Şimdi Ara

386. Dönem (Şubat 2022 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
883
Cevap
14
Favori
150.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Test yaptırdıgim yeri aradım daha göndermedik dediler. Sisteme girildiği için karantina olarak goruluyorsunuz sonuç çıkana kadar pozitif gözüküyor dedi. Akşamı bekleyin dediler. Hala değişmezse yarın mekanı basicam en sonunda 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen biri bir akıl versin 1 haftadır askere gidecem diye evden çıkmadım . Bir hastalık belirtim yok evde hasta kimse yok verdikleri barkoddan sonucu arattım pozitif çıktı itiraz hakkım 2.bir test şansım yokmu zaten işsizim diye 2 ay bekledim askerliği şimdidide pozitif çıktı olurda 2.test felan kabul etmezlerse ne olacak 3 martamı yoksa direk diğer celp dönemine atacak moralim aşırı bozuk lütfen akıl verin. Gezsem tozsam gram zoruma gitmeyecek ama bunu kaldıramıyorum. Evdeki aile bireylerimi teste gönderdim onların test sonucunu beklyecem negatif çıkarlarsa ne yapmalıyım ?

• furkan23. F kullanıcısına yanıt

Mutlaka 2. bi test şansın vardır sonuçta itiraz hakkı diye bi şey var sıkma canını. Olmadı git bi daha yaptır testini

• furkan23. F kullanıcısına yanıt

Dostum e nabizdan bir kontrol et orda test sonucun var mı diye yoksa akşama kadar bekle varsa geçmiş olsun

• Hocam 15:20 de sonuç açıklanmış barkoddan baktım bizim küçük bir test merkeziydi bana sıra gelince bir ara konuşmaya daldılar milletin sırasından sorun çıktı bişey anlamadım . Eğer gerçekten pozitifsem sorun yok ama işlem sırasında yapılan bir hata var mı diye aklım aklımı yiyor . Babam teste gittik oda pozitif çıkarsa kabullenecez yapaccak bişey yok ama negatif çıkarsa görevlinin içgüzarlığına zaman kaybedecez. Belkide covid aşım tam diye etkilenmedim kafam allak bullak kafayı yemek üzreydim artık tam yerim . Gidecek arkadaşların yolu açık olsun hayırlı teskereler.İşiniz gücünüz rast gitsin.

• Güncel KOVİD-19 Test sonucunuz bulunmamaktadır. Tekrar KOVİD-19 Testi yaptırmanız gerekmektedir. Testi yaptırmanıza müteakip sevk işlemlerinize devam etmeniz ve sevk tarihinden önce sevk belgenizi almanız gerekmektedir. beyler bendede böyle yazıyor saat 11 de verdim test

• Bende de şu an bu şekilde sanırım gece sisteme düşer ve sülüs belgeleri açılır. Tabii negatif çıkarsak :)

Testi negatif çıkan arkadaşların sevk belgeleri açıldıysa bilgilendirebilirler mi acaba? En erken teslim tarihi hakkında

386. Dönem (Şubat 2022 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istemsizturuncgil -- 2 Şubat 2022; 18:49:42 >
  • Bu sabah pcr testi oldum fakat sisteme düşmemiş. Acaba sistemin atadığı hastanede mi test vermek gerekiyordu ben farklı bir hastaneye gittim. Sistemin gösterdiği hastaneyi de hatırlamıyorum ve tekrardan öğrenemiyorum.

• BirFarklı B kullanıcısına yanıt

"b. Anket sonrasında yönlendirildikleri sağlık kuruluşlarında “Kovid-19” testlerini yaptıracaklar,"

Yönlendirildiğiniz kuruluşta yapmanız gerektiği yazıyor burada.

• istemsizturuncgil kullanıcısına yanıt

Nereye yönlendirdiğini nasıl öğrenebilirim?

istanbul kadıköy olarak seçmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirFarklı -- 2 Şubat 2022; 18:58:43 >

E-devlet'ten Sevk Başvurusuna tıkladığında ekranına gelmesi gerekiyordu bu sabah, şu an değişmiş farklı bi uyarı gösteriyor.

Askerlik şubenizi arayın yardımcı olurlar bu konu hakkında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istemsizturuncgil -- 2 Şubat 2022; 19:0:2 >

bende kadıköy seçtim, numune verdim, gördüğüm kadarı ile hangi ilçe seçiliyorsa onun toplum sağlığı merkezine yönlendiriyor numune için

Sağlık Bakanlığı Kadıköy Toplum Sağlığı Merkezi - Rasimpaşa, Tıbbiye Cd No:2 D:2, 34716 Kadıköy/İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAT-X105_STRIKE -- 2 Şubat 2022; 20:20:1 >
  • Arkadaşlar bugün covid testim pozitif çıktı, şubat celbinde teslim olamayacağım belli ki. Şimdi mayıs celbinde aynı sınıflandırma ile gideceğimiz kesin oluyor değil mi? Herhangi bir sorun olupta subaylık hakkımızın yanması gibi bir durum söz konusu olur mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Turtalya T kullanıcısına yanıt

Hayır, subaylık hakkınız yanmıyor öyle bi durumda. Tüm durumları buradan okuyabilirsiniz.

• Gençler ben sevk belgemi aldım 2 gün yol izni verdi ( Hatay Kütahya ) ve çavuş diyor ben çavuş mu olacağım askerde ? Ne iş yapar ki çavuş ya da normal erden farkım var mı

Birkaç kişinin yandığı olmuş önceki dönemlerde ama onların korona değil keyfi ertelemeden ötürü yanmış, bize öyle bir şey olmaz zaten muhtemelen

Benim de hala PCR testi çıkmadı, iyi kötü göreydik keşke acaba yanlış bi şey mi yapıldı diye tedirgin oluyor insan. Barkod falan da vermediler çünkü kimseye.

Aynen beklemek en sıkıntılı süreç cidden

• Arkadaşlar benim nüfus sisteminde adresim farklı gözüküyor. Şu anda olduğum yerden 2 gün olacakken sistemde gözüken yerden 1 gün verecek muhtemelen. Sevk belgesini almadan yarın direk askerlik şubesine gitsem değişir mi acaba?

Benim testimi alan sağlık çalışanları da hiç güven vermiyordu ya açık alanda kağıtlar uçtu gitti kadın görmedi bile umarım bizimkilerde bir yerlere uçmaz

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.