Şimdi Ara

3900X ile Üst Seviye Sistem Toplama + Montaj REHBERİ ** [ Full ARGB Kasa Topluyoruz ] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
333
Cevap
21
Favori
27.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
199 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 usb 2.0 2 usb 3.0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba hocam, kasadan memnunmusunuz ? Airflow hava akışı güzel mi ? Cooler master mb511 almayı düşünüyordum önü mesh bununda görünüşü baya hoşuma gitti lianli dynamicin aynısı ikilemde kaldım valla alırsam 6 fanlı olanı alacağım 699dan satılıyor fanlı olarak incehesapta fansız 499a.
  • Fanlı almak daha mantıklı. Kasada hava akışı oluşturmak kullanıcıya kalıyor, alttaki fanları içeriye üfleyip yukarıdan da çıkış yapılabilir bu şekilde standart kasa airflowundan bir tık ilerde olur fan sayısı itibari ile. Söylediğin cm kasa da güzel ama ikisi ayrı dünyaların kasası kıyaslamak biraz yanlış olur

• Ramlerin üzerinde ki bellekler nedir hynix mi micron mu samsung mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: wolwes

Ramlerin üzerinde ki bellekler nedir hynix mi micron mu samsung mu?
    3900X ile Üst Seviye Sistem Toplama + Montaj REHBERİ ** [ Full ARGB Kasa Topluyoruz ]
    https://store.donanimhaber.com/a8/be/29/a8be29f0fdb77a1fbc728b70bcd4a408.jpg

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Overclock performansı nasıl c-die ların bende bu ramleri almak istiyordum amazon.com dan ama hem garanti meselesi hemde muadili corsairin indirime girmesi sebebiyle Corsair tercih ettim.

• Ram oc ile işim yok, benim sistemimde bu oldukça gereksiz.

Dogrudur sonuçta iş sistemi olabildiğince stabil olması asla hata vermemesi kapanmaması gerekiyor. Samsungun B-die Hynix C-die ve Micron E-die genelde yüksek frekanslı yüksek overclock potansiyeline sahip bellekler aralarında ne kadar fark var merak ettiğimden sormuştum teşekkür ederim cevabınız için ilerde en azından bir kaç deneme yaparsanız sonuçları paylaşırsınız. İyi geceler.

Nzxt S340 Elite kullanıyorum kasamdanda memnunum ama ön tarafın görülebilir olmasını istiyorum nedense o öndeki fanları görme gibi bi gayeye girdim :)

Cooler Masterı 11.11de vatan indirim yapmıştı 2 rgb fanlı 480 tl idi ve alacaktım ama sadece şubede vardı ve yakınımda olan şubelerde yoktu,gamepowerı yeni gördüm baya hoşuma gitti tasarımı,onada ısındım ama çok kararsız kaldım indirim filan olursa gamepowerda alırım diye düşünüyorum incehesabın cuma günü yaptığı indirimlerde mesela.

Bu arada bu tip kasalarda(gamepower) sıcaklık değerleri hava akışı nasıl asıl önemli olan bu bence.
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Daha önce yazdığım mesaj geçerli, size kalıyor hava akışı. Göründüğü gibi kasanın önü ve yanı cam. Bu sistem sergilemenizi sağlıyor. Kasanın alt, üst ve yan tarafından içeriye hava sokabilirsiniz ama yan taraf verimli olmaz, alt ve üst verimli olur. Egzost olarak anakart portları tarafında kullanmıyorsun ki gerek yok bu standart kasa Tasarımıdır. Bu kasada üst tarafı Egzost olarak da kullanabilirsin, yan tarafı da. Ben üst ve alt fanları içeri üfletiyorum, yan tarafta radyatör den geçip dışarı çıkıyor.

• S.a hocam yardımına ihtiyacım var:) bende gamepower silence argb fan aldım 3 tane ama anakartım msi b450m pro m2 desteklemiyor 3 pinli fan girişi yok.ben bu fanları nasıl bağlayabilirim fanların üstünde 3 kablo var biri pcu ya bağlanıyor biri 3 pin erkek 3 pin dişi bunları nasıl bave nerelere bağlıcam yardımcı olursan çok sevinirim :)sisteminde hayırlı olsun

• kasadan memnun musunuz ? 699 tl diyor benim kasa eski ama idare ediyor tek kötü yanı yanında cam bulunmaması. Bu kasanın önünde de cam var. sinerjide 630 tl , incehesapta 699 daha önce ikisinden de alışveriş yapmadım.

birde aynı anakartı kullanıyoruz. Halen armory crator ile aura sycn ledlerini kontrol edebiliyor musunuz ?

ilk yüklediğim zaman edebiliyordum bende birkaç yeni başlatmadan sonra sistem güncelleme gerek diyor ve kontrol edilemiyor rgb lere.

sanırım armory nin beta versiyonundan kaynaklı
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Sinerjidekinde fan yok dikkat edin.
    Şuan için kasadan memnunum , incelemeyi dikkatlice okuyup öyle alın alacaksanız. Dün bir arkadaşın ekran kartı fazlaca büyük olduğu için , güç kabloları da çok bükülmediği için cam yan kapak kapanmıyordu mesela.

Sistemi kurduğumdan beri ledleri kontrol edebiliyorum, armory uğraştırdı ama şimdilik sorun yok gibi görünüyor.
    Armory nin hangi versiyonu yuklu ? 2.5.7.0 beta vardi bende sildim cunku kontrol edemiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En son versiyonu yüklü bende
  • Evet güç kaynağı değişti arka kabloları topladım güzel ve temiz durdu

3900X ile Üst Seviye Sistem Toplama + Montaj REHBERİ ** [ Full ARGB Kasa Topluyoruz ]

• 3900x ile nasıl geçiyor günler.

Sistemimi anca ayağa kaldırabildim yoğunluğumdan dolayı.

.

(
    )

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.