Şimdi Ara

50' Toshiba FHD Smart LED TV 1200 TL - MediaMarkt (İndirim kodu + WorlPuan ile)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
2
Favori
3.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 TL İşbankası indirim kodu, 100 TL Worldpuan ile 1200 TL ye geliyor. Bayağı sıcak gibi.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/TOSHIBA-50L4333G-50-in%C3%A7-127-cm-Ekran-Full-HD-SMART-LED-TV,103452,465025,832019.html?langId=-14

Düzeltme: İndirim kodu yerine kupon yazmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TDB -- 26 Aralık 2014; 15:42:55 >

• çok ucuz değilmi ya Samsung UE-48H6270 LED tv ye 2500 vermiştim 6-7 ay önce. Çok fark olduğunu sanmıyorum aralarında
  • Şu kuponları neden paradan düşersiniz anlamıyorum. Belki benim 1200 TL limitim var kartımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Şu kuponları neden paradan düşersiniz anlamıyorum. Belki benim 1200 TL limitim var kartımda

Kupon değil o İşbankası 100 TL İndirim kodu. Worldpuan derseniz anlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Şu kuponları neden paradan düşersiniz anlamıyorum. Belki benim 1200 TL limitim var kartımda
    kupon nerden bulabılırız ?
  • doktorbursa kullanıcısına yanıt
    İş bankası internet şubesi 100 TL indirim kodu veriyor. Forumda da 3-5 TL ye satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TDB -- 26 Aralık 2014; 15:37:22 >
  • Ahh kupon ve world olsa pstlatırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Ahh kupon ve world olsa pstlatırdım
    baslık yanıltıcı olmuş, millet konu acmanın degil de populer olmanın pesinde

World kartım yok işbankasında hesabımda yok hadi bakalım nasıl olacak 1200 Allah akıl fikir versin yaw
  • TDB T kullanıcısına yanıt
    bence alınır :)

kartım kodum yok diyen yardımlaşma kulübünden faydalanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOMBO KRALI -- 26 Aralık 2014; 15:41:28 >
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Düzeltmeye çalıştım ancak sığmıyor başlığa herşey. Ayrıca İndirim kodu 3-5 TL ye satılan birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorbursa

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben bu TV'yi alacağım arkadaş. İş Bankası indirim kodu verebilecek olan var mıdır? İnternet şubesine girilmesi yeterli sanırım. World card var.
  • tv nasıl? kullanan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: motherannorthe

Ben bu TV'yi alacağım arkadaş. İş Bankası indirim kodu verebilecek olan var mıdır? İnternet şubesine girilmesi yeterli sanırım. World card var.

Doğrudur İnternet şubesinde üst taraftaki kampanyalar kısmında. Yoksa bile aşağıdaki başlıktan 3-5 TL ye alabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_54670258/mpage_3406/f_//tm.htm#100884558
  • quote:

Orijinalden alıntı: TDB

Düzeltmeye çalıştım ancak sığmıyor başlığa herşey. Ayrıca İndirim kodu 3-5 TL ye satılan birşey.
    İnternette normal fiyatı 1.590 TL.

Seriyi bilmeden balıklama atlamayın bence. 48" Vestel ürünü Seg Tv'ler bu şekilde 1.200 TL altına getirilebilir. Sırf Toshiba marka diye her modeli Seg'den daha iyi olacak diye bir kural yok. Hatta ben ünlü markaların anlamsız derecede ucuz ve alt modellerinden bilhassa sakınırım.

Ayrıca World kartı olmayan, indirim çeki olmayan üzülmesin. İndirim çeklerini bedavaya yakın fiyatlarla forumdan alabilirsiniz. Kredi kartı olayı da, nakit parası olan için yine forumda Kredi Kartı Yardımlaşma konusundan istifade edebilirsiniz. Hem böylece puanı direkt nakit indirim gibi kullanmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 26 Aralık 2014; 15:49:21 >
  • 100 hz olması böylesine büyük bir tv için bir handikap olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

100 hz olması böylesine büyük bir tv için bir handikap olabilir.

Olmaz olmaz, bugün zaten üst modeller hariç Tv'lerin çoğunun (2.500 TL'ye satılanlar dahil) panelleri 100hz. Ama 100 hz olunca 3D özelliği yok galiba.

O 300-500-700 hz olanlar hep yazılımla elde edildiği iddia edilen değerler ve çoğu kullanıcı bu ilave işlemleri devre dışı bırakır, çünkü hareketli görüntülerde sorunlar olur.

Tabi orada yazan 100Hz panel değeri ise. Bir ihtimal panel 50hz ama yazılımla 100 hz olabilir. Mesela LG'nin LB582 modeli öyle diye biliyorum. Yine LG'nin LB870 modeli ancak 200hz panele sahip. LB652 olsun LB670 olsun hep 100 hz paneller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

İnternette normal fiyatı 1.590 TL.

Seriyi bilmeden balıklama atlamayın bence. 48" Vestel ürünü Seg Tv'ler bu şekilde 1.200 TL altına getirilebilir. Sırf Toshiba marka diye her modeli Seg'den daha iyi olacak diye bir kural yok. Hatta ben ünlü markaların anlamsız derecede ucuz ve alt modellerinden bilhassa sakınırım.

Ayrıca World kartı olmayan, indirim çeki olmayan üzülmesin. İndirim çeklerini bedavaya yakın fiyatlarla forumdan alabilirsiniz. Kredi kartı olayı da, nakit parası olan için yine forumda Kredi Kartı Yardımlaşma konusundan istifade edebilirsiniz. Hem böylece puanı direkt nakit indirim gibi kullanmış olursunuz.

Alıntıları Göster
    http://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Mediamarkt.com.tr+F%C4%B1rsat+Kampanyas%C4%B1&IdCampaign=Mzgw-ISB

Cok iyiymis valla ben aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fatmucu

http://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Mediamarkt.com.tr+F%C4%B1rsat+Kampanyas%C4%B1&IdCampaign=Mzgw-ISB

Alıntıları Göster
    İyi de...İş Bankası internet bankacılığım var ama kredi kartım yok...Şimdi ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatmucu

Alıntıları Göster
    Bu tv yi kullanan kimse var mıdır görüntü kalitesi panel kalitesi nasıldır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: TDB

100 TL İşbankası indirim kodu, 100 TL Worldpuan ile 1200 TL ye geliyor. Bayağı sıcak gibi.

http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/TOSHIBA-50L4333G-50-in%C3%A7-127-cm-Ekran-Full-HD-SMART-LED-TV,103452,465025,832019.html?langId=-14

Düzeltme: İndirim kodu yerine kupon yazmışım.

Is Bankası kodunu nasıl alaxagiz

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.