Şimdi Ara

5.Nesil iPod Touch (2012) [ANA KONU] (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.090
Cevap
36
Favori
127.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
Giriş

İPOD5 VAR 9.3.5 E GÜNCELLEMİŞ BULUNDUM. 9.3.4 E DÖNEMİYORUM NE YAPTIYSAM OLMADI YARDIMLARINIZI BEKLİOYORUM
  • 64 gb 400 tl arkadaşlar bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

ACİLL YARDIM

İPOD5 VAR 9.3.5 E GÜNCELLEMİŞ BULUNDUM. 9.3.4 E DÖNEMİYORUM NE YAPTIYSAM OLMADI YARDIMLARINIZI BEKLİOYORUM

Dönemezsin zaten kardeşim eski dürüme nasıl dönmeyi bekliyorsun. Az araştırsan bulacaksın hemen Google'da. Büyük harfle yazmak bağırmak anlamına gelir biraz daha dikkat.
  • Arkadaşlar 5. nesil ile 6. nesil arasında ses çıkış ve müzik kalitesi olarak pek bir fark var mı ?

4. nesil touch kullanıyorum müzik ihtiyacımı tam hayal ettiğim gibi karşılıyor bunun neticesinde telefondan tut mp3 e kadar geleceğe dönük planlarım oluşmaya başladı ios deneyimi yaşadıktan sonra.
  • Herkese merhaba. Konu epey eski ama cihaz yeni geçti elime. 16 lık kamerasız olan model. İcloud kilitli cihazda,ve şifre bilinmiyor,fatura yok. Nasıl halledebilirim? Home tuşu çalışmıyor bir de. İphone 5 ler ile aynı mı?
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt

Arkadaslar elimde 9.3.5 surumunde ipod touch 5 var lakin spotfy nasil yukleyebilirim yuklenmiyor magazadan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ipot 5 batarya çok kötü durumda acaba nereden temin edebilirim türkiyede

• İPod touch 5. Nesil 9.3.5 ios yüklü, dolayısıyla başta beinsports Connect olmak üzere birçok programı yükleyemiyoruz. Jailbreak yapılması lazım onda da phoinex cydia gibi programlar sanırım artık işe yaramıyor. Ka3shio diye bir program buldum olmadı iTools ü denedim yine başarısız oldu. Acaba başka nasıl jailbreak atabilirim ?
  • Cevap yok sanırım
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.