Şimdi Ara

50-55 bin tl arası ikinci el HB araç önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Özellikle kullanıcı arkadaşlardan önerilerini ve şikayetlerini kısaca bekliyorum. İlk arabam olacak. Kafamda belirlediğim araç özellikleri ise şunlar;

1- HB model
    2- Otomatik vites
    3- Benzinli (Kendim Lpg taktıracağım)

Kafamda belirlediğim modeller ise

Öncelikle 1. sırada Honda civic 1.4 HB var. 2. sırada ise WV Golf. Araçları çok detaylı bilmiyorum ama sizlerin önerilerinizi çok merak ediyorum. Hangi aracı tavsiye edersiniz? Çok teşekkürler şimdiden.

• O dediğinİz fiyata çok eski model o araçları bulursunuz. Ben aylardır bakıyorum. Eli yüzü düzgün o fiyata ancak i20 alınır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Golf,Megane
  • O fiata alacağın OTOMATİK golf ve civic 180 200 bin km civarı olur temizse kaçmaz tabi

• lpglı alacak olmanız ıyı olmus
  • 1.6 Hitler motorlu golf 6 derim. Temizini bulursan pişman etmez. Bu arada ben de kullandım bu aracı soruların varsa cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Kira -- 10 Mart 2019; 20:39:34 >
  • al bir 2015-2016 i.20 1.25 motor hem vergi avantajı var hem lpg ile uyumlu bir motoru var.manuel zaten ,otomatiğe sakın bulaşma.
  • Astra j 1.4 t otomatik az hasarlı olarak bulursun. tam otomatik sağlam şanzıman var LPG uyumlu, sahibi olduğum ve tavsiye edebileceğim bir araçtır. Golf dsg den dolayı direk ele, i20 b sınıfı ben şahsen tavsiye etmem yine de tercih meselesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasara

Astra j 1.4 t otomatik az hasarlı olarak bulursun. tam otomatik sağlam şanzıman var LPG uyumlu, sahibi olduğum ve tavsiye edebileceğim bir araçtır. Golf dsg den dolayı direk ele, i20 b sınıfı ben şahsen tavsiye etmem yine de tercih meselesi
    +1 astra
  • Bu arada i 20 de otomatik vites daha çok tutulur artık düz vites araç pek tercih edilmiyor

• Takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • El-Kira kullanıcısına yanıt
    Hocam cahilliğime verin, "Hitler motoru" nedir? Golf 6 diye aratıyorum hep 1.6 tdi comfortline arabalar çıkıyor karşıma. Doğru mu bakıyorum?
  • yasara Y kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler. Astra J 1.4 baktığım bir araçtı. Bu aracın otomatik vitesiyle ilgili bi sıkıntısı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puLAs -- 11 Mart 2019; 14:37:51 >

• puLAs P kullanıcısına yanıt
    Yok 1.6 benzinli. Atmosferik yani eski ve basit, Almanyada Hitler zamanından kalma bi teknoloji kullanan motor türü, ama basit olduğu için de sağlam lpgye tam uyumlu ve sorun çıkarmaz. Eksi yanı çok yakması onu da lpg ile bertaraf edebilirsin.

• Ben de bakıyorum bu fiyat aralığında.

• Cruze hb 1.4t bulma ihtimalin var. Diğer türlü 1.6 da iyidir ama hantaldir biraz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi çok klasik olacak ama otomatik viteste golf mü astra mı? otomatik viteste en azından hangisi daha iyi? vw model arabalarda dsg sorunu duyduk. astraların otomatik viteslerinde ne gibi sorunlar mevcut? astra 1.4 t sport (j kasa sanırım ) özellikle o modeli soruyorum.

Ek olarak : eşimde kullanabilsin diye biraz küçük ve otomatik vitese endeksliyiz.

Honda Civic Sport HB 1.4 hakkında düşünceleriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puLAs -- 12 Mart 2019; 3:19:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

O dediğinİz fiyata çok eski model o araçları bulursunuz. Ben aylardır bakıyorum. Eli yüzü düzgün o fiyata ancak i20 alınır.
    hangi modellere bakıyorsunuz hocam? ben de aylardır clio bakıyorum alamadım hala
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.