Yüzbaşı
05 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 142 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Bu model aralığında A3 Hatchback düşünüyorum 2005 model ve emsalleri 1.6 motor benzinli+lpg araba hakkında pek bilgi göremedim. biraz yardıma ihtiyacım var. tecrübesi olan ve ya araba hakkında bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. eski arabam 206cc benzinliydi genel olarak sorunlu ve aşırı yakan bir araçtı.

1. lpg ile uyumu nasıldır bu arabananın

2 kronik sorunları var mıdır motoru sağlam mıdır çok başımı ağrıtır mı

3 ikinci el piyasası nasıldır satarken zarar ettirir mi çabuk satılır mı ? araba 2 kapı bu arada.

4 otomatik şanzımanı nasıldır baş ağrıtır mı

5 lpg ile yakıt tüketimi nasıl olur çok üzer mi genelde haftasonları istanbulda kullanacağım yoğun bir kullanım olmayacak.

teşekkürler şimdiden herkese.
arkadaşlar bana ulaşmayan bir ürün için dispute açmıştım satıcı beklemem için bir teklif yapmıştı gelir demişti ama teklifi reddettim para iadesi istedim. şimdi dispute sonuçlanmış ama para iadesi falan göremedim. anlamadım para satıcıya mı aktarılmış yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba elimde hd 7850 ve silver power sp-400 watt psu var. sizce 400 wat psu yeter mi bu kart için ? bazı yorumlarda her türlü kaldırır diyolar bazılarıda kaldırmaz sistemi yakar performans vermez gibi şeyler yazmışalar. psu nun voltajlarını alt kısma yazıyorum yardımcı olabilecek varsa çok memnun kalırım sistemi kullanmıyorum şuan ne olur ne olmaz diye.

Current for the +3.3 V: 22 A;
Current on The +5 V: 22 A;
The current on the +12V line 1: 18 A;
The current on the +12V line 2: 18 A;
Current line -12: 0.8 A;
Current on The +5 V Standby: 2 A;
Arkadaşlar merhaba elimde hd 7850 ve silver power sp-400 watt psu var. sizce 400 wat psu yeter mi bu kart için ? bazı yorumlarda her türlü kaldırır diyolar bazılarıda kaldırmaz sistemi yakar performans vermez gibi şeyler yazmışalar. psu nun voltajlarını alt kısma yazıyorum yardımcı olabilecek varsa çok memnun kalırım sistemi kullanmıyorum şuan ne olur ne olmaz diye.

Current for the +3.3 V: 22 A;
Current on The +5 V: 22 A;
The current on the +12V line 1: 18 A;
The current on the +12V line 2: 18 A;
Current line -12: 0.8 A;
Current on The +5 V Standby: 2 A;
silinebilir
arkadaşlar ben bu sene tekrardan sınva girdim sonuçları bekliyorum kaydımı sildirmek için. sorum şu sonuçların açıklanması temmuz sonu olur büyük ihtimal kaydımı sildireceğim üniversite ise başka bir şehirde yani ben temmuzda gittiğimde kaydımı sildirebilirmiyim ? bir kaç bi yerden imza alınması gerekiyormuş diye duydum yani tatil döneminde kayıt sildirebilir miyiz yoksa öğrenim süresi içinde mi sildirmem gerekir kafama takıldı bu soru sonra yazın gittiğimde sıkıntı çıkar diye endişelendim bilgisi olan var mı acaba
Merhaba dün sahibin de gezerken şu ilana rastladım aracın öyle çok büyük sorunu yokmuş gibi duruyor çalışır yürür demişler ilanda. pert kaydı falanda yok fiyatı çok düşük gözüküyor bunun sebebi nedir merak ettim birisi beni bilgilendirirse sevinirim. bu model bir audi için bu fiyat çok garip 3 bin tl gibi masrafı var yazmışlar ama zaten adam yaptırsa 25 e falan bu arabayı neden satamasın diye düşündüm aklıma kurt düştü yardım lütfen

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-ilk-gelen-alir-2006-audi-a-3-s_line-ful-plusful-2.fsi-150177607/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-horasanli-hasarli-oto-dan-az-hasarli-a3-1-6-fsi-back-calisir-150091492/detay
Aykut Kocaman, Fenerbahçe'den alması gereken 3.5 Milyon Doları bir kalemde sildi ve tazminat talep etmedi.
arkadaşlar merhaba biliyorum ikisi çok farklı arabalar ama 40 bin tl olsa elinizde e46 mı alırdınız yoksa a3 mü ya bu ikisinden birini alacağız ya da iyice zevk melesi yapıp coupe e36 siz olsanız hangisini tercih edersiniz ve neden görüşlerinizi paylaşır bana yardımcı olursanız sevinirim teşeşkkürler.
Kadıköyde çok iyi oynamıştık o ruhu görünce bu kupayı alabileceğimize inanmıştım ama bugün oynadığımız oyun içler acısıydı takım ne savunma ne hücum hiç bir şey yapamadı + olarak tek bir futbolcu bile savaşmadı böyle olmamalıydı neyse sağlık olsun her şeye rağmen teşekkürler fenerbahçe bize tarihimiz de ilk kez gruplardan çıkma başarsını gösterdiğin için tarihinde ilk kez yarı final oynayıp finalin kapısından döndüğün için teşekkürler.

son olarak aykut kocaman ı çok sevmeme rağmen sezon sonu görevi bırakmasını istiyorum kendim adıma hem kendisi yıpranıyor hem de taraftardaki bu ayrılık bizi yıpratıyor umarm her şey daha güzel olur
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
bmw
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Xbox
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips
TV
LG
Ses Sistemi
Logitech
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.625
İkinci El Bölümü Mesajları: 128
Konularının görüntülenme sayısı: 29.156 (Bu ay: 246)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 349 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.