Şimdi Ara

4 Aylık Gelişmeme Sürecim (Ektomorf)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaşı 19 boyu 1.87 kilosu şuanda 66 olan bir türk genciyim, yaklaşık olarak 4 aydır spor yapıyorum daha öncede 5-6 sene profesyonel hentbol
    oynadım.Şahsen şuanda gelişme göremiyorum siz değerli donanımhaber takipçilerinden yardım almak istiyorum.

Bana program önerebilirmisiniz?

Start > 58 Kilo , Kol 28 CM
    Şuan > 66 Kilo , Kol 31,5 CM

Programım; Haftada 4-5 gün gidiyorum salona
    Omuz-Bacak
    Göğüs-Arka kol
    Sırt-Ön kol
    Ben kollarıma yoğunlaşmak istiyorum fakat ilk olarak sırt çalıştığım için ön koluma gerekli vakti veremediğimi düşünüyorum.
    Buna göre bana sağlam bi program verebilirmisiniz.
    Kullandığım Suplementler; İlk 3 ay Hardline Pro Gainer kulladım. Şuan kullandığım; Serious Mass

Önceki Halim;

Şimdiki Halim;

• Gelişim var dostum 4 ay kısa bir süre sabırlı bir şekilde devam et
  • Mesele program değil bence... Yeterince yememen...

Yiyormuşsun gibi geliyor belki . Ama yanılıyorsun.
  • salona daha az gidip yemeye daha cok onem vermen gerekıyor
    haftada 5 gun salona gıtmek sana getırısınden cok goturusu olur
  • tebrikler iyi gelişim var. gainer ürünleri yaramış bir süre daha devam etmeni öneririm.

sırt-önkol programında sırt çalıştığında otomatikmen önkolları yoruyorsun zaten. sırt çalıştıktan sonra da önkol girmen doğal olarak seni zorlar. aynı şekilde göğüs çalışırken arkakol kasların da çalışır. göğüsten sonra arkakol girmen yine seni zorlar.

programı değiş bence göğüs-önkol, sırt-arkakol yap. omuz-bacak kalsın. bir kaç ay bu şekilde çalıştıktan sonra kollara ağırlık vermek istersen programı önkol-arkakol, göğüs-sırt olarak değiştir yine. gerçi göğüs ve sırtı da o zaman ayrı günlerde girmeni öneririm tek tek büyük kas grupları oldukları için.
  • kilo almaya hızlı adımlarla devam edersen gelişimi daha çok göreceksindir. 4 ayda yine iyi kilo almışsın bence. böyle devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.