Şimdi Ara

50 bine araba ne alırdınız... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • c5 e de bi bak 1.6 dizel arac 51 bin ytl indirimle 49 48 e bile birakirlar.
  • 50BİN YTL ye 5 tane renk renk AVRUPA CIVIC alırdım....

şaka bir yanada Mazda 3 veya Mazda 6 alırdım...
  • Benzinli alacaksan Vw Passat 1.4 TSI al derim. Dizelde tercih fazla, Peugeot 407, Citroen C5 (yenisi), Renault Laguna III.
  • JETTA TSI 170 HP
  • Mondeo Titanium. 1,6 125ps 160 nm Tork...... Passat modası..geçti.. bu arada arkadaş passat tsi demiş o araba 50,000 ytle değil (comfortible)...... uçmadan yazalım fiyatları..
  • 50 bin YTL ye gidipte c sınıfı bir araça alma bence.Yok golf gt yok jetta.Passatla ilgilen bence vede yeni laguna ve c5 le.İkinci el 2000-- 2001 mercedes veya bmw düşünme .Sıfır araba başka oluyor.Alacağın arabayı mutlaka test et.Mondeoyuda es geçme derim.
  • arkadaşım illa sedan ve d sınıfı istiyorsan passat çok iyi bir tecih. konforlu ve 1.4 tsi da gayet performanslı. amaaaaaaaaaaaaaaaaaa karizma istiyorsan nissan qq... bu araç gerçekten süper. bu aracı sürmeden fikir sahibi olannlara sesleniyorum. bir kere zahmet edin ve test edin bayılacaksınız....
  • Hem az yaksın,hem sağlam,hem de konforlu olsun dersek Volvo S40 1.6D...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 11 Mayıs 2008; 15:31:41 >
  • Volvo S40 1.6D veya Skoda Octavia 1.9 TDI da düşünürdüm ben olsam
  • Bence Ford Mondeo Titanium 4K 1.6i

50 bine araba ne alırdınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 13 Mayıs 2008; 20:12:04 >
  • ya da Toyota Avensis 1.6 Elegant

• Bu ford mondeo da şöyle 1.6 turbolu bir motor koysalar tadından yenmez.vw 1.4 170bg yapabiliyorsa herhalde 1.6 motorda yaklaşık 180bg olurki mondeo tam bi yer uçağı ve konfor abidesi olur.(tabiki d segmentinde)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.