Şimdi Ara

40 yaşında evlenmek ile 25 yaşında evlenmek arasındaki fark.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
11.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 40 yaşında evlenmenin bi amacı varmı sizce yada genç yaşta evlenmenin avantajları neler çocuk olayı mantıklımı yoksa külfetmi görüşleri alayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 Yaşında Bakire bulursun.

Ama 40 Yaşında Elek gibi olmuş. Lastik gibi genişlemiş karıyı ne yapacaksın.

Fark bu işte..

Hemde 40 yaş karı kokar leş gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Arkadasa katiliyorum

• bu site de evlenmeyi isteyen tek ben varım heralde yaşım 19 ama 24 25 de falan evlenmek isterdim kendi aileni kuruyosun hayatta yalnız kalmıyorsun çok güzel şey bence tabi evlenmeden 1 yıl falan beraber yaşamak da şart acaba yalnızlık kasan veletler anne babaları ölünce de yapabielcek mi .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

25 Yaşında Bakire bulursun.

Ama 40 Yaşında Elek gibi olmuş. Lastik gibi genişlemiş karıyı ne yapacaksın.

Fark bu işte..

Hemde 40 yaş karı kokar leş gibi.
    40 ında olup genç güzel kadınlarla evlenende var ama o yaştan sonrada evlilik mantıksız gibi 33 yaşındayım bende 7 yıl kaldı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ivo

bu site de evlenmeyi isteyen tek ben varım heralde yaşım 19 ama 24 25 de falan evlenmek isterdim kendi aileni kuruyosun hayatta yalnız kalmıyorsun çok güzel şey bence tabi evlenmeden 1 yıl falan beraber yaşamak da şart acaba yalnızlık kasan veletler anne babaları ölünce de yapabielcek mi .d
    Vallahi bende istiyorum yaş oldu 33 heralde artk geçiyor bi kaç yılımız kaldı

• Evlenmeyin bir boşandınızmı ömür boyu nafaka ödersiniz uyanık olun..

• quote:

Orijinalden alıntı: ManyetikRenozans

40 ında olup genç güzel kadınlarla evlenende var ama o yaştan sonrada evlilik mantıksız gibi 33 yaşındayım bende 7 yıl kaldı :)

Alıntıları Göster
    Acun bile gitti Genç mis gibi Bakire kızı kaptı. Evlendi. Burdan anla.

40 Yaşından sonra olmaz bu işler..

Bende 35 Yaşında Bekarım. GENÇ istiyorum.

20 - 25 arası olursaolur, olmazsa bekarlığa devam.

Hiç bir güç beni 30 yaş üstü ile evlendirmez.. Hem bakire olmazlar. Hemde leş gibi kokarlar..

Bol şans sana. Bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Acun bile gitti Genç mis gibi Bakire kızı kaptı. Evlendi. Burdan anla.

40 Yaşından sonra olmaz bu işler..

Bende 35 Yaşında Bekarım. GENÇ istiyorum.

20 - 25 arası olursaolur, olmazsa bekarlığa devam.

Hiç bir güç beni 30 yaş üstü ile evlendirmez.. Hem bakire olmazlar. Hemde leş gibi kokarlar..

Bol şans sana. Bana

Alıntıları Göster
    Onlar zengin hocam istedikleri kızı raht ayarlıyor polat alemdar adam çıtı pıtı kızı kaptı senin dediğin gibi bakıyosn bu adamlar o kadar zengin onlar bile evleniyor arda turanda evlendi bazen yalnızlık o kadar koyuyorki 30 yaş yada üstüne tamam diyorsn olgundr halden anlar gibisinden yani yalnıZlık pes dedirttitiyor artık

• Benimde yaş 37 şöyle 20 lik güzel bşey olursa nikahı yaparım

• Nasil laflar onlar oyle yok kokar yok legen gibi igrencsiniz siz mumkumse evlenmeyin evlenceginiz esinizde 10sene sonra 30larinda olcak cunku.

• 40 yasinda evlenince 15 yas daha yasli oluyorsun.

• Çok basit.25 yaşında daha toy sayıldığın için hayatı beraber öğrenirsiniz,beraber keşfedersiniz,beraber büyürsünüz.

• quote:

bu site de evlenmeyi isteyen tek ben varım heralde yaşım 19 ama 24 25 de falan evlenmek isterdim kendi aileni kuruyosun hayatta yalnız kalmıyorsun çok güzel şey bence tabi evlenmeden 1 yıl falan beraber yaşamak da şart acaba yalnızlık kasan veletler anne babaları ölünce de yapabielcek mi .d
    valla durumun iyi de olsa. evlilik boş bir iş. sadece çocuk sevgisi için değer ama. kendine bir kaç tane zincir takılmış gibi olacaksın hayat boyu. boynunda ellerinde ayaklarından zincirlisin. evlen ve gör yaşayınca anlaşılacak b.ktan bir durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyy@h

valla durumun iyi de olsa. evlilik boş bir iş. sadece çocuk sevgisi için değer ama. kendine bir kaç tane zincir takılmış gibi olacaksın hayat boyu. boynunda ellerinde ayaklarından zincirlisin. evlen ve gör yaşayınca anlaşılacak b.ktan bir durum.

Alıntıları Göster
    bilmiyorum ama ilerleyen zamanlarımda inş karşıma temiz düzgün birbirimizi seven saygı duyan bir kız çıkar da evlenirim kendi ailemi kurarım yaşar gideriz işte güzel şey bence belli yaştan sonra yalnızlık çekilmez hele anne baba da yoksa intihara kadar götürür insanı

• 27 yaşındayım 7 8 aylık evliyim, evlilik mevzusu tamamen kişinin kendisiyle beklentileriyle ve karşısındakiyle alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum. Herkesin yaşadığı evlilik ve yaşadıkları benzeşiyor gibi gelse bile çok farklı durumlar oluşuyor.

Evliliği güzelleştiren ve zorlaştıran çok fazla etken var, bu etkenler karşındakiyle büyük ölçüde benzerlik gösteriyorsa keyifli bir yaşam olabilir.

Şimdi burada en tecrübelisinden en tecrübesizine kadar şikayet ve övgüleri yazsak bile boş, çünkü sizin bunlara karşı reaksiyonlarınız ve tutumunuz bambaşka olacaktır.

Kimisi her gün aynı şeylerden şikayet ediyor kimisi halinden çok memnun, dediğim gibi beklentiler ve onların karşılanmasıyla ilgili bir durum...
  • quote:

bilmiyorum ama ilerleyen zamanlarımda inş karşıma temiz düzgün birbirimizi seven saygı duyan bir kız çıkar da evlenirim kendi ailemi kurarım yaşar gideriz işte güzel şey bence belli yaştan sonra yalnızlık çekilmez hele anne baba da yoksa intihara kadar götürür insanı

Alıntıları Göster
    evlnsen bir türlü evlenmesen bir türlü. iki ucu pis değnek dostum.
  • forum yine mide bulandırdı ya
  • Evleneceksen 20-21 gibi evlenmelisin. sonrasinda rahatliga alisiyorsun, ve o rahatligi bozamazsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Evleneceksen 20-21 gibi evlenmelisin. sonrasinda rahatliga alisiyorsun, ve o rahatligi bozamazsin
    Benim yaş 33 istanbulda yalnız yaşadm şimdi başka şehirdeym yalnız yaşıyorm bu saatten sonra evlilik için çokmu zor olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.