Şimdi Ara

4 MAÇLIK TEHLİKE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • böyle fikstür mü olur nasıl başa cıkacağız çok merak ediyorum :

SİVASSPOR
    R.MADRİD
    KASIMPAŞA
    JUVENTUS

• 1 çıkarırsınız ancak.
  • Son 3 maçı kaybederiz, Ünal Mancini elele iistifa ederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4'de 4 yaparsak 4 hafta banlarım kendimi
  • biz açık oynayan takımlara karşı gayet başarılıyız . ama defansif anlyışla çıkan takımlar karşısında zorlanıyoruz .kasımpaşıyıda sivasida farklı yeneceğimizi düşünüyorum.

juventus maçında juventusa beraberlik yeter olursa işimiz çok zor .onların da kazanması gereken bir maç olursa o zaman onlarıda yeneriz.

madride diyecek laf yok zaten 10-0 da yenilsen karşında dünyanın en pahalı takımı var an itibariyle. sırf 2 kanadı 200m ama bellide olmaz .ronaldo sakat falan deniyor.

.
  • R. Madrid ile Juve maçları arasında 2 lig maçı olması gerek, öyle biliyorum.

• 12 puan cepte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivas'i yenerizde Kasımpaşa maçında napariz bilemiyorum.

• Sivas'ı 100% yenecez de diğerleri zor.
  • Real Madrid maçı domino etkisi yapabilir , oradaki durum diğer maçları etkileyecektir...

Real deplasmanından beraberlik alırsak kasımpaşa ve juve maçlarında moralli oluruz diye düşünüyorum , tabi bunun tersi olursa sıkıntı ..
  • bu kadro ile realden 6-10 arası yeriz diğer maçlardanda en az 2sini kaybederiz.

• Sivası ve kasımpasayı kesin yeneriz diyen var birsürü. Dikkat edin sizi yenmesinler. Bu oyunla zor yenersiniz. Bizide zorlamıstı bu iki takım ama ikisinede toplam 8 gol atttık. Caner adlı üye gibi gibi az objektif olun.
  • 4 hafta mı? Ulan 4te 4 yapalım üyeliği feda ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahm

4 hafta mı? Ulan 4te 4 yapalım üyeliği feda ederim.

4 te 4 e üyeliği feda ederim. 4 te 3 e iki ay banlarım kendimi.

yanlış anlaşılmasın 2005'ten beri gelen üyelik.
  • Tek önemli mac iclerinde Juventus maci kesin kazanman gereken lig maclarini Gs kazansada bu senesi bitik Mancini ve Tugay gibi Türkiye disi isler yapan kisilerle Gs takiminin sansi 0.
  • Sivas 1
    Real 2
    Kasımpaşa 2
    Juventus 0
  • Aynı futbol devam ederse hepsini kaybederiz.
  • galatasarayın ne yapacağı belli olmaz süpriz
  • Her maca ayri motivasyon bu isler hic belli olmaz chelseadan 5 yedigin sezon hertha berlini deplasmanda 1-4 yenebilirsin futbol bu. Hersey formsuzlukta bitiyor kadromuz kalitesiz degil

• Gecen yil deseydin cakar geceriz derdimde bu yil bu olaylar, bu futbol kara kara dusunduruyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.