Şimdi Ara

50 bine araba ne alırdınız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 407 1.6 hdi ve passat 1.6 benzinli arasında kaldığımı söyleyeceğim tavsiyelerinizi ve nedenlerini alırsam kolay bir tercih yapacagım...Teşekkürler..

• kesinlikle yeni laguna 3 alırdım..gözümü kırpmadan
  • yaş kaçtı?
  • sıfır cıvıc types 50. 550 ytl veya avensis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 61can61 -- 28 Nisan 2008; 15:44:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

kesinlikle yeni laguna 3 alırdım..gözümü kırpmadan

tamamen kendi gorusumu yaziyorum herkesin dusuncesi farkli olabilir basta belirteyimde sonra konu tartismaya gitmesin

yeni laguna 2litre 1000 beygir olsa icinde dunyanin en iyi ses sistemi olsa direksiyonu altin kaplama olsa yinede o igrenc otesi dis tasarimli arabayi almayi aklimin ucunu bile getirmem 5 yasindaki cocuga kagit kalem versem daha duzgun bi tasarim yapardi

asil soruya gelince ben olsam ne 407 nede passat alirdim 407 bu sene makyajlaniyo passatta artik eskisi kadar guzel gozukmuyo gozume ve passat cc geldikten sonra satislari baya dusecektir.

illa bu iki arabadan birini alicaksan bence passat 1.4 tsi almalisin tasarim olarak 407 daha guzel gibi dursada makyaj gorcek olmasi senin icin iyi olmaz.

senin yerinde olsam 50 milyara bir alt sinif cok daha dolu bi arac alirdim

• quote:

Orjinalden alıntı: ay61n

quote:

kesinlikle yeni laguna 3 alırdım..gözümü kırpmadan

tamamen kendi gorusumu yaziyorum herkesin dusuncesi farkli olabilir basta belirteyimde sonra konu tartismaya gitmesin

yeni laguna 2litre 1000 beygir olsa icinde dunyanin en iyi ses sistemi olsa direksiyonu altin kaplama olsa yinede o igrenc otesi dis tasarimli arabayi almayi aklimin ucunu bile getirmem 5 yasindaki cocuga kagit kalem versem daha duzgun bi tasarim yapardi

asil soruya gelince ben olsam ne 407 nede passat alirdim 407 bu sene makyajlaniyo passatta artik eskisi kadar guzel gozukmuyo gozume ve passat cc geldikten sonra satislari baya dusecektir.

illa bu iki arabadan birini alicaksan bence passat 1.4 tsi almalisin tasarim olarak 407 daha guzel gibi dursada makyaj gorcek olmasi senin icin iyi olmaz.

senin yerinde olsam 50 milyara bir alt sinif cok daha dolu bi arac alirdim

ben de tamamen kendi görüşlerimi yazıyım..

açıkcası her yerde mantar gibi türeyen bi arabaya sahip olmak istemezdim..

passat 6000 cc olsun 1000 ps olsun..pre-safe ın 10 katı x-drive ın 100 katı güzel teknolojileri olsun ben de passat almazdım aynı şekilde 407 de..

ayrıca tasarım konusuna gelince haksızsın..tamam beğenmiyor olabilirsin ama oralara belli emek vererek gelen insanları aşağılamaya hakkın yok...madem çocuk işi sen de tasarımcı olsaydın dünya'nın en büyük 4. şirketinde..

• volvo s40 seçenek içine katsam ii olacak galiba ama görüş passatta 407 nin makyajlanacak olması beni caydırdı lagunanın dış görünüşü benimde hoşuma gitmedi avensisi ise hiç düşünmedim bir arkadaşım 1.4 motor passatı tavsiye etmiş o kasayı taşıma konusunda tereddütlerim var 1.4 motorun evet passat mantar gibi türüyor ama sağlam güzel bir aile arabası ve tutuluyor bende sanki onu alıcam
  • 407 ne zaman yenilenecek peki yeni yılda mı yenilenir eger yakın zamanda makyaj görecekse 407 ye daha yakınım kafam karıştı iyice
  • Passat 1.4 tsi alırım

En azından ileride dökülmeyeceğini bilirim

2.elde de yarı fiyatına satıp dünyanın zararını etmemiş olurum
  • honda civic veya pejo 407 olabilir...
  • volvo iyi bi seçim olabilir..

seçeneklerin arasına toyota avensisde olmalı idi...
  • 1.6 102 hp motorla 1.4 tsi 122 hp farkları yararları neddir bilgi verebilirmisiniz..
  • bmw yada mercedes e bakarım 50 bine iyi bi 2.el araba alırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sml_jam

1.6 102 hp motorla 1.4 tsi 122 hp farkları yararları neddir bilgi verebilirmisiniz..

0-100'e 2sn daha hızlı ulaşır

Son hızı 13km daha fazladır (203)

Comfortline donanımında deri direksiyon simidi ve vites topuzu, k.k. iç dikiz aynası, sis farları, coming-leaving home aydınlatma, k. yanan farlar, yağmur sensörleri standarttır

Herşeyden önce şehiriçinde 2 lt daha az yakar tsi motor (8.6lt/100km)

Şehirlerarasında ise 0.5 litre fark eder

• Honda CRV...
  • Passat 1.4 Tsi son derece uygun bir araç.Volvo S40 da düşünebilirsiniz...
  • yeni laguna yada passat alırdım . laguna + dizelde pu paraya alınır.
  • vectra 1.9 cdti alırdım ama insigna gelcek onun fiyatı ne olcak acaba
  • quote:

passat 6000 cc olsun 1000 ps olsun..pre-safe ın 10 katı x-drive ın 100 katı güzel teknolojileri olsun ben de passat almazdım aynı şekilde 407 de..

ayrıca tasarım konusuna gelince haksızsın..tamam beğenmiyor olabilirsin ama oralara belli emek vererek gelen insanları aşağılamaya hakkın yok...madem çocuk işi sen de tasarımcı olsaydın dünya'nın en büyük 4. şirketinde..

adamlar emek verdi diye sevecez yani oylemi. renaultun yeni tasarimlari tam bir facia guzelim meganida ne hale sokacaklar merak ediyorum

ben marka filan bakmam renault lagunaya guzel tasarimi var diyeninde tasarimla ilgili gorusleri benim icin onemli diildir. kalitesine bi lafim yok onuda belirteyim ama hadi ben bole yanlis yorumluyorum diyelim ya bi testtede passat ve mondeoyu gecsin bisi demicem.

nese konu zaten laguna degil. 407 kesin makyajlanacak 6 ay icinde ama passat ile ilgili bole bi haber bulamadim (407 ile ilgili haberide worldscoop adli fransiz sitesinden buldum yeni cikacak modellerle ilgili baya bilgi iceren bi site)

bence 50 milyara bmw ve mercedes bakma cunku alacagin araba ya eski kasa olur ya da donanimsiz olur

avensis desen onunda yenisi cikiyo accord cikti zaten ve 2 litre en dusuk modeli yani 70 milyardan asaga olmaz aslinda bu sinifta cokta alternatif yok ford mondeo bakabilirsin ama oda cok yakiyomus

• quote:

Orjinalden alıntı: ay61n

quote:

adamlar emek verdi diye sevecez yani oylemi. renaultun yeni tasarimlari tam bir facia guzelim meganida ne hale sokacaklar merak ediyorum

ben marka filan bakmam renault lagunaya guzel tasarimi var diyeninde tasarimla ilgili gorusleri benim icin onemli diildir. kalitesine bi lafim yok onuda belirteyim ama hadi ben bole yanlis yorumluyorum diyelim ya bi testtede passat ve mondeoyu gecsin bisi demicem.

nese konu zaten laguna degil. 407 kesin makyajlanacak 6 ay icinde ama passat ile ilgili bole bi haber bulamadim (407 ile ilgili haberide worldscoop adli fransiz sitesinden buldum yeni cikacak modellerle ilgili baya bilgi iceren bi site)

bence 50 milyara bmw ve mercedes bakma cunku alacagin araba ya eski kasa olur ya da donanimsiz olur

avensis desen onunda yenisi cikiyo accord cikti zaten ve 2 litre en dusuk modeli yani 70 milyardan asaga olmaz aslinda bu sinifta cokta alternatif yok ford mondeo bakabilirsin ama oda cok yakiyomus

kişiden kişiye farkeder sen beğenmezsin lag3 ama ben beğeniyorum lag3 kesinlikle alıyorumda zaten lag3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi range_murat -- 28 Nisan 2008; 18:29:16 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.