Şimdi Ara

4 ayda 40 50 kilo arası kilo verme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi sorunum var salak saçma sebeblerden 3 yılda 65 kilodan 120 kilo oldum bunu bir yere bırakalım şimdi.
    Ben 4 ayda 50 - 40 kilo arası bi kilo vermek istiyorum bildiğimiz gibi ramazanda oruç tutuyoruz ben aralıksız tuttuğum için midem yemek yememeye alıştı artık yani acıkma sorunum olmayacak. benim planım şu
    Haftanın yedi günü sabah 9'da 1 saat normal tempo, 15:00'da 1,30 saat normal tempo, akşam yemeği (19:30)'dan sonra 1 saat normal - hızlı tempoyla koşu bandında yürüyeceğim (tempoları değiştirebilirim) . Diyetisyenden sağlam bir diyet aldım sıfır şeker protein bulunan sadice kahvaltıda 2 küçük dilim kepek ekmek olan bir diyet günlük 3 - 4 Litre arası su tüketeceğim. Ben bunları kullanarak 4 5 ayda ort. 45 kilo vermem mümkünmü?
    Boy: 1,81
    Lütfen konuyla alakalı şeyler yazın. Teşekkürler.
    Not: Dışarı çıkma olanağım pek yok arada çıkarım o yüzden koşu bandı ve çıkarsamda bisiklet, uzattığım için özür dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu aktifse yazicam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 yılda kiloyu 2 ye katlamayı nasıl becerdin

işin zor senin

sağlıklı beslen

meselekilo vermek değil. o sürede ok adar kilo alman normal değil. kontrole gittin mi hiç hastaneye
  • bende kiloluyum ama 3 senede o kadar almadım ne olursa olsun her sene yavaş yavaş aldım 6-7 senede 90-100 arasından 135 kiloya çiktim benim evde oturmaktan ve oturduğum yerden bilgisayar başında birşeyler tüketmek yağli bol şekerli{kola meyve suyu vs] o kadar kısa sürede o kadar kilo vermezsen sağliğin için daha iyi olur 5 ayda 45 kilo verirsen bünyen sarsılır ayda 4-5 kilo versen veya 6 kilo versen senin için daha iyi olur bence 8-9 ayda verirsen bu kilonu bence daha sağlikli olursun verir misin verebilir misin bilemiyorum 5 ayda 45 kilo aylık 9 zorlar bünyeni gibime geliyor bu kadar yüklenmeden kilo ver başta hızlı vericeksin sonra yavaşliycak zaten istesende hızlı kaybedemiyceksin
  • Konu aktif. Doktora tabi göründüm ama kendi hatamdı yiyip içip yaz tatillerinde evden çıkmadım bi 3 yaz tatilinde ve normal tatillerde dışarı çıkmadım. şimdi koşu bandı aldım diyetede başladım 1 haftada 3 kilo verdim.

4 5 ayıda 8 ay yaptım.

• buzturk kullanıcısına yanıt
    diyet programını paylaşır mısın
  • Ben bir türlü eritemediğim göbeğimi Gotu Kola bitkisel tabletle ve şekeri keserek 7 kilo verdim. 57 kiloya düştüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 16 Temmuz 2018; 16:8:23 >
  • Ketojenik diyet

+

Spor

+

Güneşlenme

+

Düzenli uyku

4 ayda yaklaşık 25-30 kilo verirsin. Ideal olan haftada 1 kilo.

• Hocam o kiloyu evde oturarak imkansız, mutlaka spor salonuna gitmelisin. Spora gidemiyorum her gün koşarım ya da bisikletle yakarım o kaloriyi dersen bu da işe yaramaz çünkü bu şekilde kilo verince vücudunda sarkmalar olacaktır. Sarkma olmadan sağlıklı sekilde kilo vermek istiyorsan vücudunun her bölgesini çalıştırmalısın, bu yüzden spor şart.

Ek olarak: instagram.com/kiloverenadam

bu hesaba bir bak derim, o da senin durumundaydı 50 kilo verdi. bu arkadaşa dm'den yazarsan ücretsiz yardımcı olur.
  • her yüksek kilo verende sarkma olacak diye birşey yok bence

ben 10 yıl önce sanırım 6 ayda, ortalama 100den 72 kiloya düşmüştüm spor salonuna gitmeden, diyet+ dışarıda yürüyüş vs hiç sarkma olmamıştı diye hatırlıyorum

şimdi 130dan 85e düşmek hedefim. Şuanda 117deyim(130dan düştüm) evde ortalama 2 saate yakın bisiklet çeviriyorum+diyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Uzay. -- 2 Aralık 2018; 12:15:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.