Şimdi Ara

500-600 TL Arası Akıllı Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
8.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Bu sene ilk defa telefon alıcam,çok bi bilgim yok aslında telefon özellikleri vs ile ilgili.Daha önce donanımhaberde bu tarz yazılara baktım ama benim aradığım tarzda bir telefon bulamadım.Fiyat aralığı 500-600 Lira olacak bir akıllı telefon arıyorum.General Mobile Discovery almak istiyordum aslında ama benim bütçemi zorluyor biraz.(Güvenebileceğim bi 2.el site önerebilirseniz GM Discovery için bi göz atmak istiyorum) Bunun dışında telefonun yararlanmak istediğim alanları:
    İyi bir arka ve ön kamera
    Nette gezeceğim için şarjının çok dayanması lazım
    1-2 Tane oyun kaldırabilmeli.(Subway Surfers ve o tarzda oyunları)
    Düşmeye,suya karşı dayanıklı olması lazım birde. Şuan başka aklıma gelmiyor ama ekleyeceğim özellik olursa sonra devam ederim.

Aklımdaki telefonlar:
    1- General Mobile Discovery (Bütçemi zorluyor,2.el olursa olabilir ama 2.ellere çok güvenemiyorum açıkcası.)
    2-Xperia Active.Baya sağlam bi telefon gördüğüm kadarıyla.Alttaki ayrıntısını çok sevmedim ama şuan bunu düşünüyorum.

Söylediğim özelliklere sahip ve bu fiyat aralığında olan telefon önerilerini bekliyorum ^^ Eğer derseniz şöyle bi telefon var ama fiyatı fazla.Onlarında önerileni yazın lütfen.Olmadı para biriktiririz :D 700-750 ye kadar olan önerileri de bekliyorum ama düşük fiyatlı olursa çok daha iyi olur ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puantiyelidon -- 26 Temmuz 2014; 21:01:04 >

• moto g al 629 tl hepsiburadada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi gördüm Moto G'yi iyi bi telefona benziyo ama fotoğraf çekme konusunda çok iyi değil denmiş beni düşündürdü.Ayrıca Moto G'de depolama alanını arttıramıyoruz MicroSd desteği yok. Ön kamerasının en az 2MP olmasını istiyorum bu arada.Baya iyi öneriler de var hakkında.Ama yinede listeme ekleyeceğim teşekkür ederim ^^
  • 600 lira civarı tek gorilla glass motorola moto G var sanıyorum.
    Huawei G610 modeli de iyidir ama ips ekran ve ekranı cam değildir.
    Aynı şekilde turkcell (zte) t50 de fena değil ama ekranı onun da cam değil.
    Ekranın cam olmasına dikkat edin..

• Xperia active pek bilinmez. Zaten satışı da yok. 2.el bulabilsen de yeni telefon değil sıkıntıları vardır.

630 tl'ye Moto g alabilirsin. Sertifikası yok ama internetten suya dayanıklı olduğunun kanıtı videolar var. (Tabi suya sokulsun diye yapılmıyor).

Kamerası 5mp ama iyi çekiyormuş.

• su geçirmez diyosan illa o paraya sadece 'xperia go' var
  • Ekranın dayanıklı olması için gorilla glass cam almak istiyorum ona karar verdim,biraz da araştırdım. Moto G şimdilik + aldı gibi benden. Moto G'nin bellek desteği yok bu konu benim kafamı meşgul ediyo :S Yalnız bir de ben daha çok ön kamera kullanıcam tabi.Ön kamerasıda iyiyse tadından yenmez :D
    Huawei G610 ve Turkcell T50 de ekran sebebiyle çöpe gidiyor.Dayanıklı telefon lazım ^^

Suya dayanıklı dedim ama telefonu kalkıp suya sokmayacağım tabii ki.Sadece en ufak bi su değdiğinde çöpe gidecek kadar adi bişey olsun istemiyorum.

Xperia Active'i nette gördüm ama satış meselesini bilemiyorum ya.Yoksa almayız yani :D
    Xperia Go'yu ise çok fazla sevmedim.Yeterli değil gibi.Ya da bilmiyorum sevmedim ben onu,ısınamadım.Yok olmaz o.

Bide Lumia gibi çok kare bişey istemiyorum.Telefonda itici geliyor bana.

Kalan seçenekler : General Mobile ve Moto G oluyor galiba.Bu arada General Mobile nasıl?Yani eğer gerçekten iyiyse.Fazla para verip onu alalım.Ama Moto G de hem daha uygun fiyatlı hemde sağlam.Bilemedim

• Sifir 600e 4 gb gmd alinie gg2 var camda sd kaet var kitkatta 4 mp cozunurlugunde on kamera fotolari cekebiliyorsunuz.

• moto g
  • General Mobile discovery'e baya takmış durumdayım.Ama camı o kadarda sağlam değil.
    Sağlamlığı açısından sanırım Moto G'yi seçeceğim.
  • Bu fiyat araligina iyi cekim yapan cihaz yok isini gorcek kadar cekim yapan kameraya sahip cihaz var ki moto g nin kamerasida cok iyi olmasada is goruyor bu fiyata moto g den iyisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

moto g

+1

• O fiyata moto g'den başkası gitmez.Ayrıca Android güncellemelerini nexus serileri gibi çıktığı an alıyor.
  • Moto g sıcak fırsatlarda vardı 600e alınıyor ucun besin hesabını yapma derim cok saglam telefon.

• 2.el s3 alabilirsin ben kullanıyorum ve uzun zaman da kullanmayı düşünüyorum bence gayet yeterli bir telefon sıfır istiyorsan tabiki moto g alabilirsin(yenisi gelecek bu arada)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyata sağlam stabil bişi istiyorsan moto g den şaşma... Kamerası vs de yeterli kalitede, üzmez seni fazla...

• Moto G iyi güzel de Türkiye'de garanti çok bakmıyomuş ve sorun çıkarıyomuş,bu konuda bilgisi olan var mı?Yada başına gelen biri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: puantiyelidon

Merhaba arkadaşlar.Bu sene ilk defa telefon alıcam,çok bi bilgim yok aslında telefon özellikleri vs ile ilgili.Daha önce donanımhaberde bu tarz yazılara baktım ama benim aradığım tarzda bir telefon bulamadım.Fiyat aralığı 500-600 Lira olacak bir akıllı telefon arıyorum.General Mobile Discovery almak istiyordum aslında ama benim bütçemi zorluyor biraz.(Güvenebileceğim bi 2.el site önerebilirseniz GM Discovery için bi göz atmak istiyorum) Bunun dışında telefonun yararlanmak istediğim alanları:
    İyi bir arka ve ön kamera
    Nette gezeceğim için şarjının çok dayanması lazım
    1-2 Tane oyun kaldırabilmeli.(Subway Surfers ve o tarzda oyunları)
    Düşmeye,suya karşı dayanıklı olması lazım birde. Şuan başka aklıma gelmiyor ama ekleyeceğim özellik olursa sonra devam ederim.

Aklımdaki telefonlar:
    1- General Mobile Discovery (Bütçemi zorluyor,2.el olursa olabilir ama 2.ellere çok güvenemiyorum açıkcası.)
    2-Xperia Active.Baya sağlam bi telefon gördüğüm kadarıyla.Alttaki ayrıntısını çok sevmedim ama şuan bunu düşünüyorum.

Söylediğim özelliklere sahip ve bu fiyat aralığında olan telefon önerilerini bekliyorum ^^ Eğer derseniz şöyle bi telefon var ama fiyatı fazla.Onlarında önerileni yazın lütfen.Olmadı para biriktiririz :D 700-750 ye kadar olan önerileri de bekliyorum ama düşük fiyatlı olursa çok daha iyi olur ^^

lg l70

• Moto g den şaşma

• Moto G'nin teknik servisinde sorun çıkıyormuş galiba dedim ama başına hiç gelen olmadı herhalde?Kafama en çok burası takılıyo.Garantiye gidecek olduğunda sıkıntı yapmasın sonra bana?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.