Şimdi Ara

500-600 TL Arası Akıllı Telefon Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
8.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dediklerine uygun olarak kamera hariceinde moto g uygun az kullanıp satacaksan discovery al ama sağlam telefon değil ikinci eli daha çok satılıyor.Ön kamera olarak t50 diğerlerinden iyi.Moto g kameralarını almadan önce incele
  • quote:

Orijinalden alıntı: puantiyelidon

Moto G'nin teknik servisinde sorun çıkıyormuş galiba dedim ama başına hiç gelen olmadı herhalde?Kafama en çok burası takılıyo.Garantiye gidecek olduğunda sıkıntı yapmasın sonra bana?

forumdaki moto g kullanıcılarından telefonunda beyaz nokta ve ışık sızması varmış yenisini göndermişler teleservice den memnun olmayanlarda çok zaten servislerin çoğu sorunu
  • Su gecirmez demis herkes Moto G yaziyor..
    Xperia Go alabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg l70 e de bak beğendim ben baya
  • LG L7 güzelde o fiyata GM Discovery ya da Moto G alabilirim. Moto G ve GM Discovery arasında gidip geliyorum
  • puantiyelidon P kullanıcısına yanıt
    L7 değil L70
  • puantiyelidon P kullanıcısına yanıt
    ve ben şu an elimdeki discovery i satıp Lg L90 almayı düşünüyorum
  • LG L70 demek istemiştim yanlış yazmışım ^^

Hayırlı olsun diyim o zaman da GM'nin nesi kötü?Niye değiştirmek istiyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puantiyelidon -- 28 Temmuz 2014; 0:48:29 >
  • Konuyu açan adama uyuz oldum 500-600 e telefon istiyo isteklerinin haddi hesabi yok ya paran kadar konuş derler ya hani ayni öyle adam gibi bisey istiyosan git g2 al ama yok param bu kadar diyosan tek secenek zaten moto g yada sen en iyisi galaxy ace falan al ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T50 cam ekran değil mi?
    Kötü yanı ne ki bu cam olmayan ekranın?

• quote:

Orijinalden alıntı: puantiyelidon

LG L70 demek istemiştim yanlış yazmışım ^^

Hayırlı olsun diyim o zaman da GM'nin nesi kötü?Niye değiştirmek istiyorsunuz?

Ekranda 5 ölü pixel, şarj soketi, batarya öldü şu an garantide bayrama denk geldi

• Tabikide dediğim fiyata alabileceğim akıllı telefon sayısı sınırlı.Ama okuduysan eğer daha fazlasını da verebilirim,bütçemi zorlayabilirim dedim zaten.Uyuz olunacak bir şey yaptığımı da düşünmüyorum. Herneyse,senin saygısızlığın.

Konuyla işim bitti kapatılıyorsa kapansın işte bir şekilde ^^ Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler
  • Yorumlara bakılacak olursa 600 civarı en mantıklı telefon vestel venus E3 gibi gözüküyor.

________________________________________________________________________________________________________
    www.nedirnasilkimdir.com/en-ucuz-android-telefonlar-ve-fiyatlari-2019
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.