Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl doldurdunuz acaba yardımcı olabilirmisiniz? Bide doldurduktan sonra hastaneye yönlendiriyor test için değil mi?

• Randevu alabildi mi ?
  • muhammetsvr M kullanıcısına yanıt
    Sınıflandırma sonuç kısmına 3 kere basınca anket çıkıyor. Youtube'da gördüm ben de.
  • muhammetsvr M kullanıcısına yanıt
    Doldurduktan sonra hastane git askerlik test de yaparlar hmm ama açılmadı heralde
  • hastaneye yönlendirdi mi peki ?

• Son aşamada hata verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuztürkü55

Ben varım hocam 24 şubatmısın

Kuzenim gidicek hocam martın sonuydu sanırım. Ben yeni başvurdum mayıs celbi olur sanırım benim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu 28 ocak birlige son teslim olma tarihi degil, degil mi? Sadece corona testi ve sevk belgesi alma tarihi, belgede yazacak son birlige katilim tarihi sanirim, dogru mudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok o askere son katılma tarihi değil sevk evrağını yani sülüsünü alacağın son tarih. Askeri birliğe katılış tarihi,yol izni, yol ücreti sevk evrağında yazacak.

• Pwmn P kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunazone -- 1 Mart 2021; 23:6:36 >
  • Merhabalar arkadaşlar yol mesafesi 800 km az olanlar ayın 30undamı teslim olacak yoksa 29 unda mı? İkinci olarak teslim olurken sadece silüs kağıdını götürmemiz yeterli midir?

• Fakir edebiyatı F kullanıcısına yanıt

Sevk tarihi 28 olursa eğer 800 km den az olanlar en geç 30 u, 800 km den fazla olanlar ise en geç 31 inde teslim olması gerekir. Evet sadece sulüs belgesi yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapsLockTR -- 25 Ocak 2021; 13:30:22 >
  • Fakir edebiyatı F kullanıcısına yanıt

bildiğim kadarıyla 29 u yol iznin 30unda Saat 17'den önce katılman gerekli. Şubeyi ararsan ögrenirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: tunazone

-

senin askerlik rahat olur be, 4 ayak üstüne düşmüşün  

• Arkadaşlar Acemi birlikmi şimdi gireceğimiz yerler? Acemilik bitince Dağıtım olacak mı? Yoksa yerimizde kalıyormuyuz?

• Belli değil o,tamamen kısmet işi.Dağıtan yer de var tsk kendisi götürüyor acemi yerinde tutan da.

• quote:

Orijinalden alıntı: LostHope

Arkadaşlar Acemi birlikmi şimdi gireceğimiz yerler? Acemilik bitince Dağıtım olacak mı? Yoksa yerimizde kalıyormuyuz?

Küçük bir birlikse gittiğin yerde kalma ihtimalin yüksek. Ama acemi eğitim birliğinde isen ustayı %90 farklı bir birlikte yaparsın

• Nescafe055 N kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunazone -- 1 Mart 2021; 23:7:4 >
  • Teslim olma son gün 1 Şubat değil mi?

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.