Şimdi Ara

4 ayda 41 kilo verdim - Artık amaç temiz hacim.. (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
46
Favori
45.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tutankenshta

hala yazmasınıda öğrenememişsin...

Sen ne diyorsun arkadaş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enver328

Hiç bir şey yapmadan da verilebiliyor aslında. Düzenli çalışma yapmak istemeyenler için birebir.

Spor yapmadan kilo verilebiliyor dostum. Ben zamanında vermiştim. Ama işin kötü yanı spor yapmadan verince yağ kadar kas kaybı da oluyor. Ve kalıcı olmuyor sporsuz verilen kilo kolayca geri alınıyor.

• hayla değil hala...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

hayla değil hala...

https://www.youtube.com/watch?v=JFdXMtQ2qBw
  • Püf noktalar, tavsiyeler, spor ,beslenme, motivasyon programım eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 4 Şubat 2017; 14:7:27 >
  • Maaşallah diyelim sağlıklı yaşamlar herkese. Konu sahibi Sağlık Bakanlığı'nın kamu spotlarından daha etkili tebrik ederim.
  • side_effect kullanıcısına yanıt
    Konu sahibinin konusu karısmasın diye sorunlarınıza özelden yanıt verdim hocam.Bakabilirsiniz.

• lnsurgent kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ki derslerin yogunlugu ve islerim yüzünden sürekli takip ve özen gerektiren böyle bi olusumun icinde olmam çok zor.Fakat aklımda bulunsun bos bulundugum dönemlerde gruba gelip,üyeleri hem yaptıkları dogru yanlış alışkanlıklar hakkında kontrol hemde en önemlisi olan motivasyon amacıyla ilk fırsatta gruba dahil olmaya calısırım.

• Güzel yazmış sin

Başarının sırrı inanman olmuş ve birakmaman

• Güncel kilo 72.9. kaldı 8 hadi bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: lnsurgent

Güzel yazmış sin

Başarının sırrı inanman olmuş ve birakmaman

İnanmak başarmanın yarısıdır. Şuan beni en son 1 sene önce yada 3,4 ay önce gören kişiler şuan görünce tanimiyor neye uğradığını şaşırıyorlar bu bile motivasyonu fazlasıyla yükseltiyor.

• Keşke bizim de metabolizmamız böyle olsa.

2 sene önce diyetisyene başladım. 6 ayda 30 kg civarı verdim. Sonra kilo verme bir durdu tam 9 ay. Sonra da pes edip bıraktım. 10 kiloyu tekrar geri aldım şimdi de hiçbir şekilde veremiyorum.

İlk başlarda 50 dk koşu bandı yeterken daha sonra kilo verememe sebebiyle iyice arttırıp işin içine Insanity falan da ekledim bana mısın demedi. Daha sonra da kayış koptu...
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Aykut hocam öncelikle kilo vermeye olan inanç ve iradenizin kırılmasına çok üzüldüm. Maalesef bende çabuk kilo veren biri değilim ama bunun bazı nedenleri olduğu aşikar. Misa bende hipotiroidi var. Troid bezlerim yeteri kadar troid hormonu salgılamadığı için metobolizma çok yavaş ve kilo almaya meyilli tabiki kilo vermeyede karşı.

Yeme alışkanlığından tut, yaşam alışkanlıklarına kadar birçok şeyi değiştirmek lazım. Mustafa hocamın başarısı bu azmi beni tekrar motive etti. Konuyu gördüğüm ilk gün olan 2 Şubatta tartıya çıkıp bir takım kararlar aldım kendimce. Geçen perşembeden bu güne kadar günde 3 litre su içmeyi, yeşilçasy içeyi ve akşam 18:00 dan sonra sudan başka (ve çok acıkırsam sadece 1 tane salatalık yiyirum) birşey yiyip içmeme kararı aldım. Ekmeği minumuma indirdim ve beyaz ekmekten tam tahıllı ekmeğe geçtim. Zaten haftada 1 halısaha ve 2 gün 1er saat tenis oynuyorum. Şimdi buna ek 2 yıl önce bıraktığım (o zaman 110 kg filandım) işe yürüyerek gidip gelmeyi ekleyeceğim. Hiç olmazsa bu tedbirler kilonun artmasını engelleyecek.

Siz 9 kg verdiğinizi karusaydınız yine kardaydınız. Bence kendinizi motive edip tekrar verebildiğiniz kiloyu verip o kilonun üzerine çıkmak ilk hedefiz olmalı.

Maalesef ki yaşam ve yeme alışkanlıklarını değiştirmeden asla kilo düşmesi söz konusu olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmysterious -- 7 Şubat 2017; 13:15:9 >

• mmysterious kullanıcısına yanıt
    bende de haşimato hastasıyım.kilo vermemiz çok zor.kilo vermekte zorlanan arkadaşlar troid ve insülin direncine baktırsın.

insülin direnci ve troid varsa havanda su döversiniz.ben tsh değerini 1-2 arasında tutuyorum.

haftanın 2-3 günü ağırlık çalışıyorum.şunu unutmayın kötü beslenmeyi sporla düzeltemezsiniz.

sanada girdiğin bu yolda başarılar diliyorum.tsh değerini 1-2 arasında tutmayı unutma.
  • Konuyu okuduğumdan bugüne ben de başladım. Ancak akşamları gerçekten de yemek yememek çok zor((((

• quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Konuyu okuduğumdan bugüne ben de başladım. Ancak akşamları gerçekten de yemek yememek çok zor((((

100 gündür çektiğim bir sorun gidip gelip kuruyemiş atıyorum kesiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hyuga kojiro

quote:

Orijinalden alıntı: metehan_bera

Konuyu okuduğumdan bugüne ben de başladım. Ancak akşamları gerçekten de yemek yememek çok zor((((

100 gündür çektiğim bir sorun gidip gelip kuruyemiş atıyorum kesiyor

hocam dikkat et bozduğun anda alırsın bende 2 sene önce 85ten 65e düştüm kısa sürede yanlız ben ozaman beden egtmi ögretmenlıgıne hazırlanıyorum antremanları bilenler bilir aşırı ağır adana sıcağı eklenınce 50-55 günde 64,8i görmüştüm nisandan haziran başına kadar,sonra cenaze ws bazı olaylar yaşadım saldım kendimi gene abur cubur aşırı iştahlıyım, yüklendim sağlıksız şeylere şuan 100 kiloyum boy 175 bu ara,tekrar başladım 2 gündür aşırı zorlanıyorum bakalım yaza kadar 70 hedefim var insanty fit test yapacam haftada 5 gün bide

• Hocam hergun yumurta yemekten ciğerim solacak nerdeyse malum domates salatalık mevsimide değil kahvaltı için tavsiyeniz varmı . Yulaf ezmesi falan deniyor denediniz mı hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Hocam hergun yumurta yemekten ciğerim solacak nerdeyse malum domates salatalık mevsimide değil kahvaltı için tavsiyeniz varmı . Yulaf ezmesi falan deniyor denediniz mı hiç

Hocam aynı durum bendede var. Yumurtadan bıkınca haşlanmış patates yada yulaf ezmesi yiyorum ben. Yulafın tadı yok yalnız saman gibi oda ayrı bir problem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterkame -- 12 Şubat 2017; 12:44:23 >
  • Bakalım hocam alıp deneyim yulafı bari. Yumurta yumurta kolestrol fırlayacak :) :)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.