Şimdi Ara

5.Nesil iPod Touch (2012) [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.089
Cevap
36
Favori
127.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: Ryder1511

quote:

quote:

Arkadaşlar merhabalar,
    Daha önce hiçbir apple ürünü kullanmadım. Sadece müzik dinlemek için ve belki en fazla youtube'dan video falan izlemek için bir tane ipod touch almak istiyorum.
    2. elde 3. nesil buldum 120 tl'ye ama onda da doğal olarak güncel ios versiyonu yok. Onda da spotify yükleyemiyormuşum (store'dan baktım).

Spotify çok önemli benim için sırf bu yüzden alacağım cihazı.
    İpod 3. nesil veya 4. nesil alsam bir şekilde spotify yükleyip kullanamaz mıyım? 5. nesillere de baktım ama fiyatlar biraz daha fazla o kadar paraya değmez benim kullanacağım amaç için.
    Apple ürünleri hakkında pek bir bilgim yok biri kısaca bi akıl verirse sevinirim, çok güzel olur.
    Çok teşekkürler iyi forumlar

4.nesil alın jailbreak yaparsanız spotify ı bedava bile kullanabilirsiniz

Hocam jailbreak ile kesin olur yani uygulama vs yüklenir değil mi ona göre alacağım çünkü :(

Ever

Kesin olur, Appstorda spotfy güncel sürüm olduğu için sizin cihaza yüklenmiyor, jb yaparak appcake'den düşük versiyonu sorunsuz kurarsınız, arkadaşın da dediği gibi hemde premium

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhabalar,
    Daha önce hiçbir apple ürünü kullanmadım. Sadece müzik dinlemek için ve belki en fazla youtube'dan video falan izlemek için bir tane ipod touch almak istiyorum.
    2. elde 3. nesil buldum 120 tl'ye ama onda da doğal olarak güncel ios versiyonu yok. Onda da spotify yükleyemiyormuşum (store'dan baktım).

İpod 3. nesil veya 4. nesil alsam bir şekilde spotify yükleyip kullanamaz mıyım? 5. nesillere de baktım ama fiyatlar biraz daha fazla o kadar paraya değmez benim kullanacağım amaç için.
    Apple ürünleri hakkında pek bir bilgim yok biri kısaca bi akıl verirse sevinirim, çok güzel olur.

Hocam jailbreak ile kesin olur yani uygulama vs yüklenir değil mi ona göre alacağım çünkü :(

Ever

Kesin olur, Appstorda spotfy güncel sürüm olduğu için sizin cihaza yüklenmiyor, jb yaparak appcake'den düşük versiyonu sorunsuz kurarsınız, arkadaşın da dediği gibi hemde premium

Spotify ı tam premium şansımız var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhabalar,

Ever

Yok benim üyeliğim var zaten premium ama oluyorsa süper olur ya. İkinci el düzgün bi tane bulduğum gibi alacağım çok teşekkürler sağolun :)

• sizin alet de deli gibi kasıyor mu bunu araca baglayip spority ile kullanmayi dusunuyorum. var mi bu sekilde arac icinde kullanan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

sizin alet de deli gibi kasıyor mu bunu araca baglayip spority ile kullanmayi dusunuyorum. var mi bu sekilde arac icinde kullanan?
    Arkadaşlar 5.nesil bu alet en son hangi güncellemeyi aldı ?

ios 7 - 8 - 9 ?
  • ezequiel1 kullanıcısına yanıt
    Sırf araçta spotify kullanmak amacıylaysa 4 veya 4S alın hat alıp spotify yi kullanırsınız.
    Vodafone un kampanyasıyla 500 MB zaten havadan gelir ve spotify için ayda 10 değil 5 lira vermiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_3462

ios 7 - 8 - 9 ?

9 ile halen devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DDF4B2D39

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_3462

ios 7 - 8 - 9 ?

9 ile halen devam ediyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu cihazın 16GB lık versiyonunda kaç GB lık alanı kullanıcıya ayrılmış halde ?
  • 11 küsür yer oluyor almanızı tavsiye etmem alabilirseniz 32 alın ios9 yüklemedim hala onuda tavsiye etmem uzak durun ios8 idare ediyor yinede ✌
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnts94

11 küsür yer oluyor almanızı tavsiye etmem alabilirseniz 32 alın ios9 yüklemedim hala onuda tavsiye etmem uzak durun ios8 idare ediyor yinede ✌
    2.el 32lik mavi renk ne kadar eder? en son ios8 JB olarak yüklü ( Kulaklık yok sadece ) dubaiden almıştım ilk çıktığı zamanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

2.el 32lik mavi renk ne kadar eder? en son ios8 JB olarak yüklü ( Kulaklık yok sadece ) dubaiden almıştım ilk çıktığı zamanlar.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ios 9.2 yükleyenler var mı yorumlarınız nelerdir? şu anda 8.3 yüklü..
  • Merhaba

cihaza 9.2 kurulu belirli bir zamandan sonra ses kendinden yükseliyor ve geri alınamıyor yabancı forumları okudum reset yapın deniyor ama çözüm olmadı ancak kapatıp açarak düzeliyor sekilde bir sorun yaşayan var mıdır?
  • beldor B kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bende 8.1.3 yüklü. İos 9 da durum nedir acaba bilgi almak istedim ona göre yüklüyeceğim teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnts94

Merhabalar bende 8.1.3 yüklü. İos 9 da durum nedir acaba bilgi almak istedim ona göre yüklüyeceğim teşekkürler.
    Arkadaslar 5.nesil 32gb tertemiz ipod touch cihazımı satıyorum, almak ısteyenler p.m den irtibata gecsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

Arkadaslar 5.nesil 32gb tertemiz ipod touch cihazımı satıyorum, almak ısteyenler p.m den irtibata gecsın

Alıntıları Göster
    4. nesil son fırsat diyor 2 mağazada kalmış.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/115229/apple-ipod-touch-4-nesil-32gb-mc544bt-a-.aspx#specs

• Beyler daha once apple kullanadigimdan bilmiorum.sindi ben ipod touch 5gn. alinca icinde ios 6 gelicej degil mi? Ve bu direk son cikan surume mi guncellenir yoksa 7 8 9 seklinde mi cunku 7 yi yuklemek ve jailbreakli spotify beles kullanmak istiyorum.direk 9 uncu ios geliyorsa kablo ile pcye baglayip 7 yuklenebiliyor mu.? Androidde bunlar yapilabildiginden soruyorum apple a dair bi fikir sahibi degilim .

Simdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zubanda860

Beyler daha once apple kullanadigimdan bilmiorum.sindi ben ipod touch 5gn. alinca icinde ios 6 gelicej degil mi? Ve bu direk son cikan surume mi guncellenir yoksa 7 8 9 seklinde mi cunku 7 yi yuklemek ve jailbreakli spotify beles kullanmak istiyorum.direk 9 uncu ios geliyorsa kablo ile pcye baglayip 7 yuklenebiliyor mu.? Androidde bunlar yapilabildiginden soruyorum apple a dair bi fikir sahibi degilim .

Simdiden tesekkurler
    Arkadaslar 5.nesil tertemiz 32gb kameralı modelını satıyorum, cok cok az kullanıldı, dusunenler p.m den ırtıbata gecebılır
  • quote:

Beyler daha once apple kullanadigimdan bilmiorum.sindi ben ipod touch 5gn. alinca icinde ios 6 gelicej degil mi? Ve bu direk son cikan surume mi guncellenir yoksa 7 8 9 seklinde mi cunku 7 yi yuklemek ve jailbreakli spotify beles kullanmak istiyorum.direk 9 uncu ios geliyorsa kablo ile pcye baglayip 7 yuklenebiliyor mu.? Androidde bunlar yapilabildiginden soruyorum apple a dair bi fikir sahibi degilim .

Simdiden tesekkurler

Direkt 9'ü yükler, 7'yi yükleme gibi bir şansınız yok.
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Merhaba ipod touch 5g 32 gb satiyormussunuz bir kaçsey sormak istiyorum eger satilmadiysa
    _fiyati?
    _cihazi ne zaman aldiniz?
    _ios surumu?
    _sarj gitme suresi (ekran suresi ve pilde kullanim suresi?
    Iyi gunler
  • quote:

Merhaba ipod touch 5g 32 gb satiyormussunuz bir kaçsey sormak istiyorum eger satilmadiysa
    _fiyati?
    _cihazi ne zaman aldiniz?
    _ios surumu?
    _sarj gitme suresi (ekran suresi ve pilde kullanim suresi?
    Iyi gunler
    mavi renk 64 gb ios 8 li ve jb li ipod touch ım satılıktır arkadaşlar. Sadece cihazın kendisi satılıktır. 450 tl. Bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.