacaktim vatandan 1800 tl ye. Ama kimse tavsiye etmedi. ben yine de vestel bayinde bakayim dedim urune. bi dokundum, kalitesiz gibi geldi melzemesi bende vazgectim. Sonra bu urunu gordum, hosuma gitti. 55 inc olmasi da ayri guzel. Ancak 3d yok tv de. Benim icin negatif bi ozellik degil cunku 3d izlemiyorum. Fiyat performans olarak gercekten bence iyi bir urun. saglam ve kaliteli. samsung sonucta. eve getirdiler kurdular isik suzmesi, olu piksel, bulutlanma falan testini yaptirdim sorun yok dediler. zaten yetkili servis binde bir olur butur seyler onda da degisim yapiyoruz dedi. 5.1 ses sistemini de bagladim. film, muzik, goruntu kalitesi, vs.. performansi super. dts destegi de var. dolby digital ses de sagliyor. kanal gecisleri gayet başarılı. smart ozellikleri de gayet basarili. internet hizi da geyet iyi (gerci sizin internet baglantinizla da alakali ben fiber kullaniyorum) kumandasi da oldukca sade ve şık bence. Akilli telefondan da kumanda edebiliyorsunuz. Alacak olanlar bence gonul rahatligiyla alabilirler. F/P olarak gayet başarılı

Gelen servislerin tv yi kurarken kendi yaptıkları testte genelde bir şey yok diyorlar halbuki bu banding olayı maçlarda anlaşılır.birde size banding gölgelenme yüzde bir çıkar onuda değiştiririz demişler ya dedikleri yüzde yüz yalan.bu sorun nerdeyse çoğu tv de az yada çok vardır ama çoğu kişi anlamaz.ayrıca bu sorunu anlayıp tv yi degistirmek istediginizi dile getirdiğinizde banding gölgelenme normaldir değiştirme kapsamında değildir diye ahkam keserler değiştirmemek için bin takla atarlar.hatta her tv de bu olur led tv ler deki arka ledlerden dolayıdır diye Demogoji yapanları yalan söyleyenleri çok gördüm.bunlar hatalı tv leri satmaya çalışıyorlar,o zaman banding olmayan tv ler mi anormal?bunlarla iade ile ugraşmamak için çok hafif banding yada gölgelenme sorununa çoğu kişi ses çıkarmıyor.

• Arkadaslar bir haftadır smart tv arastırması içindeyim. Çok uzatmadan samsung 50ku7000, lg 49uh770v, yada 55ku7000 mi almalıyım. Ne dersiniz. Tavsiye verebilecek olursa cok sevinirim. İyi akşamlar
  • @spartakus2506 arkadaşım ben de senin gibi gelgit icerisindeyim. Şu iki tv den birini kesin alacağım. Lg 49uh770v ya da 55ku7000. İzleme mesafem 55 inç de olur 49 da olur ikisine de uygun ama tabi gönül 55 istiyor. Lg 770v 55 olan bütçemi aşıyor. Samsunun özellikleride yeter gibi geliyor ama bilemiyorum. Lg şu an icin kafamda birinci sirada özellikleri baya iyi. Pcden 4k film indirip izlerim ama genelde 1080p indirip izlerim. Normal türksat izlenir genelde. Hangisi denk gelirse bakalım hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukalla -- 25 Şubat 2017; 4:28:48 >
  • Kardeşim gil 55ku7000 aldı . Bence 3500 e alınacak bir tv.

Özelikle motion plus iyi çalışıyor.

Bendede 55ju6070 var a101den 2800 e geçen yıl almıştım. Görüntü kalitesi olarak benim tvden 1 tık iyi diyebilirim . Tek eksiği kablosuz mausu alğılamadı. Ama benim 55ju6070 hemen alğılıyor. Yada biz yapamadık.
  • %7 online indirimi yaptı 3250TL'ye mediamarkt aldım 55ku7000
  • quote:

Orijinalden alıntı: machinehead

%7 online indirimi yaptı 3250TL'ye mediamarkt aldım 55ku7000

Hocam memnun musunuz tv den?
  • Bende 55ku7000 kullanıcısı olarak tavsiye ediyorum. Bu fiyatlarda alınabilecek en iyi tv olarak söyleyebilirim. Almadan önce 4-5 ay tv araştırması yaptım çok fikir değiştirdim. Fakat son olarak 55ku7000 de karar kıldım pişman olduğum hiçbir noktası yok.

Özellikle internet bağlatıp film de izliyorsan internet keyfi mükemmel bilgisayar hızında, yapman gereken tek şey kablosuz klavye alman.

İçin rahat birşekilde alabilirsin.
  • fuatckmk kullanıcısına yanıt
    Fuatckmk bende yaklaşık 1 aydır araştırma içindeyim senin gibi çok fikir değiştirdim ama artıları eksileri düşününce yine en iyi seçenek 55ku7000 gibi duruyor.

Şuanda N11 de Samsungizmir firmasında 3375 TL 75 TL bonusu düşünce 3300'e geliyor sence fiyat nasıl? Kupon olsaydı dahada uyguna getirebilirdik ama yok malesef.

Birde normal tv kanallarında görüntü nasıl? Teledünya ver bende 7 yıllık 40"samsung var şuan çok memnunum izleme mesafem yaklşık 3,50 metre 55" de görüntü çok bozulur mu acaba?
  • demiray68 D kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak biraz daha takip edebilirsin ama fiyatı kötü değil. Belirli zamanlarda kampanyalar geliyor özellikle teknosada ara ara indirim sezonu geliyor. 100-300 tl arası daha düşme durumu olabilir. Ben 2016 Haziran ayında 2899 a almıştım.

Normal kanalların görüntüsü gayet iyi başarılı. Benim fikrim 55 gayet uygundur.

Aşağıdaki linkte 3.5 metreye göre yorumlayan arkadaşlar var istersen onlara da göz atabilirsin.

https://forum.donanimhaber.com/3-5-mt-mesafeye-55-inch-nasil-durur--66163064

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatckmk -- 31 Mayıs 2017; 13:57:38 >
  • fuatckmk kullanıcısına yanıt
    fuatckmk cevabın için teşekkürler

Biraz önce n11 den 50 tl lik kuponuda düşerek 3250 TL ye aldım. Şu an teknosada ve çoğu yerde 3.599 tl kampanya yapsalar bile bu fiyattan daha aşağı ineceğini tahmin etmiyorum. 1 aydır takip ediyorum sıkıldım artık inşallah sorunsuz bir şekilde gelir ve izleriz.
  • demiray68 D kullanıcısına yanıt
    İnşallah güle güle kullanın, hayırlı olsun
  • Yakında evleneceğim. Düşündüğüm televizyon modeli. Kullanan arkadaşlar olumlu olumsuz yorumlarsa sevinirim.
  • Geçen ay vatanbilgisayarın şube açılışına özel indiriminden 2899 tl ye aldım henüz kurulumunu yaptırmadım yeni evleneceğim için beklemede fiyat performansına göre birde bu fiyatla doğru tercih yaptığımı düşünüyorum. Şimdi medyamarkın şube açılışını bekliyorum aynı avm de oradan da artık ne denk getirirsek :) tavsiyem bu tür teknoloji market açılışlarını takip edin.
  • Sdt0719 S kullanıcısına yanıt
    Bu elektronik marketlerin açılışlarını takip edebileceğimiz bir yer var mı internette?
  • Antalyada yaşıyorum burada açılan yeni avm de bilbortlarını gördüm sitelerinden takip ettim açılışına 1 ay kala gibi indirimli ürünlerini ve açılış tarihlerini yayınladılar öyle aldım şimdi aynı avm de medyamark açılacak ama onunla alakalı henüz bir açılış tarihi ve indirim kampanyası görmedim ama açılışına yakın tahminim yayınlanır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.