Şimdi Ara

386. Dönem (Şubat 2022 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
14
Favori
150.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tekrar pcr istemek için ne yapacağız hocam ben de pozitifim

• Ezio-Auditore kullanıcısına yanıt

Tekrar hastaneye gideceksin, aynı yere, durumu anlatacaksın, onlar tekrar PCR istetecek.

Aşılıysan artık karantina süreci yoktu diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakalak -- 3 Şubat 2022; 2:50:30 >
  • sigilaci S kullanıcısına yanıt

İkamete göre düzenlendiği için değişeceğini sanmam.

• istemsizturuncgil kullanıcısına yanıt

Dostum senin cevaplandı mı bende dün sabah 9 da vermiştim bir gün geçti hala açıklanmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklanmıyor ya bir gün daha müsade edilmesi lazım bence artık.

Sevk belgesini askerlik şubesinden alırsan, mesafe ikametgah üzerinden değil askerlik şubesi adresi üzerinden ölçülür.

• Arkadaşlar,yol iznini kullanmadan askere gitsek bizi içeri almamaları gibi bir durum olur mu?

Benim sevk tarihim:3 şubat

katılış tarihim:5 şubat

Ben yarın yani 4 şubatta teslim olsam sıkıntı olur mu?

• Ogzhn2424 O kullanıcısına yanıt

Yok dostum birşey olmaz sulusu aldığın gibi askersin zaten son gün teslim olursan askerlikten 2 gün gider ama böyle 1 gün

• BayJupiter kullanıcısına yanıt
    Bu ihtimale karşı e devlette belgeyi bilerek çıkarmadım. Sabah hemen şubeyi aradım ama ona yapacak bir şeyimiz yok dediler. Ya uğraşmamak için yaptılar ya da gerçekten olmuyor bilmiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bir önceki kasım celbi konusunda aynen dediğim gibi yazmışlar. Aslında şubeden hesaplanması lazım ama size neden öyle demişler bilmiyorum hocam. Keşke önceden e-devletten ikametgah adresini güncelleseydiniz. Neyse yapacak bir şey yok.

• BayJupiter kullanıcısına yanıt
    Ayın 24'ünde adres olayını sormak için şubeyi aradım neredeysen oraya göre hesaplanır dedi. Ben de ona göre uçak biletimi vs aldım. Şimdi yol izni 1 gün çıkınca mecbur 1 gün sonra teslim olacağım. Komutan ters biri değildir umarım 1 gün uzar sadece askerliğim. Teşekkürler bilgi için.

Bölük veya koğuş kıdemlisi olabilirsin.

Ayrı bir derttir. Onun dışında sorun olmaz.

• Eyvallah

Benim de aynı şekilde hocam. Katılım tarihim 5 Şubat ama ben de 4ünde teslim olucam. Hem çok fazla kalabalık olmaz hem de daha erken yerleşip erken terhis oluruz

• Teslim tarihim 6 şubat ama pazar uçak yok, bir gün geç gitsek sakıncası olur mu

• GAT-X105_STRIKE G kullanıcısına yanıt
    1 gün geç terhis olursunuz sadece hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar, kısa dönem şubat celbi için Sivas Merkez çıktı. Bir sorum var; bu sabah test verdim, olur da bu gece 00:00'a kadar sonuç çıkmazsa sevk kağıdımı alamama gibi bir durumum olur mu? İstanbul'dan Sivas'a 800km üstü olduğu için 2 gün izin verilecek sanırım 5 şubat teslim tarihi olacak ben yarın gitmeyi planlıyorum fakat sevk kağıdım hâlâ çıkmadı bilen var mı?

• GAT-X105_STRIKE G kullanıcısına yanıt

1 gun gec çıkarsın, o kadar. Ben de 1 gun geç katılıştım, normalden 1 gun sonraya kestiler uçak biletimi.

• krmkrt7 K kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    d. Ancak; sevk tarihi içerisinde test yaptırmasına rağmen sevk tarihinden sonraki bir gün içerisinde test sonucunun negatif olduğu tespit edilen yükümlüler askerlik şubesi başkanlıklarınca birliklerine sevk edilecekler,

diyor.

• test vereli 38 saat oldu hâlâ sonuç çıkmadı,aynı durumda olan var mı

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.