Şimdi Ara

5 Sene sonrasına kendinize mesaj bırakın. (6 Mart 2020 de uplanacaktır)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.264
Cevap
65
Favori
20.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım 5 sene sonra ülkede ve hayatta neler değişecek.

Kendine bir sevgili bulabildin mi ve zor zamanları atlatabildin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daedra Malthael -- 6 Mart 2015; 0:22:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba 5 sene sonraki ben:

*Bugün doğum günün, öncelikle kutlu olsun.24 mü oldun lan sen şimdi.
    *Mezun olmana birkaç ay kaldı umarım sağlam bir yeri garantilemişsindir zaten ülkenin alanındaki en iyi üniversitesinden çıkıyorsun, bir zahmet.
    *Umarım hala bakir değilsin.
    *Dedeni kaybedeli 6 yıl oldu, biliyorum o günden sonra hayat eskisi gibi olmadı umarım eskisi kadar acıtmıyordur
    *Hazırlık denen lanet de bayağı geride kaldı bak, o günleri hatırla 5 sene önce depresif ezik bir preptin böbürlenme.
    *En çok bu hüzünlendirecek biliyorum, tiyatro kulübündeki 5. ve son senendesin o kadar güzel bir yuvayı bir daha nerede bulacaksın.
    *Tiyatro kulübünde yenilere iyi davran, onları sahiplen unutma 5 sene önce sen o kulüpte ürkek bir yavruydun.
    *5 sene önce bugün burnun kırık ve yamuktu neyseki 4 gün sonra ameliyat oldun da kurtuldun.
    *Telden kurtulup implanta geçeli de 4 yıl oldu.
    *Popüler ve başarılı oldun çok şeyler yaşadın güzel zamanlardı efsaneydin biliyorum ama 5 sene önce tünelin ucunda ışık hayatında zerre umut yoktu unutma hep bundan ders al.
    *Umarım bu 5 sene içinde başka bir yakınını kaybetmezsin, yoksa toparlayamazsın olm.
    *Efendilikten kurtulup fırlama olalı çok oldu, biliyorum bir daha asla efendi olma
    *Kır kabuklarını uç kaç
    *Büyük bir yazar ve şair olacaksın unutma, hatta bunun çalışmalarını yapmış ol
    *Lan en çok da hala ateist misin onu merak ediyorum, ne bileyim hala Atatürkçü, Türkçü ideolojide misin
    *Kristal elmasıydı osuydu busuydu ödüllerin alayını alıp parlayan bir reklamcılık öğrencisi oldun umarım, o kadar senede ses getirecek bir şeyler yapmış olmalısın
    *Kalk git annene sarıl öp 5 yıl önce bugünlerde hayattan soğutuyordun.
    *Yazmaya üşendim arada döner eklerim ve umarım 5 senede bu üşengeçliğini aşarsın

Sen gerçek bir lidersin
  • Nisanlandin mi kerata ;)

• muhtemelen banlanırım xd
  • uplanmadı
  • Askere gittim mi milli oldum mu sevgilim varmi

• Ha gayret emeklilige 15 sene kaldı..

• sevdiklerim o zamanda yaşıyorsa tekrardan şükret.
  • Yine nerelerde sürünüyorsun?
  • diş bitecek mi bakalim hiç bitecek gibi durmuyor ama

• mesajım otlansın, bir şeyler karalarım
  • Başka bir ülkeye taşındın/gittin mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi sinava hazirlaniyorum, o zaman da hazirlanacagim. Pek bir fark olmayacak

• bağımlılıklarından kurtulmuşsundur umarım kendine gel artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha435 -- 16 Temmuz 2015; 9:17:05 >
  • hayırlı kısmetimi buldum mu xd ve erasmusu nerde yaptım o ülkede kalıp orda mı çalışmaya devam ettim Türkiyeye mi döndüm
  • Ne oldu futbolcu olabildin mi

• Merhaba 5 sene sonraki ben:

*Bugün doğum günün, öncelikle kutlu olsun.24 mü oldun lan sen şimdi.
    *Mezun olmana birkaç ay kaldı umarım sağlam bir yeri garantilemişsindir zaten ülkenin alanındaki en iyi üniversitesinden çıkıyorsun, bir zahmet.
    *Umarım hala bakir değilsin.
    *Dedeni kaybedeli 6 yıl oldu, biliyorum o günden sonra hayat eskisi gibi olmadı umarım eskisi kadar acıtmıyordur
    *Hazırlık denen lanet de bayağı geride kaldı bak, o günleri hatırla 5 sene önce depresif ezik bir preptin böbürlenme.
    *En çok bu hüzünlendirecek biliyorum, tiyatro kulübündeki 5. ve son senendesin o kadar güzel bir yuvayı bir daha nerede bulacaksın.
    *Tiyatro kulübünde yenilere iyi davran, onları sahiplen unutma 5 sene önce sen o kulüpte ürkek bir yavruydun.
    *5 sene önce bugün burnun kırık ve yamuktu neyseki 4 gün sonra ameliyat oldun da kurtuldun.
    *Telden kurtulup implanta geçeli de 4 yıl oldu.
    *Popüler ve başarılı oldun çok şeyler yaşadın güzel zamanlardı efsaneydin biliyorum ama 5 sene önce tünelin ucunda ışık hayatında zerre umut yoktu unutma hep bundan ders al.
    *Umarım bu 5 sene içinde başka bir yakınını kaybetmezsin, yoksa toparlayamazsın olm.
    *Efendilikten kurtulup fırlama olalı çok oldu, biliyorum bir daha asla efendi olma
    *Kır kabuklarını uç kaç
    *Büyük bir yazar ve şair olacaksın unutma, hatta bunun çalışmalarını yapmış ol
    *Lan en çok da hala ateist misin onu merak ediyorum, ne bileyim hala Atatürkçü, Türkçü ideolojide misin
    *Kristal elmasıydı osuydu busuydu ödüllerin alayını alıp parlayan bir reklamcılık öğrencisi oldun umarım, o kadar senede ses getirecek bir şeyler yapmış olmalısın
    *Kalk git annene sarıl öp 5 yıl önce bugünlerde hayattan soğutuyordun.
    *Yazmaya üşendim arada döner eklerim ve umarım 5 senede bu üşengeçliğini aşarsın

Sen gerçek bir lidersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syme -- 6 Mart 2015; 1:42:47 >

• privet :-))
  • Dolar 10 lirayı ne zaman geçti?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konu tutar

Eğer hala yaşıyorsan ve evlendiysen, evlenmeden yaptığın her şey için tövbe et. Unutma her an ölebilirsin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskan001 -- 6 Mart 2015; 1:16:14 >
  • 06.03.2015 Merhaba büyük
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.