Şimdi Ara

Saç dökülmesi FINASTERID

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
22.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Saç dökülmesi sorunu yaşadığım için çok arastirma yaptim. Arkadaslar ilaçlar hakkinda tek gerçek finasterid olduğunu herkes biliyor. Kullananlarin yorumlarini okudum. Bazilarinda olumlu bazilarinda olumsuz bazilarinda yan etkisine maruz kalan bazilarinda kalmayanlari oğrendim bende finasterid denen ilaci proscar adiyla olanini aldim arkadaslar kullanan varsa 6 ay 7 ay 8 ay kullananlar nasil bi sonuc gozlemledi paylasabilirmi ?
    Ben 25 mayista kullanmaya başladim 9 gün oldu yan etkisine maruz kalmadim ama sizin deneyimlerinizi merak ediyorum lutfen paylasabilirmisiniz
    Ayrica 9.gun onceki fotorafimi eklicem 6 ay sonra yine cekip aticam 1 sene sonrada aticam sonuclarini paylascam hepinize tesekkur ederim
     Saç dökülmesi FINASTERID
    25 mayis 2017

Edit : Trafik kazasi geçirdim saç derim soyuldu kanama yok acıyok kizarma var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finasterid -- 5 Haziran 2017; 17:25:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu takip..
  • Et karşim şakak cizgim yerinde ama ici boş gorucez zamanla etkisibi 😊😊

• döküleceği varsa dökülür

• finasterid kullanmak için yaşın bence çok erken. çünkü henüz ergenliğini ve cinsel gelişimini tamamlamadın. ben 34 yaş gibi kullanmaya başladım. şu an yaşım 44. bence sen de 25 yaşına bir gel. sonra kullan.
  • Kazadan sonra saçım 04.06.2017 Saç dökülmesi FINASTERID
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finasterid

Kazadan sonra saçım 04.06.2017 Saç dökülmesi FINASTERID

geçmiş olsun. finasteridi şimdi kullanma. biraz daha büyü ondan sonra kullan. bu genç yaşta zararı olabilir. ben seni 30lu yaşlarda zannederek kullan demiştim ama şimdi kullanmanı tavsiye etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iquique -- 5 Haziran 2017; 19:44:0 >

• Arkadaşlar 25 gün oldu ilaci kullanali kazadan sonrami bilmiyorum dokulme çogaldi ben sacima elimi atinca 2 den fazla saç gelmezdi artik 4 5 geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Finasterid

Arkadaşlar 25 gün oldu ilaci kullanali kazadan sonrami bilmiyorum dokulme çogaldi ben sacima elimi atinca 2 den fazla saç gelmezdi artik 4 5 geliyor

finasterid saçı dökmez tam tersi dökülmemesini sağlar. seninki mevsimsel dökülmedir. hem ilacın etkisi 3 ayda belli olur. 25 günde olmaz
  • Benimde 50 gün oldu yaklaşık bir hafta iyi gelir gibi oldu ramazan da gece içmeye başladım geri kötüleşti. Gece faydasi az mı oluyor acaba.yada ben tam 4 e bölemiyorum 3 te birini içiyorum onun da etkisi var mı bilmiyorum

• Kares sendeki sackiran sanirim doktora git dokulmus sac oyle olmaz

• İngilizcen varsa: propeciahelp.com

Finasteride'den uzak durun.

Testosteronu dihidrotestesterone çeviren enzimi bloke etmek hiç mantıklı değil.

• Finasterid’in bilinen bazı yan etkileri;
    İktidarsızlık
    Cinsel isteğin azalması
    Sperm sayısının azalması
    Jinekomasti (Erkeklerde göğüs büyümesi)
    Orta kulak iltihabı
    Kilo artışı
    Bu yan etkiler vücuttaki DHT seviyesinin düşmesi nedeniyle görülmektedir. Çünkü DHT saç dökülmesine neden olsa bile insan vücudunda birçok faydalı görevi vardır.
    DHT’nin insan vücudundaki bazı görevleri;
    Penis ve testislerin büyümesi
    Sperm üretimi
    Ereksiyon
    Cilt ve kulak salgılarının salgılanması
    Protein Sentezi
    Beyindeki cesaret artışı (Agresyon)
    Sonuç olarak şunu söyleyebiliriz.
    DHT bir virüs veya vücuda zararlı bir bakteri olmadığı için tedavi edilmesi gerekmez. Finasterid içeren ilaçlar vücudun normal çalışma şeklini değiştirerek, vücuda müdahalede bulunur. DHT’nin azaltılması çok sakıncalı sonuçlar doğurabilmektedir. Ne kadar ciddi sonuçlar doğurabileceği hakkında örnek verirsek;
    Finasterid maddesinin cilt vasıtasıyla emilebildiği görülmüştür. Bu nedenle hamile kadınlar bu ilaçlara temastan kesinlikle kaçınmalıdırlar. Eğer bir şekilde bu madde vücuda alınır ve DHT azaltılırsa anne karnındaki fetusun cinsel organları gelişmeyebilir.
    Ergenlik döneminde bu ilaçların kullanılması ise erkeklerde erkeksi farklılıklarının oluşmasını engelleyebilir ve birçok kalıcı cinsel problemin meydana gelmesine neden olabilir.
    Bu ilaçların alımı kesilmedikçe, vücuttaki DHT azalması ile oluşan yan etkiler ortadan kalkmaz.

• Arkadaslar merhaba bende yan etki hic olmadi yasim genc oldugundan olsa gerek benim zaten herseyim sınara dayanmıstı sakallarım olsun ses kalınliğı olsun vucut killarim olsun vs.

1 ay 10 gün oldu arkadaşlar 1/4 kullandım saçların canlandığını gerçekden fark ettim arkadaslar resimi 1 sene sonra atcam çunku kazadan sonra o kısım baya bi seyreldi oranin yarisi toparlandi cikmayan bazi yerler var ben umuyorum bende etkisi daha çok olcak kolay gelsin arkadaşlar 1 sonra yine burdayim.

• Sa beyler yine burdayim Aranizdayim beyler ilaci en son attiğım yorumda o zaman bırakmıştım 8 mayısda tekrar basladim. Kazada dökülen saçlarım çıktı fakat %100 deil

% 80 felan ordaki kellik yok ama seyreklik görünmese bile dikkat edilince bozukluklar belli oluyor.

Şimdi gelelim asıl konuya baya bi araştırma yaptım tabi geçen senede yapmıstım sanirim sanki bu sene master yaptim yabanci forumlara girdim baktım çevirdim kurcaladim gezindim geldim sizin için Arkadaşlar ilaç % 95 yarıyor.

Ilacı kullandıgıniz günden 7 8 ay önceki haline goturuyor 1 sene kullanildigi taktirde. Bu olmasa bile saç korunuyor ve kalinlasma oluyor.

Yan etkisi bilindigi uzerine %2 yazmicam neler oldugunu bende hem bu sene hem gecen sene olmadi herkeze tavsiye ederim

•  Saç dökülmesi FINASTERID ahanda önden görünüş

Saç dökülmesi FINASTERID ahanda sol şakak 1 sene veya 6 ay sonra sizlerleyim tekrar unuttu gitti demeyin aklimdasiniz.

• bu hapı kullanacağıma kel kalırım daha iyi.
  • Finasterid F kullanıcısına yanıt
    Hocam son durum nasıl hala kullaniyor musun etkisi yan etkisi nasıl

• hocam sizde kellik vs varmıydı varsa ne kullandınız yazarmısınız

• DOM!N!Q D kullanıcısına yanıt

Kellik yok ama dokulmem var araştırdığım kadarıyla en etkili ilaç finasterid ama yan etkilerinden dolayı tercih etmedim akışına bıraktım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.