Şimdi Ara

46PFL7007 - 47PFL6877 Arada kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teshir 46pfl7007 2500 TL. Sıfır 47pfl6877 2300 TL. Sıfır olsa gonlum kesinlikle 7007 den yana ama sıfırını bulamadım. 7007 nin ne kadardır açık olduğunu görebilir miyim menüsünden. Ya da teşhir alırken dikkat etmem gereken nedir? Yardım için şimdiden teşekkürler.

• otür bilgilere servis menüsünde sadece servisler girebiliyor.
    ancak eğer alacağın yerin teknik olarak bilgisi olan satış elemanıda yardımcı olabilir.
    ancak bildiğim kadarıyla sadece bimex te vardı o ürünler , ve bu saatten sonrada iade ve sorunlu ürünlerdir.
    sıfırını bulmaya çalış derim.
  • 7007 nin teşhir olması biraz üzücü ama plazma kadar değil,
    eğer üst raflarda çoklayıcı ile sadece görüntü verdilerse, fazla problem olacağını düşünmüyorum, tabi kac aydır teşhired onuda sormak lazım, genelde doğruyu söylemezler ama 7007 2012 modeldir en az 1 sene teşhirde kalsa günde 10 saat açık kalıyor bu da uzun süre yapar, 6877 de güzel modeldir fakat 7007 200hz ve gerçekten malzemeden kaçınılmamış çok sağlam bir modeldir..
  • arkadaslar cok tesekkurler. forumdaki bir arkadas servis menusune girmeyi soyledi sagolsun. 3100 saattir acik bir 7007 aldim sansima 2099 tl ye. tv gercekten mukemmel 6877 den fersah fersah ustun bence. umarım teshir olması sıkıntı yaratmaz ileride. olu piksel veya ısık sızması yok su an
  • 3100 saat ciddi süre
    5000 serilerin üstüne 5yıl gsranti veriliyo bunu ihmal etme , teşhir ürünlerine garantide sıkıntı yaratıyolar.
    Barkodundan değişim ürünü olup olmadığına baktır
    Her şeye rağmen 10 numara tv
    Kısmetse sıfırının haberi gelecek pztye.

İzlenimlerini ve menügeçişlerini paylaşırsan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tornady T kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 7007 teşhir düşünüyorum ama 55". Siz nerden aldınız acaba? Ben teknosa'da gördüm. Bir de kaç saat kullanıldığına nasıl baktınız?
  • serci061 S kullanıcısına yanıt
    Sıfırını nerden ve ne kadara buldunuz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci061

3100 saat ciddi süre
    5000 serilerin üstüne 5yıl gsranti veriliyo bunu ihmal etme , teşhir ürünlerine garantide sıkıntı yaratıyolar.

5000 serilerinin üstüne nasıl 5 yıl garanti veriliyor? açıklar mısın. biz de yararlanalım.
  • Bimexte incelerken tvleri philips ürün md leri ledlrin üzerine cıkartma yapıştırıyolardı "5yıl garantili" sorduğumda sadece 5000 serisi üzeri için geçerli dedi yklaşık bir hafta önce idi

• Alabilirsen 6008 al olmadi 6877 al ama teshire bulasma.

• quote:

Orijinalden alıntı: serci061

3100 saat ciddi süre

5507 değişim süreci yuzunden 1.5 aydır tv yok evde. o yuzden artık biraz gozu karartıp aldım. zaten gecen sene 5507 alırken aklımda kalmıstı o fiyata cıkmamıstım. menu gecisleri 5507 den cok farklı degil yavas sayılır diger markalara gore ama bu benim icin kriter degildi zaten. on numara resim kalitesi bence siyahlarda da cok iyi diyebilirim. ps3 de input lag bence fark edilmeyecek duzeyde. o yuzden dedigim gibi teshir olması dısında cok memnunum ben tv den

• quote:

Orijinalden alıntı: keko keko

Hocam bende 7007 teşhir düşünüyorum ama 55". Siz nerden aldınız acaba? Ben teknosa'da gördüm. Bir de kaç saat kullanıldığına nasıl baktınız?

beylikdüzü vatan dan aldım.

kumandadan 062596 sonra da ok diyoruz. operating hours altında gozukuyor
  • tornady T kullanıcısına yanıt
    çok güzel bir tv sahibi olmuşsun arkadaşım iyi günlerde kullan.
    Bende 55inçi var aynı serinin hiç bir problem yaşamadım. ne futbol karşılaşmasında,ne ps3 oyunlarında,ne sinema izlerken kasma,donma,kırılma,takılma yaşamayacaksın garanti ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

çok güzel bir tv sahibi olmuşsun arkadaşım iyi günlerde kullan.
    Bende 55inçi var aynı serinin hiç bir problem yaşamadım. ne futbol karşılaşmasında,ne ps3 oyunlarında,ne sinema izlerken kasma,donma,kırılma,takılma yaşamayacaksın garanti ederim

cok tesekkur ederim. gercekten de su ana kadar en ufak pismanlık yasamadım. sonuna kadar hakkını veren bir cihaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.