Şimdi Ara

4 portlu adsl modem tavsiyesi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    fiyat performans olarak önerebileceğiniz bir marka varmı?
    100 doların altında.

saygılar.

• GEEK PRO-MAX UE4 (icimden gecen ZOOM X5 ama 100$ ustunde)
  • US ROBOTİCS 9105 4 portlu şu an fiyat performans en iisi. yani zooma neden o kadar çok para verilir hala anlamış değilim neyse .Ama şöyle bi sorun var bu modemi ben bugün itibariyle bulabilmiş değilim umarım sen bulursun.Gittiğim tüm bilgisayarcıların elinde bu modem bitmiş.internette de yok.Eğer bu nodemi bulamazsan geriye 2 seçenek kalıyo hem onlar biraz daha ucuz
    GEEK PRO-MAX UE4 4 PORT ADSL MODEM
    E-CON MC8000UE-S4 ADSL MODEM + ROUTER

zaten bu 2 modem hemen hemen birbirinin aynısı bi kaç çok ufak ayrıntısı varmış! bilen varsa anlatsın tabii bilgilenelim. yani sakın gidip zooma çok para verme yazık edersin parana.
    us ROBOTİCS 76+kdv
    diğer 2sinin fiyatları aynı 69 dolar+kdv (ama bu fiyat düşmüş bu bilhiwww.hepsiburada.com 'dan alındı) Galiba carrefuarda 65 milyona düşmüş diye bişey duydum ne kadar doğru bilmiyorum.
    benden bu kadar ben senin yerine uzun araştırma yaptım :)

• +1
    u.s robotics 4aydır 24 saat açık gayet memnunum.
  • Geek pro-max ue4

www.geek.com.tr
  • DATRON 4 Ethernet+1 USB 85$+KDV
  • Aman diyim, X5'ten uzak dur.

X5'ler çok sorun çıkarıyor. Sık sık biosları siliniyor.
    Ve biosu yükletebileceğin yer gebze yakınlarında..

Sık sık seyahat etmek istiyosan X5 alabilirsin.

Ayrıca portlu modem alacağına X4 al ve bir swich al bizde bu şekilde.
    Hiç sorun yok.

Ama kesinlikle X5 önermiyorum. Dierğlerine bak.
  • Alcatel 510 4 port al rahat edersin.
  • Usr malzeme ve yaılım kalitesiyle şu anda en iyi seçenek gibi duruyo fakat bulunmuyo.yok piyasada..
    bekleyebilcekseniz bunu bekleyin yoksa fazla para vermek istemiyosanız geek yada e-con alınabilir.ben geek tavsiye ederim zira türkiye desteği ç.ok iyi hatta türkçe yazılım bile çıkardılar...
  • arkadaşlar geek ve e-con + us robotics 9105 mecidiyeköydeki bilgisayarcıların hiçbirinde yok boşuna mecidiyeköye gitmeyin yani. cnet var bol bol. bakalım pazartesi bi de kadıköyde şansımı deneyim ama orda da bulacağımı zannetmiyorum. heralde internetten alacağım.
  • GEEK PRO-MAX UE4 almanı tavsiyeederim bende fiyatı 70+kdv kendim kullanıyorum. guzel
  • ah bulabilsem gidip alacağım bulamadım gitti ya ama us roboticsin wireless modemini de alabilirim 99+kdvye düşmüş 4 portlu falan ama bi araştırmaya girdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kiapus

GEEK PRO-MAX UE4 almanı tavsiyeederim bende fiyatı 70+kdv kendim kullanıyorum. guzel

eft kesin tavsiye edilir.ben 55 dolara aldım Kiapus
  • Aman diyim, X5'ten uzak dur.

X5'ler çok sorun çıkarıyor. Sık sık biosları siliniyor.
    Ve biosu yükletebileceğin yer gebze yakınlarında..

Sık sık seyahat etmek istiyosan X5 alabilirsin.

Ayrıca portlu modem alacağına X4 al ve bir swich al bizde bu şekilde.
    Hiç sorun yok.

Ama kesinlikle X5 önermiyorum. Dierğlerine bak.

bende niye olmuyo.bence sendeki sorunludur.forumda bakarsan çoğu kişi zoom modem tavsiye eder.bi tane üzüm kötü diye hepsini çöpemi atıcan
  • origo 4 port çıkışlı firewell destekli

c net aynısından 65-70 $ civarında...
  • arkadaslar ilginiz icin tesekkurler.
    kafamdaki modem robotics fakat piyasada yok.
    zaten ben ne aradiysam piyasada bulamiyorum..

neyse geek econ yada cnet alicam sanirim..
    cnet nerde var james kardes?
    herkese tekrar tesekkurler.
  • cnet peynir ekmek gibi heryerde mecidyeköyde herhangi bilgisayar satısısına gir bulursun. ama geek ve e-con mecidiyeköydeki 20 bilgisayarcıda yok. Us robotics boşuna arama 1 ay sonra belki gelecek. ama us roboticsin wireless + 4 portlu olanı mevcut şu an 808054 dü galiba modeli 99+kdv 15 gün önce 136+kdvydi yanlış hatırlamıyorsam us robotics bi anda fiyatları aşağı çekti bunun sebebini bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: leventavcibjk

US ROBOTİCS 9105 4 portlu şu an fiyat performans en iisi. yani zooma neden o kadar çok para verilir hala anlamış değilim neyse .Ama şöyle bi sorun var bu modemi ben bugün itibariyle bulabilmiş değilim umarım sen bulursun.Gittiğim tüm bilgisayarcıların elinde bu modem bitmiş.internette de yok.Eğer bu nodemi bulamazsan geriye 2 seçenek kalıyo hem onlar biraz daha ucuz
    GEEK PRO-MAX UE4 4 PORT ADSL MODEM
    E-CON MC8000UE-S4 ADSL MODEM + ROUTER

zaten bu 2 modem hemen hemen birbirinin aynısı bi kaç çok ufak ayrıntısı varmış! bilen varsa anlatsın tabii bilgilenelim. yani sakın gidip zooma çok para verme yazık edersin parana.
    us ROBOTİCS 76+kdv
    diğer 2sinin fiyatları aynı 69 dolar+kdv (ama bu fiyat düşmüş bu bilhiwww.hepsiburada.com 'dan alındı) Galiba carrefuarda 65 milyona düşmüş diye bişey duydum ne kadar doğru bilmiyorum.
    benden bu kadar ben senin yerine uzun araştırma yaptım :)

harbi bende hep söylüyorum neden robotics falan dururken gidipte zoom'a lüzumsuz bir şekilde o kadar para verilir bende anlamıyorum. zoom nedirki ya.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.