Şimdi Ara

Zero hour 8 kişilik harita da kasma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunun çözümü var mı ? oyun 2vs2 tam olarak eğlendirmiyor. Twilight giriyorum bi 5 10 dk sonra oyun kasmaya başlıyor. Sistem alakalı değil 2003 oyunu. Patch attım 1.04 hala aynı. Oyun korsan bu yüzden olabilir mi ? Var mı sorunu çözen ?

• İstersen 2 tane 1080ti olsun yine kasmalar takılmalar yapar genel kronik bi sıkıntı o oyundan kaynaklı.
  • ryzen 1700-1080ti ile bile kasıyor bende bu oyun yapacak bir şey yok

Orjinal olmasıyla da alakalı değil originden indirdim denedim yine aynı maalesef. Bakalım yeni oyunu çıkacak diyorlar onu bekliyorum
  • Hocam ben oyunu 5 6 yıl önce oynarken bi sıkıntı yoktu hatta yutubda oyun videoları da var.

Acaba eski patch yüklersem bi değişme olur mu ?
  • Hocam o kadarını denemedim bilgim yok ama bende hep vardı 8 kişilik haritada kasma olayı. Keşke remake ini çıkarsalar şu oyunun direk orijinalini alırım
  • Bir şey soracağım lütfen yanlış anlamayın.

Neden eski oyunları crackli oynama konusunda diretiyorsunuz? Starcraft 2 bedava oldu ve botları da iyi. Neden tercih etmiyor sunuz?

meraktan soruyorum. Geçenlerde bir arkadaşım mesaj attı "red alert 2 oynayalım" diye.. Ayıp olur diye ona soramadım o yüzden size sormak istedim.
  • Durruk D kullanıcısına yanıt
    Zero hour orjinal yok. Komple command&conquer paketi alman gerekiyor. O da pahalıydı. Ayrıca çok eski. Eski bi oyuna kim niye para versin. Ha l4d2 aldım çatır çatır oynuyorum mesela.

Yani istesemde alamam.
  • Orjinalden bahsetmiyorum aslında. Bedava olan, güncel, daha kapsamlı, performansı daha iyi bir alternatif varken generals i tercih etmek nostalji mi sadece?
  • Bende de oluyordu kasma ilginç generals oynarken sorun olmuyordu.Oyundan kaynaklı sanırım.
  • Krogoth K kullanıcısına yanıt
    Nerden buldun konuyu hocam ya

Aynen vanilla versiyonda sorun yok. Ancak yutub videolarında oynuyorlar anlamadım bende.
  • gentool yükle sorun kalmaz.

online oynamak istersen bekleriz
    https://forum.donanimhaber.com/generals-zero-hour-multiplayer-toplulugu--140348100
    ra2 çok çok eski birimleri kontrol edemiyorsun filan sacma onu oynamak ama zero öyle değil gayet iadare eden 3 boyutlu grafikler var starcraft 2 de oynuyorum bunu da
    1 yıl geçmiş ama neyse. Zero hour hala sağlam. Cocukken de oldukca fazla oynadim. Yani evet nostalji. Starcraft ise benim bildiğim daha teknoloji odaklı bir şey. Onları sevmiyorum sevsem diğer c&c veya başka tür oyunlara bakardım tabii.
  • hochimin_55 H kullanıcısına yanıt
    Valla hocam oyunu unuttum mp girersek anında ezilirim ben.
  • Zero hour türünün en zevkli oyunudur.
    Buna ben,kendi penceremden cevap vereyim.Starcraft 2 adını çok duyduğum ama hiç oynamadığım bir oyun,belki bedava olduysa bakarım ama saracağını,en azından cc generals kadar tat vereceğini sanmıyorum.Çünkü starcraft,bilim kurgu bazında bir oyun.Yani birimler,binalar,atmosfer hemen her şey gerçek dışı ve hayal ürünü.Ama generals oyununda birkaç birim veya ünite dışında her şey çok gerçek.Amerikan ordusunun tankından tut,çinin uçağına(mig),rebellerin kullandığı ak 47 ye,atom bombasından özgürlük ordusundaki "technical" aracına kadar her şey buram buram gerçek.
    Sadece üniteler değil,çevre de çok güzel modellenmiş ve hayatın içinden.Yıkık apartmanlar,tepesinde led aydınlatmalı diskolar,büyük alışveriş merkezleri...Bunlar hep bana daha yakın geliyor.
    Uzay-gelecek-robotik detayları çok sevmediğimden ısınamıyorum başka rtslere.Red alert 3te bile tek zevk aldığım birim sscb olmuştu.
    Bu arada zero hour oynayan arkadaşa sesleneyim,shockwawe paketini kurarsa belki kasmalar gidebilir,ekstra 4 general vermesi de cabası zaten :)

• Scourgeofgod28 S kullanıcısına yanıt
    shockwawe oynadım. Kasmalar ufak tefek de olsa oluyor. Ayrıca birim eklediği/değiştirdiği için kasmasa bile oynarken vanilla gibi zevk almam
  • her seviyede adam var discord grubunda. oyunun zevki zaten gercek insanlarla savaşmak satranç gibi oyun :)) türklerle oynamak baya zevkli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.