Şimdi Ara

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim.. (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
46
Favori
45.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şekersizliğe dayanamıyor insan. ekmek mutlaka yeniyor bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

Yeni amaç. Haziran ayına kadar 2 aylık bir program. Günde 1800 kalorilik temiz bir diyet. Hedef kilo 64,65. Antreman olarak gün asiri fullbody+ 15 dk hiit kardiyo. Program bitiminde çok daha bir kuru bir görüntü ve dusuk bir yağ oranıyla yaza giriş yapicam inşallah. Sixpacklarida cikarcaz tabi :)

Tebrikler hocam.
  • Sabah kaçta yiyorsunuz ve su içmek istemediğinden yine su içiyormusunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • günlük 15000 ? yuhh naaptın sen hocam. çok pis yardırmışsın. üstüne yemeği azalt,şekeri kes üstüne bi de ağırlık çalış. çok hızlı kilo vermişsin bu kadar hızlı kilo verme iyi değil diyorlar.spora devam ediyorsun sanırım şuan günde ne kadara düştün? km/h olarak yürüyüş hızın ortalama kaç 6 nın üzerinde koşmaya giriyor. genelde koştun mu yürüdün mü. yürüyerek günlük 15000 için enaz 3-4 saat gerekir. 5km/h ile yürüsen 3 saat yürümen lazım. işsiz olman lazım başka türlü yapılmaz o rakamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: möhendist

Sabah kaçta yiyorsunuz ve su içmek istemediğinden yine su içiyormusunuz.

Diyeti bıraktıktan sonra 3 öğün şeklinde devam ediyorum. Saat 8,9 gibi kahvaltı. Yarım kepek ekmeği arasına 3 haşlanmış yumurta domates bide baharat serpiştirip yiyorum. Alternatif kahvaltimda koca bir kaseye 100 gr yulaf ezmesi, 8 cig badem, iki parca ceviz. 1 tatli kasigi chia tohumu, 1 tatli kasigi keten tohumu, 1 çay kasigi tarcin, 1 çay kasigi hindistan cevizi. Bir tatli kasigi bal, 250 ml yarim yagli sut. İyice karistirip yiyorum. Öğle aksam genelde ayn. 800 Gr kadar bulgur pilavı 200 Gr kadar tavuk. 200 gr kadar yogurt. Çok sevdiğim bir yemekler olduğu için en çok bunları tüketiyorum ve cok besleyiciler. Bu beslenme tarzı temiz sekilde kilo aldirmaya daha yatkın. Amaç kilo vermekse bu yazdığım porsiyonları direk yarıya indirip öyle tuketebilirsiniz. Suyu çok rahat içiyorum. Üç öğün yiyorum her öğünden önce 1 litre su içiyorum. 3 litre yapıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 29 Mart 2017; 16:42:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pokajy

günlük 15000 ? yuhh naaptın sen hocam. çok pis yardırmışsın. üstüne yemeği azalt,şekeri kes üstüne bi de ağırlık çalış. çok hızlı kilo vermişsin bu kadar hızlı kilo verme iyi değil diyorlar.spora devam ediyorsun sanırım şuan günde ne kadara düştün? km/h olarak yürüyüş hızın ortalama kaç 6 nın üzerinde koşmaya giriyor. genelde koştun mu yürüdün mü. yürüyerek günlük 15000 için enaz 3-4 saat gerekir. 5km/h ile yürüsen 3 saat yürümen lazım. işsiz olman lazım başka türlü yapılmaz o rakamlar.

2.5 saat sürüyor hocam 15.000 adım. O o kadar önemli değil 15.000 yerine 5.000 adım atsamda aynı kiloyu verirdim 4 ayda olmazdı ama 6 ayda verirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vandelay

şekersizliğe dayanamıyor insan. ekmek mutlaka yeniyor bir şekilde.

Ekmek bende yiyorum hergun yarım en az. Şeker den kaciniyorum şeker yağ yakımını büyük ölçüde engelliyor. Genelde temiz besleniyorum ama haftada bir fena tatlı yerim bende. Mesela iki paket bisküvi, koca bir bardak sütle tuketirim. Birkaç pakette jelibon. Haftada bir yaparım bunu. İyimi? Değil tabiki ama oda gerekli yoksa hayat boyu %100 temiz beslenmek mumkun değil. Tabi bu dediğim olayı diyetteyken yapmiyordum yanlış anlaşılma olmasin diyetteyken şekerli şeyler tuketmedim ona çok dikkat ettim.

• 5.ay doldu. Bundan sonra ayda bir guncelleyecegim. Kilomu ve son formumu atacağım. Güncel 73 kilo.

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 31 Mart 2017; 13:9:20 >

• Hocam ilk mesajda bir tavsiye öneri yazınız vardı onu neden sildiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: hadi123

Hocam ilk mesajda bir tavsiye öneri yazınız vardı onu neden sildiniz

İyi hatirlattin dostum. Onu düzenleyip daha iyi hale getirip geri ekliycektim. Hatta ufak tefek değişikliklerde yapıp not almıştım ama eklemeyi unutmuşum. İlk mesaja ekledim şimdi.

• hocam sana bir sorum var...

şimdi ben salona gidiyorum genelde 10 dk yuruyus 10 dk kosuyorum..

birde 20 dk eliptik bisiklete biniyorum..

ve mekik

ayak calısıyorum ustune.. kas falan calısmıyorum.. salonda yaptıklarım bunlar

2.5 kılo cıvarı verdim hocam peki söyle yapsam kılo verır mıyım?

yedıklerıme dıkkat edıp , aksamları 1 saat yurusem ıs gorur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ediyorum. Doğru yazmışsın. Bende kiloluyum ama senin gibi istikrarlı spor yapmadığımdan veremiyorum. İlham verici olmuş, paylaştığın için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

hocam sana bir sorum var...

şimdi ben salona gidiyorum genelde 10 dk yuruyus 10 dk kosuyorum..

birde 20 dk eliptik bisiklete biniyorum..

ve mekik

ayak calısıyorum ustune.. kas falan calısmıyorum.. salonda yaptıklarım bunlar

2.5 kılo cıvarı verdim hocam peki söyle yapsam kılo verır mıyım?

yedıklerıme dıkkat edıp , aksamları 1 saat yurusem ıs gorur mu

Dostum kilo verme olayindaki sistem çok basit. Yakılan kalori alinandan daha fazla olmali. Yoksa günde 3 saat spor yapsan beslenmeye dikkat etmezsen yine boşuna. Beslenme hem kilo verirken hem kilo alırken antremandan daha önemli. Hiç spor yapmayarak ta kilo verilir. Bir saat yürüyüş tabiki yeterlidir. Yeterli beslenmen temiz olsun az ye. Ne istediğine bağlı akıtman gereken ter miktarı.. böyle şekilli kendini belli eden sıkı fiziğim olsun diyorsan spor şart tabi. Sporsuz kilo verince normal zayıf insana dönersin işte. İsteğin buysa yani fazlasını beklemiyorsan bir saat yürüyüş yap az ye yeterli. Ama fit olayım sağlam goruneyim diyorsan sporsuz o olmaz işte. Benim kilo şuan boyuma göre fazla 73 kg. Ama herkes zayıf ve fit durdugumu söylüyor. Spor yapmasam göbek önde , popo arkada şekilsiz birşey olurdum şuan sanırım.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 21 Nisan 2017; 23:24:50 >
  • Beyler biri beni durdursun. evet 1.5 ayda tam 13 kilo aldım.Güncel kilo 79. Görünüş olarak sıkıntım yok hatta oldukca saglamim ama onumuz yaz. Daha fazla yaglanamam. O yüzden bir cut yapacağım. 70 kilo hedef belirledim. 70 olana kadar daha yazmam bu konuya herhalde.

KG 79

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 24 Nisan 2017; 19:20:56 >

• Konunuzu en baştan beri takip ettim.yaptiginiz şey kilo vermeye çalışan biri olarak biliyorum ki büyük bir şey.su anda hiç problem yok.gayet fitsiniz.

Bir aydır uğraşıyorum ama sadece 3 kilo verdim.gunde 10 bin adım atıyorum ve sizinki gibi ciddi aç kalıyorum.sizce sorun ne? Moralim bozuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Konunuzu en baştan beri takip ettim.yaptiginiz şey kilo vermeye çalışan biri olarak biliyorum ki büyük bir şey.su anda hiç problem yok.gayet fitsiniz.

Bir aydır uğraşıyorum ama sadece 3 kilo verdim.gunde 10 bin adım atıyorum ve sizinki gibi ciddi aç kalıyorum.sizce sorun ne? Moralim bozuluyor.

Hocam yaş, boy , kilonuz kaç? Benim bünye hem hızlı kilo vermeye hemde çok hızlı kilo vermeye elverişli. Başlangıçta kilom çok fazlaydı ama son ayimdada hızlı kilo verdim sonuçta. İlk ay 13 kilo vermiştim ben. Dördüncü yani son ayda ise 8 kilo vermiştim. Hemen hemen aynı şeyleri yaptım. Kilo fazlaniz gerçekten ciddi bir rakamsa benim ki gibi hızlı şekilde kilo verebiliceginizi düşünüyorum.

• Hocam boy 1.76 ,kilom ise 90 di şu an 87,5 kg.yasim 36...kilolarim beklediğim gibi gitmiyor.

• kaslandığın için ağır çıkıyor ve yanılıyorsun bence.79 kilo olman seni yanıltmasın.ben objektif bakıyorum bu kilo ve görüntü iyi.

bundan sonra hafif kardiyo ve sıkı ağırlık çalışırsan daha iyi olur gibi geliyor.
  • Yalnız 1000 kalori ile beslenmek hiç de sağlıklı bir şey değildir evet ilk etapta kilo verirsin fakat sonraları metabolizman öyle bir yavaşlar ki yine 1000 kalori yediğin halde yağlanmaya başlarsın.O yüzden her zaman kalori açığını 100 ile 500 arasında tutmak çok daha iyi olacaktır.Ama azminizi tebrik ediyorum iyi bir iş ortaya çıkarmışsınız.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.