Yüzbaşı
27 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, 200-210bin TL civarı sorunsuz tam otomatik araç arıyoruz ? Bayan kullanacağı için hb araçlardan tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

Plaka tahsis işlemleri güncel durumda nasıl oluyor bilgisi olan var mı? Noterden mi Emniyetten mi tahsis ediliyor , süreç nasıl oluyor.

Yakın zamanda bu işlemleri yapan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Merhaba, 240k bütçe ile leon almayı düşünüyorum 1.2 tsi mi yoksa 1.4 fr olanlara mı bakmalıyım ?

1.2 lerin performansı veya kronik sorunu var mı? Manuel almayı dusunuyorum. Birde 1.4 fr ile 1.2tsi aynı kasayı mı kullanıyor

Şu ilandaki aracın fiyatı sizce nasıldır.

www.arabam.com
Sahibinden Seat Leon 1.2 TSI Style 2017 Model Ankara 127.000 km - - 18712646 | arabam.com
https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-seat-leon-1-2-tsi-style/ekstra-donanimli/18712646

2013 - 2018 arası olan Corollada benzinli 1.33 mü yoksa 1.6 mı alınmalı ? Çekiş vs nasıldır kullananlardan yorum rica ediyorum. Otomatik 1.6 advance bakıyorum ama fiyatlar uçuk ve düzgün araç yok 

Manuel mi alsam acaba diyorum.

Ayrıca bu aracı kullanan arkadaşlardan yorum rica ediyorum. Kronik sorunu var mı. Hangi donanım tercih edilmeli ve alırken nelere dikkat edilmeli? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar , 180 - 190k fiyat tutarına kadar olan;

Benzinli & Lpgli , Kronik Çok Sorunu Olmayan , Bakım Zamanı Kredi Çektirmeyen ve Parçaları Uygun Fiyatlı ve Bulunabilir olan Araç tavsiye edermisiniz?

Aklımdaki Araçlar : Sıfır Egea , Sıfır Clio ,Sıfır Corsa veya 2.el Corolla , 2.el Jetta

Sizce hangisi alınır , alınmalıdır?? Farklı önerileriniz varsa lütfen yazarmısınız.

Merhaba arkadaşlar , başlıktaki fiyat tutarına kadar olan;

Benzinli & Lpgli , Kronik Çok Sorunu Olmayan , Bakım Zamanı Kredi Çektirmeyen ve Parçaları Uygun Fiyatlı ve Bulunabilir olan Araç tavsiye edermisiniz?

Aklımdaki Araçlar : Sıfır Egea , Sıfır Clio , 2.el Corolla , 2.el Jetta

Sizce hangisi alınır , alınmalıdır??

Mi10t (8 ram, sd865 ,144hz ips ekran)

S20Fe ( 6 ram, sd865, 120hz amoled)

uzun kullanımda hangisi daha avantajlı olur arkadaşlar ?

Bütçe max 5bin. Fp cihaz önerilerinizi bekliyorum.

8gb ram ve iyi bir işlemciye sahip android telefon tavsiyelerinizi bekliyorum. Kamerasıda orta seviyede olsun yeterlidir. Şimdiden teşekkürler.

Xiaomi Mi 10t Pro alınır mı bu cihaz için kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum.

1500-2000 TL arası android telefon tavsiyesinde bulunur musunuz ?

Hakkında
Meslek: Bilgisayar Mühendisi
İlgi Alanları: Electro Music - Photoshop - Web Master-Auto
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Toyota Corolla
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 698
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 11.591 (Bu ay: 198)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 213 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.