Şimdi Ara

LG 42LS5600 Aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
4
Favori
64.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhabalar bugün bir hışımla karar verdim ve bimeksten LG 42LS5600 LED modelini aldım.
    indirime girmişti 1399 TL. bu fiyata çok güzel bir ürün gibi geldi birkaç gün içinde kurdurup bu başlık altında deneyimlerimi paylaşacağım.
    ürün yeni olduğundan sitelerde pek yorum yok.

• hayırlı olsun...ben de 32 LS5600 düşünüyorum PC monitörü olarak kulllanacağım...
    şu an indirimde görünüyor 1000 lira 6 taksit gayet uygun geldi...
  • teşekkür ederim. 3HDMI var sanırım LG sitesinde öyle yazıyor. ben receiver, konsol+pc bağlayacağım için bu modeli tercih ettim.
    2 ms tepkime süresi var bence monitör olarak gayet iyi sonuç verecektir. Ama denemediğim için yanıltmayayım ancak birkaç günü net cevap verebilirim
  • Bende aldım bugün Teknosa dan 1399 TL Word 12 Taksit , ben şimdi kurulum yaptırmayacağım yorumlarını bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Bende aldım bugün Teknosa dan 1399 TL Word 12 Taksit , ben şimdi kurulum yaptırmayacağım yorumlarını bekliyoruz.

hocam hayırlı olsun, 42" mi seninkisi de? farklı teknosalarda farklı fiyatlara mı satıyorlar anlayamadım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extraordinariuss

quote:

Bende aldım bugün Teknosa dan 1399 TL Word 12 Taksit , ben şimdi kurulum yaptırmayacağım yorumlarını bekliyoruz.

hocam hayırlı olsun, 42" mi seninkisi de? farklı teknosalarda farklı fiyatlara mı satıyorlar anlayamadım da.

Teşekkür ederim. Evet 42'' 1399 TL. 37 olanı da 1299 du.
  • dün akşam kutuların üzerine fiyat bilgileri yazdıklarında 1499 tl idi, sitede de 1499 tl idi, bugün fiyatını indirmişler, görebildiğim kadarıyla bimeks,vatan ve teknosada 1399 tl. Electroworld'e gidip bu 3 yerde 1399'dan satılıyor, sizde 1499 görünüyor desek 1399'dan alabilme şansım olur mu onu kestiremiyorum.
  • Yorum yok mu arkadaşlar iyi ya da kötü? Paneli sahiden 100hz mi? Bu kadar ucuz olması biraz şüphelendiriyor beni.
  • Arkadaşlar ben de az öncewww.kliksa.com dan aldım bu TV yi. 1449 TL + %10World puan.

Umarım hayırlısı olur.
  • Ürünü bugün kurdurdum. Tasarımı guzel ve çok ince. Kumandası fena degil. Usbden Goruntusunu markette gordum superdi. Yalnz receiverm yoktu bugun oyuzden asıl yorumlarm yarn gelecek. Fiyati konusunda endiselenen arkadasa da hak veriyorum ama smart tv yok, 3D yok. Bu ozellkleri tasiyan +7 gozluklu urunler 1700-1800'lere gderken bu tv cok degl bence. Led'inde artk vakti gecior. Çağı 3D çağı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winger37

Ürünü bugün kurdurdum. Tasarımı guzel ve çok ince. Kumandası fena degil. Usbden Goruntusunu markette gordum superdi. Yalnz receiverm yoktu bugun oyuzden asıl yorumlarm yarn gelecek. Fiyati konusunda endiselenen arkadasa da hak veriyorum ama smart tv yok, 3D yok. Bu ozellkleri tasiyan +7 gozluklu urunler 1700-1800'lere gderken bu tv cok degl bence. Led'inde artk vakti gecior. Çağı 3D çağı

PC bağlantısı denermisin mümkünse??
    yazılarda bulanıklık kayma vs.. oluyormu? oyunlarda gecikme yaşanıyormu??
  • arkadaşlar şimdi teknosada 1499 tl alayım mı yoksa tavsiye edeceğiniz başka led tv var mı birde pc bağlantısı var mı lig tv web üyesiyim sorun yaşarmıyım.. şimdiden tşkr.....
  • yokmu cvp verecek arkadaş......
  • bimekste 1399 tl 6 taksit
    PC için VGA giriş var ben 32" olanını düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir1004

arkadaşlar şimdi teknosada 1499 tl alayım mı yoksa tavsiye edeceğiniz başka led tv var mı birde pc bağlantısı var mı lig tv web üyesiyim sorun yaşarmıyım.. şimdiden tşkr.....

bende bugün teknosadan alacaktım 1499 liraya bu tv yi. Sonra internetten baktım vatanda 100 lira daha ucuz gittim vatandan 10 taksite aldım 1399 lira ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

quote:

Orijinalden alıntı: emir1004

arkadaşlar şimdi teknosada 1499 tl alayım mı yoksa tavsiye edeceğiniz başka led tv var mı birde pc bağlantısı var mı lig tv web üyesiyim sorun yaşarmıyım.. şimdiden tşkr.....

bende bugün teknosadan alacaktım 1499 liraya bu tv yi. Sonra internetten baktım vatanda 100 lira daha ucuz gittim vatandan 10 taksite aldım 1399 lira ya.

hayırlı olsun arkadaşım da ben nereye baksam çok kafam karıştı bi liste yaptım 6 adet model çıktı önüme hem led hem 3d mi 40" 42" mi 1500 vermişken 1800 mü vereyim lg mi samsung mu philps mi cep tel.den daha beter bir iş miş bu....... :S biraz bilgilendirimisin sanırım sende benim gibi düşünmüşündür.
    ilgine şimdiden tşkr. ederim..

• Aslına bakarsak cok anlamam bu işden çünkü tv izleyen biri değilim desem yeridir led olsun büyük olsun dediler bu bize mantıklı geldi. Tv den uç boyut gözlük tak izle Pc ye vs bağla gibi seyler yapmadığımız icin bu bize yeterli gelecek die düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal uydudan görüntü nasıl bu tv de bir an önce inceleme yaparsanız sevinirim, forumda birkaç arkadaş görüntünün çok kötü olduğunu yazmış açılmadan değişim yapalım bari
  • quote:

Normal uydudan görüntü nasıl bu tv de bir an önce inceleme yaparsanız sevinirim, forumda birkaç arkadaş görüntünün çok kötü olduğunu yazmış açılmadan değişim yapalım bari

merhabalar.
    uydu bağlantısını denedim akiwa mini hd uydu alıcısı ile gayet tatmin edici görüntü elde ettim.digiturk, dsmart ayarında görüntü beklemeyin onu veremiyor ama verdiği görüntü özellikle hd kanallar (trt hd, atv hd vs) gerçekten güzel.
    energy tasarrufu bölümü mevcut bilmiyorum baska tvlerde varmı. 4 çeşit energy modu var. ekranı parlaktan full karanlığa kadar 4 kademe indirebiliyorsunuz (full karanlık müzik için) 3 hdmi, scart, lan, usb girişleri güzel çalışıyor. yani cihaz gayet iyi mennunum. hd olmayan uydu ile yayın nasıl olur bilemiyorum ama çok güzel olmayacağını enazından marketlerdeki hdmi ile bağlanmıs yayın gibi olmayacağını söyleyebilirim.
    görüntü kötü diyen arkadaslar eğer astoria elektroworld, metrocity teknosada baktılarsa tesadüfmüdür kablodanmıdır bilinmez bu iki mağazadaki üründe görüntüyü çok pikselli ve kötü gösteriyor. ama metrocity bimeksteki teshir ürünündeki görüntü çok güzel. eğer 3D smart vs. gibi bir özellik aramıyorsanız bu ürün güzel bir ürün enazından tv izlemek için. pc deneyemedim ne yazıkki arkadaslar. bir iki gün içinde onuda deneyip bilgilerimi paylasacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gs_KuRTuLuS

Aslına bakarsak cok anlamam bu işden çünkü tv izleyen biri değilim desem yeridir led olsun büyük olsun dediler bu bize mantıklı geldi. Tv den uç boyut gözlük tak izle Pc ye vs bağla gibi seyler yapmadığımız icin bu bize yeterli gelecek die düşünüyorum

bu ürün 2012 LG ürünü imiş. 2011 menşeeli LV serisinden hem işlemci olarak hemde bazı teknolojik olarak daha üstün. görüntü olarak hemen hemen aynı diyebilirim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.