Şimdi Ara

2 ayda 10 kilo alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce böyle bir şeyi başarmış olan var mı arkadaşlar. Ben yiyen ama kilo alamayan birisiyim. Benim gibi olup da kilo almayı başaran var mı

Lütfen yatmadan makarna ye bağırsaklarında kurt vardır gibi herkesin söyleyeceği şeyleri yazmayın, onları bin kere denedim

• yağ olarak mı almak isityosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator1088

yağ olarak mı almak isityosun

Yağ olarak derken ? Göbek şeklinde mi diyorsunuz ? Ben egzersiz yapıyorum zaten kilo almak istesem de yağ olarak alabileceğimi sanmıyorum
  • günde bi kilo sarelle yersen alırısın
  • 3 ayda spor ve beslenmeme dikkat ederek 61 kilodan 73 e çıktım.
  • 20 günde aldım. Sınavlar +sıkıcı yurt hayatı+depresif takılmam+24 saat fıstıklı çikolata yemem ve granüllü kahve içmem bu hale gelmemde etkendi. Hala vermeye çalışıyorum 4 kilo verebildim :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

3 ayda spor ve beslenmeme dikkat ederek 61 kilodan 73 e çıktım.

Hocam zahmet olmazsa beslenme programınızı buradan veya özelden yazabilir misiniz
  • Ben alırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onda işe yarayan program sende de işe yarayacak diye bi kaide yok. Uzman kisilerden yardım al sonra sağlığından olursun. Yulaf, fistik ezmesi, kuru yemis gibi yüksek kalorili besinleri ara öğün olarak yiyip kalori fazlaligi yaratmayi basarirsan kilo alırsın. Bir de bimde satılan dost marka cocuk devam sütü de icerik olarak iyidir, kilo almana yardimci olabilir.

• 12 günde 4 kilo 1 ayda 7 kilo aldım ayica çok yiyemeyen birisiyim

İstesemde yağlanmamam demen yanlış çünkü ne kadar spor yaparsan yap ayda 2 kg fazlası yağ olarak dönecektir sana

• quote:

Orijinalden alıntı: GangstaBop

Onda işe yarayan program sende de işe yarayacak diye bi kaide yok. Uzman kisilerden yardım al sonra sağlığından olursun. Yulaf, fistik ezmesi, kuru yemis gibi yüksek kalorili besinleri ara öğün olarak yiyip kalori fazlaligi yaratmayi basarirsan kilo alırsın. Bir de bimde satılan dost marka cocuk devam sütü de icerik olarak iyidir, kilo almana yardimci olabilir.

Kilo verme değil bu kilo alma, ona kilo aldıran şey bana da aldırır zaten birebir uygulamayacağım sadece tüyo almak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: armindotuenabangnabruma

12 günde 4 kilo 1 ayda 7 kilo aldım ayica çok yiyemeyen birisiyim

İstesemde yağlanmamam demen yanlış çünkü ne kadar spor yaparsan yap ayda 2 kg fazlası yağ olarak dönecektir sana

Nasıl yaptığını söylesen de faydalansak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

quote:

Orijinalden alıntı: armindotuenabangnabruma

12 günde 4 kilo 1 ayda 7 kilo aldım ayica çok yiyemeyen birisiyim

Nasıl yaptığını söylesen de faydalansak

İnternetten vücudunun günlük kalori, karbonhidrat ,protein ihtiyacını hesapla

2500 kalori ihtiyacın var diyelim sen günlük 3000 kalori alırsan haftada 0.5 kilo ayda 2 kilo alırsın yani fazladan aldığın her 7000 kalori 1 kg olarak sana döner

Aldığın kalori ve karbonhidratlı yiyeceklerde işlenmiş şeker ve yağ olmamasına özen göster ve spor yap

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.