Şimdi Ara

50 GB kaç saat veya gunde yuklenir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • turk telekom dsl kullanıyorum 800 kbps ile 50GB upload etmek ne kadar zaman alır

• İlginç bi soru hesap yapacak arkadaşlar birazdan yazar benim tahminin aşagı yukarı 20 gün iyi senaryo ☺ tabi bilgisayarı kullanıp göndermeyi dalgalandırmadan tek dosya olarak hiç denemen her hangi bi olumsuzlukta elektirik kesintisi net kesintisi olursa gider parça parça gidecekse sen düşün sadece kendi düşüncem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakko_76 H kullanıcısına yanıt
    hocam 4G üzerinden o kadar kota vermiyorlar fiber vdsl olmayınca flimler upload etmek istedim
  • ben 4günde bitiriyorum
  • Kayıpsız 800kbit olursa 6gün 2saat civarı birşey tutuyor aralıksız. Ancak dsl olduğu için kayıplar olucak. Kayıplarla 7 gün 3 saat civarı sürer tabi bu süre zarfında hiç internet kullanmadığınızı varsayıyoruz. Evet işsiz olduğum doğrudur
  • Dediğim gibi 800kb uzun uzun bu ara 800kb de tam alıyorsanız müzik resim 50 100mb lık göndermelerde adsl yarar siz gönderen proğrama atın ve unutun artık ne zaman giderse ama dediğim gibi 1 filim bitmeden bilgisayarı kapatma uploadcı arkadaşlar bildiklerini yazsın ben sadece youtubeye video yükledim büyük boyut yüklemedim torrent tarzı bişler varsa arkadaşlar önersin saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adsl'de 7/24 tam hızda upload edersen yaklaşık 6 gün sürer.
  • ozgur_298 O kullanıcısına yanıt
    hocam ne olursa olsun test etcem zaten kaç aydır işsizim elim boş nasıl olsa mega yükleme yapcam bedava 50 GB veriyorlar
     50 GB kaç saat veya gunde yuklenir ?
  • Mustafa Dmrl kullanıcısına yanıt
    hocam hipernet yokki mecbur dsl ile uplaod yapacam bakalım nasıl olacak ilk 50 GB denerim sonuç iyi olursa 200 GB düşünüyorum
  • 0365634b kullanıcısına yanıt
    Hocam size şöyle bir tavsiyede bulunayım. Eğer vodafone hattınız ve 4g destekli telefonunuz varsa internet paketi olmadan 11tl harcadığınızda gece 00.00 a kadar akksiz uplaod ve download veriyor. İyi bir 4g hızı varsa birkaç saat içerisinde yüklemeniz mümkün.
  • ozgur_298 O kullanıcısına yanıt
    hocam vodafone hattım var telefon 4G uyumlu sımkart uyumlu 4G yok vodafone turkcell de var 4G
  • 800 kbps hız ile 100 kb/sn upload yapabilirsin

50 gb = 5120 megabyte = 5242880 kilobyte yapar

5242880 / 100 = 52428,8 saniye olur

52428,8/ (60x60) = 14 saat 35 dk yapar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.