Binbaşı
14 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar aramadığım yer kalmadı.Tao of the machine den sonra çalan bi şarkı var.Başlayınca kamera diskonun altına inip nomak i gösteriyor hatta.Lütfen biri sölesin ismini çatlıcam
Arkadaşlar oyunu save leyip çıkmıştım.şimdi giriyorum "Game Paused" diyor ve düzelmiyor.Ne yapmam gerek??
xml formatında çıkıyo.eski haline nasıl döner.bu iletiler bana çok lazım.sağ tıklayıp not defteri ile aç deyince zaten yazıları bile seçemiyorum.Yardım please
eet beyler 2005 sonu deniyodu.ses soluk yok.ne görüntüleri ne haberleri ne video hiç bişi yok ortalıkta.vazmıgeçtiler yapmaktan
ne yaptıysam olmuyo.o xen li yaratık bişiler diyo anlamıyom.napıcam burada?
nasıl ölür arkadaşlar yapamadım bi türlü.Oyalıyom onu o arada kız bombayı filan hallediyo köşelere sonra helikoptere biniyo tek başım kalıyom.Ölüyorum
Windows 98 e uyumlu olupta Xp de çalışmayan programları çalıştıran bir yazılım varmış.İçine filan atıyomuşsun programı.Bilen veya kullanan varsa ismini söyleyi bahsedebilirimi.Acil lazım bana,yardımlarınızı bekliyorum
Daha önce birçok yeni teknoloji ve donanımı ilk olarak kullanıcılara duyuran Japonyalı HkePC.Com sitesi; Nvidia'nın gelecek nesil grafik işlemcisi G70 hakkında bazı bilgiler yayınladı.

Bu bilgilere göre Nvidia; yeni nesil kartlarında 7800 model ismini kullanacak ve 3 farklı modeli olacak. 7800, 7800GT ve 7800GTX adı verileceği söylenen modellerden sadece GTX modelinde SLI desteği olacakmış.

0.11 micron teknolojisi ile üretilecek olan yeni GPU, 24 pipeline sahip ve 430mhz hızında olacak. 6800Ultra'dan %60 daha hızlı olacağı düşünülen Nvidia G70'in, haziran ayı sonlarına doğru kullanıma sunulması planlanıyor.

1.4Ghz hızında 256-bit 256Mb GDDR3 bellekler ile kullanılacak olan G70; NVIDIA CineFX 4.0 ve Intellisample 4.0 teknolojilerinide destekleyecek. HkePC sitesinde yazılanlara göre 7800 model ir ekran kartı kullanabilemk için en az 400Watt güce sahip bir PSU'muzun olması gerekiyor. Tabii bu rakamın SLI kullanıcıları için 500Watt ve üstü olacağıda ekleniyor. Daha önceki seride olduğu gibi SM 3.0 desteğide bulunacak olan G70, saniyede 38.4GB bellek veri yolu hızına sahip olacak.

kaynak:www.hardwarelife.com/
Beyler anakartıma yeni çıkan biosu magicflash ile flashladım.Ve pc yi kapadım.Akşam geldiğimde pc açılmıyodu.Daha doğrusu power butonuna basıyosunuz.2-3 sn sonra pc kapanıyo kendinden.Ben bios tan diye düşünüyorum.Anlayan anlamayan herkez fikrini sölesin lütfen.Çok zor durumdayım.(NOT:Jumper la bios resetledim çözülmedi sorun)
Hakkında
Forum İmzası:
We are always have chance to change our fate...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.441
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 41.679 (Bu ay: 341)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.