Şimdi Ara

Diş ağrısından ölüyorm yardm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
56.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sabahtan beri diş ağrısından ölüyorum.Geçen hafta dolgm kırılmıştı işten dolayı doktora gidemedm bugün feci ağrı başladı.2 tane ağrı kesici içtm yarm saat etki etti sonra gene başladı.Rakı bastım para etmedi.Üzerine 2 duble içtim ama hala ağrıo deliricem.Yarın doktora gidene kadar ağrısın geçirmek için bi tavsiyeniz varmı.Lütfen dalga geçmeyin bayılmak üzereyim

• majezik varsa al. yoksa üç tane parol ya da aspirin çak.

edit: apranax da olabilir. hatta apranax daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatal -- 30 Eylül 2009; 0:38:20 >
  • Aynen okulada gidemiyorum. Çok ağrıyor.. Alt ve üst dişimde iltihap var çekemedilerde.
  • Arkadaşlar adam alkol almış ilaç içebilir mi? dikkat edelim benim pek bilgim yok bişey diyemicem ama galiba içmemesi gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Arkadaşlar adam alkol almış ilaç içebilir mi? dikkat edelim benim pek bilgim yok bişey diyemicem ama galiba içmemesi gerek

ağrı kesicilerle etkileşim yaratmaz alkol.
  • tek caresi apranax. apranaxdan baska ilac bu agriyi gidermez dostum. nobetci bir eczane bul ve al..
  • Doktor sprey verdi bana.. Artık su bile gelse dişime feci sızlatıyor..
  • saoln hmn gidip bakıorm
  • of bulundugm yerde nöbetci ezcane yok sıyırcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1ndfre4k

of bulundugm yerde nöbetci ezcane yok sıyırcam

Kağıthanede oturuyoruz yakınsan gel bize bizde var.
  • Yok izmir evka 2 de oturuorm En yakın çiğlide var bu saatte dolmş flnda kalmadı arabada yok şimdi
  • tanflex al gargara, ağzını uyuşturur, ağrıyı keser 1 saatliğine falan. Yatar uyursun o sırada zaten.
  • hidrolik koy dişin a.. koyuyor ama ağgrı geçiyor...
  • Eczaneden dişonil al, bildiğin morfin gibidir.
    Pamuğa dök ağrıyan yere bastır hızlı çözüm olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erciyes-38

hidrolik koy dişin a.. koyuyor ama ağgrı geçiyor...

Hidrolik derken? Bildiğimiz fren hidroliği mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

quote:

Orijinalden alıntı: erciyes-38

hidrolik koy dişin a.. koyuyor ama ağgrı geçiyor...

Hidrolik derken? Bildiğimiz fren hidroliği mi?

• Kardeşim hidrolik diye bahsettiğiniz şey hidrolik yağıdır. Hidrolik sistemin adıdır ve diş ağrısına iyi geldiği şehir efsanesidir. Arkadaşım madem eczaneye gidecek durumda değilsin tuzlu gargara dene, evde eğer karanfil varsa ağrıyan dişine karanfil bas. Maddi imkanın varsa taksi tut ve apranax al.
  • sızana kadar rakıya devam en iyi çözüm sanırım bu saatte
  • diş ağrısı yeni başladıysa ağrıyan bölgeyi iyice fırçala, bir süre sonra ağrı hafifliyor en azından bende öyle oluyordu.

Edit: sabahtan beri olsa da dene ama diş macununu aban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 30 Eylül 2009; 2:21:20 >
  • anestol diye bir pomad var lokal anestezik al ondan 2 lira mı 3 lira mı ne dişinol alma zararlı sür anestolü misler gibi anında uyuşturur. diline değmesin konuşamazsın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.