Şimdi Ara

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim.. (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
46
Favori
45.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

Spor yapan biri diyet listesini atabilir mi?

İki öğün yiyorum. Sabah 2 haşlanmış yumurta, bir domates, 50 Gr çavdar yada tam buğday ekmeği. Saat 3 gibi ikinci öğünum. 400 Gr bulgur pilavı yada makarna, 75 Gr Meksika fasulyesi, 150 Gr tavuk, 100 Gr yoğurt. Ondan sonra tıp çay kahve harici birşey tuketmem.

böyle yesem 15 kg veirirm

sabah tost
    öğle doner
    akşam tost

:D sonuc 1 ayda 8-10 kilo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

quote:

Spor yapan biri diyet listesini atabilir mi?

İki öğün yiyorum. Sabah 2 haşlanmış yumurta, bir domates, 50 Gr çavdar yada tam buğday ekmeği. Saat 3 gibi ikinci öğünum. 400 Gr bulgur pilavı yada makarna, 75 Gr Meksika fasulyesi, 150 Gr tavuk, 100 Gr yoğurt. Ondan sonra tıp çay kahve harici birşey tuketmem.

böyle yesem 15 kg veirirm

sabah tost
    öğle doner
    akşam tost

:D sonuc 1 ayda 8-10 kilo

Böyle ye o zaman. Hem çok çok daha besleyici hem daha doyurucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lnsurgent kullanıcısına yanıt
    Bu kadar kisa surede verilen kilo sonunda asil kas kalmamistir arkadasin suanki durumu slim fat denen sinifa giriyordur buyuk ihtimal. Kilolu olmaktan iyi oldugu kesin ama bununda saglikli oldugu soylenemez

• Zorlu görev programı bitmiştir. Bi hafta daha yapacaktım ama gereksiz olucagina karar verdim bu kadari kafidir. Artık az olan kas kutlemi arttırmaya yogunlasicam. Program başında ilk resimlerde 107 kg de iken %52 yağ oranına sahibim. 4 ay sonundaki 66 kilo olduğum resimlerde ise yağ oranı %14 Oldukça temiz ve verimli bir kilo verme dönemi geçirdim darısı başınıza. Bundan böyle amaç kilo vermek degil temiz yavaş yavaş kilo almak. Belki ayda bir guncellerim yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 12 Mart 2017; 22:19:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Bu kadar kisa surede verilen kilo sonunda asil kas kalmamistir arkadasin suanki durumu slim fat denen sinifa giriyordur buyuk ihtimal. Kilolu olmaktan iyi oldugu kesin ama bununda saglikli oldugu soylenemez

Yağ oranımi özellikle takip ediyorum dostum. %14 orana sahibim şuan gerçek rakamdır. Makinalara inanmıyorum onlara kalsak %9 gösteriyorlar zaten. Skinny fat dediğin için %20 den yukarı yağ oranları gerekiyor.

• Bu beslenme duzeninizle(ki spor yaptiginizi yazmissiniz spor yapilirken bu beslenme yetersizden ote bir tanima girebilir) ve ayda verdiginiz 10 kilo ile dedigim gibi kaslarinizin cogunu kaybetmissinizdir. Piyasadaki yag olcme olaylarina inanmadigimi belirtmek zorundayim 180 boy 83 kilo(yagsiz kas) olan biri cogu test e gore bmi indeksini tutturamiyor. Kilolu yagli vs cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Bu beslenme duzeninizle(ki spor yaptiginizi yazmissiniz spor yapilirken bu beslenme yetersizden ote bir tanima girebilir) ve ayda verdiginiz 10 kilo ile dedigim gibi kaslarinizin cogunu kaybetmissinizdir. Piyasadaki yag olcme olaylarina inanmadigimi belirtmek zorundayim 180 boy 83 kilo(yagsiz kas) olan biri cogu test e gore bmi indeksini tutturamiyor. Kilolu yagli vs cikiyor.

Dostum Makinalara bende inanmadigimi belirttim zaten. Kas kaybı tabiki yaşadım 0 kas kaybı icin çok sabırlı ve çok sağlam bir beslenme gerekli. Ama ben kas kaybımin seviyesini anlayabiliyorum. Mesela kilo verdiğim hafta kaldirdigim ağırlık düştüyse o zaman hata yaptığımı anlayıp proteini arttırıyorum. Böyle bir deneme yanilmayla ilerliyorum. Mesela 4 ay önceki halimden ortalama olarak 2 kat fazla ağırlık kaldırabiliyorum ( maksimum ağırlık tek tekrar ) gucum düşmedi arttı. Vücudum mide ağrı tarafı hariç oldukça sıkı. Yani skinny fat jelibon kıvamında değil. Midede hafif sarkma var derinin toparlayacagini düşünüyorum yüksek kilolardan inince kaçınılmaz maalesef bu olay. Sagligimda hiçbir bozulma olmadı kondisyon malum kat kat arttı. Ve bu süreçte bir kere bile yetersiz beslenmeden halsiz hissettigim olmadı. Yani bence önemli olan ne kadar yendiginden ziyade o besini beyden aldigimiz. Ben 4 aydır yumurta, tavuk , yulaf , bulgur, kepekli makarna, domates, yeşil elma, çiğ kuruyemisler. Bunlardan başka birşey yemedim desem yalan olmaz. En kaliteli lifi yüksek gıdalarla beslendim az yesemde.. spordan kacmadim gün aşırı fullbody ağırlık antremani + 25 dk hiit kardiyo üsenmeden yaptim. Yattığım yerden kilo versem dediğiniz doğru ama çok emek verdim gerçekten . Yani ac kalıyim ama hiç spor yapmiyim yatarak kilo vereyim bu kafayla vermedim ben bu kiloları ondan iyi bir sonuç çıktı ortaya :)

• 4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim..

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim..

Buda kapanış olsun. Artık kilo vermeyle isim bitmiştir. Verilecek birşey kalmadı hepsini tukettim

• Helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • intermittent fasting yaparak devam et ki yağlanmadan kas oluştur
  • tebrikler de; kılları ne yaptın? Hangi diyetini uyguladın şef ya)))))
    biz de 94 te takıldıık kaldık(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

tebrikler de; kılları ne yaptın? Hangi diyetini uyguladın şef ya)))))
    biz de 94 te takıldıık kaldık(((

Kıllari hamam otu tozuyla dökuyorum arada. Şef 4.5 ay boyunca ortalama 1000 kaloriyle beslendim. Son 2,3 gündür kütle yapmaya başladım artık 3000 kalori besleniyorum. Yani az ve temiz ye. Sağlam spor yap. Guzelcede dinlen. Hepsi önemli. Birgün antreman yaparım Birgün dinlenirim benim sistem böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 16 Mart 2017; 0:5:6 >
  • Hocam, tebrik ederim. Güzel kilo vermişsin. Ben de senin konunu 19 Şubat'ta gördüm. 20 Şubat'ta ne zamandır aklımda olan diyet+spora başladım. Spor dediysem tempolu yürüyüş. Bildiğin sayende gaza geldim. 20 Şubat'ta 104.5 iken, 17 Mart itibariyle 96.5 oldum. Lakin bugün itibariyle yürüyüşleri dondurdum. Çünkü batık tırnak var bende ve çok kötü oldu. Artık adım atarken bile zorlanıyorum acıdan. Çektirip kurtulmayı düşünüyorum. Bundan ötürü 1-2 hafta yürüyüş yok. Diyete devam. Sonra hedef 85 kilo. Her şeyden önce böyle bir konu açtığın için teşekkürler...

• Bu hafta cok abarttim sanırım. Günde ortalama 4500,5000 kalori alıyorum iyice yaglanacagim bu gidisle 2500,3000 i gecmeyecegim yarından itibaren. Burdan almanız gereken bir mesaj var aslında. Normal insanlara göre ben aslında gerçekten doymayan biriyim. Yemek yemeyi çok severim. Yerim yerim doymam yani. Ben bile bu kadar uzun süre günde 700,800 kaloriyle beslenip dayanabildigime göre bunu herkes yapabilir.

• efe_muallim kullanıcısına yanıt
    tırnağı çektirmek sorunu düzeltmiyor.ben genel cerrahiye gittim ve batığı aldırıp tırnak yolunu diktirdim.

tırnağını çektirenler uzayınca düzelmediğini söylüyor.batık tırnak ameliyatı yapan doktor bulun bence.

ortopedi yada genel cerrah bölümü olsun ve tırnağı kökünden çektirmeyin.
  • Hocam benim batık yanlardan değil. Tırnak kökten kırılmıştı ve alttan gelen tırnak üstten battı. Şimdi o da kırıldı ve alttan yine tırnak geliyor. Kırılan tırnak tam kırılamadığı için hem üstten battı hem alttan gelenle iyice yapış yapış gibi bir şey oldu. Dediğiniz gibi ben de batığı hallettireceğim inşallah. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

• Tam planladigim gibi kilomu suan 70 de sabitledim. Güncel kilom 70. Oldukça başarılı bir sabitleme dönemi geçirdim. Kilom daha fazla olmasına ragmen yag oranim 2 hafta önce 66 kiloluk halimden dahada düşük şuan. % hesabı yapmaya gerek yok aynada net görüyorum. Buyumekten korkmayın ama dengeli, temiz büyüyün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 23 Mart 2017; 20:13:29 >

• Yeni amaç. Haziran ayına kadar 2 aylık bir program. Günde 1800 kalorilik temiz bir diyet. Hedef kilo 64,65. Antreman olarak gün asiri fullbody+ 15 dk hiit kardiyo. Program bitiminde çok daha bir kuru bir görüntü ve dusuk bir yağ oranıyla yaza giriş yapicam inşallah. Sixpacklarida cikarcaz tabi :)

• kilo verirken neleri yememeye dikkat ettiniz? şekeri filan kestiniz mi her şeyde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vandelay -- 28 Mart 2017; 20:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vandelay

kilo verirken neleri yememeye dikkat ettiniz? şekeri filan kestiniz mi her şeyde?

Özellikle şeker dostum. Şeker mümkünse sıfır olsun. Yada en azından minimumda tutulması gerek. Vücut yağ oranını şeker çok etkiliyor. Şeker kesilmedende kilo verilir verilmesinede vücut yağlı kalıyor. Yağ oranını düşürmek için şekeri kesmek çok önemli.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.