Şimdi Ara

4 bilgisayar kasasını 1 monitörde aynı anda nasıl görürüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk önce selamlar arkadaşlar başlıkta biraz yapmak istediğimi anlattım .. açacak olursam 4 tane kasayı tek monitörde AYNI ANDA görmek istiyorum... Yalnız KVM Switch tarzı ekranlar arasında geçiş yaparak değil.. ekranı bölerek, örneğin 4 parçaya bölecek ekranı ben o bölümlerden birine tıkladığımda o kasada işlem yapmaya başlayacam.

Bunun için bildiğiniz bir aparat veya farklı bir yöntem varmı acaba?

Yardımcı olan veya olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• Vallahi kardeşim sen onu böyle tv kanallarında çalışan birine sorman lazım bana sorarsan çok film izleme derim.
  • "KVM splitter" diye bir şey var ama ekranı 4'bölüyormu bilmiyorum
  • olmaz bence
  • hocam sizin demek istediğiniz bi nevi güvenlik kamerasını kontrol etmek gibi ama kasaları birleştirip tek monitörde tolıyıcaksınız çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sericatil18

hocam sizin demek istediğiniz bi nevi güvenlik kamerasını kontrol etmek gibi ama kasaları birleştirip tek monitörde tolıyıcaksınız çok zor

aynen dediğin görüntü olacak ekranda.. ama bölümlerin her biri ayrı kasalar olacak .. olmaz gözüyle bakmamak lazım .. kvm switcheri duymadan once bende olurmu oyle şey diyordum.. görünce yapmış elin gavuru dedim :)

KVM ile yapılıyor ama anlık görüntü istendiğinde tek tek geçiş yapmak veya toplu görüş yapmak sıkıntı oluyor... eminim benim düşündüğümü düşünen ve bir şekilde çözüm bulan birileri vardır bu sitede :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.