Şimdi Ara

399 TL AOC I2476VW 23,6 inç IPS DVI Geniş Ekran LED Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hdım girişi yok herhalde oZman verilmez o para bana göre ileriyi düşünürsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Hdım girişi yok herhalde oZman verilmez o para bana göre ileriyi düşünürsek.

hdmi napcan ki? hem bi taraf hdi bir tarafı monitöre uyan kablo var. Ben kullanıyorum gayet 10 numara monitör.Bu fiyata daha iyisi varsa beri gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

quote:

hdmi napcan ki? hem bi taraf hdi bir tarafı monitöre uyan kablo var. Ben kullanıyorum gayet 10 numara monitör.Bu fiyata daha iyisi varsa beri gelsin.

Monitör alınacakcaksa çok fonksiyonlu olması daha iyi farzetki konsol aldın hdım devreye giriyor o noktada işte konsol içinde kullanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 8 Nisan 2015; 22:43:31 >
  • quote:

quote:

quote:

Monitör alınacakcaksa çok fonksiyonlu olması daha iyi farzetki konsol aldın hdım devreye giriyor o noktada işte konsol içinde kullanırsın.

5 liraya satılıyor DVI to HDMI converterlar. Ses aktarmayacaksanız hiç bir farkı olmaz.

• quote:

quote:

quote:

var zaten ara kablosu arkadaşın da dediği gibi ses yoksa pek önemi yok bağlantının ne oldugunun. Ayrıca gittigidiyorda 349liraydı yanılmıyorsam , ben öyle almıştım ama şimdi kalkmış ürün.

• hadim girisi yok alinir mi ki

• Hiç bir sıcaklığı yok bana sorarsan. 2008 yılında bu fiyata aldığım monitörde dahi hdmi ve ses giriş-çıkış portları var.
  • Onceden 349 satildi.Hdmi girise ise bence gerek yok,5 liralik kabloyla cozulebiliyor mesele.Hadi hdmi da olsun derseniz ebayde bi aparat var 2 dolar mi ne oynar baslikli hdmi cikis veren dvi to hdmi aparat(urunun arkasindaki giris kismi dar oldugu icin 90 derece aparatla felan cozulmuyor,vu oynar baslikli sart,isteyen olursa bakar,link atarim)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Onceden 349 satildi.Hdmi girise ise bence gerek yok,5 liralik kabloyla cozulebiliyor mesele.Hadi hdmi da olsun derseniz ebayde bi aparat var 2 dolar mi ne oynar baslikli hdmi cikis veren dvi to hdmi aparat(urunun arkasindaki giris kismi dar oldugu icin 90 derece aparatla felan cozulmuyor,vu oynar baslikli sart,isteyen olursa bakar,link atarim)

Bu donusturuculerde orjinal gibi goruntu aktariyormu? Yani arada hicbir fark olmaksizin...

• quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Onceden 349 satildi.Hdmi girise ise bence gerek yok,5 liralik kabloyla cozulebiliyor mesele.Hadi hdmi da olsun derseniz ebayde bi aparat var 2 dolar mi ne oynar baslikli hdmi cikis veren dvi to hdmi aparat(urunun arkasindaki giris kismi dar oldugu icin 90 derece aparatla felan cozulmuyor,vu oynar baslikli sart,isteyen olursa bakar,link atarim)

Bu donusturuculerde orjinal gibi goruntu aktariyormu? Yani arada hicbir fark olmaksizin...

Donusturuculer aynen aktarir,yalniz vga uzerinden yapinca bazi durumlarda sikinti olabiliyor(dalgalanma vs.,standart bir durum vgadan kaynakli).Ama dvidan yapinca cogunlukla sikinti cikmiyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Jose Mari kullanıcısına yanıt
    Aynen aktarır hocam, dijital veri aktarımı olduğundan bu sistemlerde (DVI-HDMI vs.) kolay kolay kayıp yaşanmıyor. Hani 70-80 lira verip yok altın uçlu monster kablo falan alanlar oluyor ya 20-30 metre görüntü aktarmıyorsan 5 liraya aldığın hdmi kablosundan hiçbir farkı yok. Arkadaşın dediği gibi işin içine VGA girerse sıkıntı tabi düzgün bir aktarım için sağlam bir DAC kullanmak gerekiyor (baya da pahalı cihazlar bunlar) ki o bile 2$'a satılan DVI-HDMI, HDMI-DVI'ın yaptığı işlemi yapamaz.

Sıcak mı derseniz eh derim, yanılmıyorsam birkaç hafta önce yine mediamarkt'tan arkadaşım 349'a almıştı aynı monitörü, sonra birden 450'lere zamlanmıştı hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darcyn -- 9 Nisan 2015; 21:18:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Hiç bir sıcaklığı yok bana sorarsan. 2008 yılında bu fiyata aldığım monitörde dahi hdmi ve ses giriş-çıkış portları var.

2008 yılındaki otomobil fiyatlarıyla şu anki otomobil fiyatları aynı mı acaba?
  • djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Teknolojik olarak geride olması kastediyorum.
  • IPS ekran iyi ama tepkime süreleri yüksek oluyor, oyuncularda sıkıntı oluyor. bende monitör bakıyorum ama 6ms bana gelmez.
    2ms güzel olur
  • Hdmi'sız çöp

• Görüntü kalitesi i2369vw kadar iyi değil, i2369vw modeline göre tek avantajı flicker free olması. Gözü titreşimden rahatsız olmayanlar i2369vw alabilir.
    Bir de ışık hassasiyeti olanlar şunu göz önünde bulundursunlar: beyaz LED arka aydınlatma floresan arka aydınlatmaya göre daha fazla göz yoruyor.
    Bütçesi olan RGB LED arka aydınlatmalı monitörlere bakabilir.
  • ben olsam 100 lira daha verir asus vs239hv alır 5ms ips led hdmi dvi vga girişli monitör kullanırdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.