Şimdi Ara

5.000 sıralama ile ilköğretim matematik öğretmenliği yazacağım (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
35
Favori
54.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erciyes ilköğretim matematik öğretmenliği tavan puanına bakarsanız anlarsiniz hocam nerenin geldiğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 15 Ağustos 2016; 18:01:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brktmr B kullanıcısına yanıt
    bilkentten neden vazgeçtiniz?
  • yalnızinsan Y kullanıcısına yanıt
    Özel sebeplerden dolayı hocam. Yoksa Bilkent gayet cazipti.

kapsamlı burs alabiliyo muydun?
  • tembelinek T kullanıcısına yanıt
    Hz. Kağan H kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam.
    Bu mesaja eklenen görseller:

5.000 sıralama ile ilköğretim matematik öğretmenliği yazacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 15 Ağustos 2016; 18:19:00 >
    Evet.

umarım burası daha iyi kapılar açar sana
  • Vaybe netlere bak helal olsun valla, bölümde sizi kıskanan hocalar olabilir dikkat edin..

Meb bursu alırsınız kesin..

Eyvallah hocam çok teşekkür ederim.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. O konunun farkındayım ve önlem olarak hocalarla tartışmaya girmemeyi dusunuyorum. Hatta amacım hocalarla arayi iyi tutup akademisyenlik yolunda ilerlemek.

• quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Eyvallah hocam. O konunun farkındayım ve önlem olarak hocalarla tartışmaya girmemeyi dusunuyorum. Hatta amacım hocalarla arayi iyi tutup akademisyenlik yolunda ilerlemek.

Hocam beni yanlış anlamayın ama ben bizim okulun öğretmenler odasında dönen muhabbetleri bildiğim için size bir tavsiye veriyorum eğer öğretmen olursanız sakın kötü bir lisenin öğretmeni olmayın çünkü o muhabbet sizin gibi birini bitirir
  • hallelujah.15 H kullanıcısına yanıt
    Meb bursu nedir hocam tam olarak ? Bursların hepsine basvurayim diyorum. Bilgilendirirsen sevinirim.

• boğazici yazsaydın bari
  • zekalı ya

• Bu sekilde mutlu olduysaniz sizi destekliyorum.Ic huzuru bulmak cok onemli. Sadece daha az calissaymissiniz keske o zamanda baska seyler yapsaymissiniz dedim icimden

• Meb bursu anadolu öğretmen lisesi mezunun ilk 5 tercih e öğretmenlik yazıp gelmesi hocam
    Ücret aylık 400 tl ve 12 ay yatıyor . Başbakanlık gibi zam alabiliyor

• Absolem7 A kullanıcısına yanıt
    Şunu düzeltmek istiyorum, illa öğretmen lisesi mezunu olunması şart değil, kazandığınız üniversitesi ilk 5 tercihinizde gösterdiyseniz yetiyor.
    Ve her üniversite bölümünün MEB Bursuna verdiği kontenjanlar farklıdır.
  • Hayatını o kadar düşünmüşsün ki mutlu olur muyum olmaz mıyım diye,ne yaptığının farkına mı varamadın bilemiyorum.Kim söylemiş özel sektördeki mühendisler devletten daha fazla çalışıyor diye.En yakınlarımdan birisi,kimya mühendisi ve özel bir petrol firmasında haftanın 3-4 günü 5 er saat çalışıyor.
    Lys döneminde neler yaşadın da üniversitede rahat etmek istiyorsun,hem hayat her zaman kolay olmayabilir maddi(para anlamının dışında) değil manevi zorlarla karşılaşabilirsin.Sıralamana göre bir bölüm seçseydin bari.İş sende bitiyor fakat alacağın eğitimde bir bilkent olsaymış(hem yakın) yurtdışı gibi faktörler de işin içine girebilirdi ki bazılarının gece gördüğü tek rüya bu.O özel sebepler de dünyanın en kötü şeyi olmalı ki seni engelleyebilmiş.Ya da umarım severek ve isteyerek tercihin bu olmuştur öyle değilse yılların emeğine gerçekten yazık olmuş olur.

• hallelujah.15 H kullanıcısına yanıt
    Meb bursunda 22 yya sınırı vardı sanırım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.