Şimdi Ara

382. Dönem (Şubat 2021 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
28
Favori
294.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kütahya piyade yedek astsubay wp grubu var katılmak isteyen gelebilir link aşağıda

https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerem674 -- 24 Ocak 2021; 22:5:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pianbi P kullanıcısına yanıt

Tecili iptal ettirince yoklama sayfası acılır. Yoklama - Saglık muayenesi - hizmet tercihi- sonucların acıklamasını bekleyeceksin işlem sırası bu sekılde. Sanırım 28 subattan önce yaparsan %90 mayıs celbinde gidersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProduceR. -- 24 Ocak 2021; 22:34:15 >
  • ProduceR. kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, son başvuru tarihini 28 şubat diye biliyorum bende. resmi olarak açıklanmadı henüz sanırım ama genelde öyle oluyormuş. Sağolasın cevap verdiğin için.

• OzanTC kullanıcısına yanıt

Askercelle nasıl geçebileciğimi değil de nasıl Vodafone hattımı kaçak sokarım yakalanırsam ne derim diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetLik@

HV.SVN.OKL.ÖĞR. VE KURS BL. / KONYA MERKEZ / KONYA Yedek Astsubay çıktı

Hocam hayırlı olsun Hangi bölüm mezunusunuz bide kaç yıllık?

• Oğuztürkü55 kullanıcısına yanıt
    Yanınıza kamerasız telefon alın bir tane. Girişte telefonun hattını çıkarıp bir şekilde gizleyin. Acemilik bitene kadar ortaya çıkarmamaya çalışın. Hattın yoksa telefonu niye getirdin derlerse askercell hattı alacağım için getirdim dersin. Para falan isterlerse şimdi alamam sonra alacağım falan de geçiştir. Önemli olan telefonu sokabilmek.
  • Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ,bilgisayar programcılığından mezunum (2 yıllık) 3.62 ortalama ile
  • 66.mekanize piyade Tugayı Çorlu Tekirdağ varmı bura hakkında bilgisi olan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eyvallah hocam ,bilgisayar programcılığından mezunum (2 yıllık) 3.62 ortalama ile

Sivil Havacılık Ulaştırma 3.78 Ortalama 2 Yıllık Mezunum oradan havacılıkta iş bulduğum için örgün gidemedim DGS ile AÖF 4 yıllığa tamamladım işten güçten sınavlara giremedim mevcut havacılık bilgimle Havacılık Yönetimi 4 yıllık 2.99 Ort ile Bu yıl mezun oldum seneye gitmeyi düşünüyorum tecilim daha var. Yedek Astsubay veya yedek Subay çıkma ihtimali nedir.

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla tsk bölüme olan ihtiyacına göre alım yapıyor, ortalamanın etkisi olacaktır diye düşünüyorum ama en önemlisi şans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetLik@ -- 24 Ocak 2021; 23:43:21 >
  • iptal55 kullanıcısına yanıt

O sevk kağıdını alınca yazar galiba. Şuan bir şey yazmıyor

• bnmoc B kullanıcısına yanıt

Hayırlısı diyelim hocam rahatsında doğu gibi kafana göre takılmassın şimdi bide çarşı izni falan da yok yani çıkıp gezemicez acaba usta birliğine başka yere verirmi yoksa coronadan dolayı acemi ile usta birliği aynı yerdeki yapılıyo

• quote:

Bildiğim kadarıyla tsk bölüme olan ihtiyacına göre alım yapıyor, ortalamanın etkisi olacaktır diye düşünüyorum ama en önemlisi şans.

Anladım çok teşekkür ederim görevinizde başarılar Allah hayırlı teskereler nasip etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 25 Ocak 2021; 0:39:11 >
  • ÇANAKKALE 116.J. EĞT.A.K.LIĞI/MERKEZ

Topçu Yedek Subay. Varsa grup falan yollayın.

• Yok arkadaş yedek astsubay düşük ortalamaya çıkmıyor

• Darwin7 kullanıcısına yanıt

Ben varım hocam 24 şubatmısın

• FlightClub kullanıcısına yanıt

Tamam sevk kagidini alınca yazarsin yine. Orada yazan görevinde hemen hemen nereye dusecegin yazıyor.

• Anket açılan var mı hastane Corona testi için ?
  • axishey63 A kullanıcısına yanıt

bu ay gidecekler icin anketin gece 00.00 dan sonra aktif olacagi söyleniyor

• axishey63 A kullanıcısına yanıt
    Doldurdum.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.